Here to Help (S05E01) (epizoda)

Horor / Drama / Thriller

USA, 2019, 47 min

Na úvod celkem solidní rozjezd série. (8/10)(10.6.2019)

• fisus

Chvíli to trvalo,ale přeci jen jsem pátou sérii rozkoukal.A na úvod zklamání.Už je to vážně pořád dokola.My vám pomůžeme,i když nechcete,zase nám někoho zajali,tak ho osvobodíme,zase se budeme dohadovat,co je správné a pak se stejně skamarádíme ..... Ale třeba se to zase zlepší.(20.7.2019)

Celkem dobrý úvod, který nešetří čas, a hned na nás hází věci, které budou určitě zajímavé. Hlavně znak který měl vrtulník zachraňující Ricka Grimese, na to jsem sakra zvědav. Bohužel díl má celkem chaotický scénář. Nechápu jak mohly všichni přežít pád letadla ( špatně přistání, kvůli selhání motoru ), pouze jedna postava se zranila, trapné. Další věc u které jsem kroutil hlavou bylo, obsazení továrny. Vysvětlí mi někdo, kde se ten borec coural, a proč to nikdo nehlídá? Tomu říkám flákání scénáře. Konec samozřejmě navnadil. Daniel is back! Konečně už jsem si myslel že na něho zapomněly. :)(3.6.2019)