Ve městě začínají systematicky umírat mafiáni a drogoví dealeři. Někdo si s nimi brutálním způsobem vyřizuje účty, a ulehčuje tak policii práci. Bývalí elitní vojáci chtějí smýt své hříchy. To ale neznamená, že po nich policie nepůjde... (TV Prima)

TERRORDROME

Na začiatku som si hovoril že nech je to teda rýchlo za mnou, ale hneď po prvom masakri ma to až takmer do konca naozaj bavilo. Seagal je tu za šialeného snipera čo kydlí nekalé živly v meste s takou rezanciou že chudáci policajti ani nestíhajú odťahovať mŕtvoly z ulíc. V scéne kde brutálne ostreľuje feťákov a socky sa zdá že mu definitívne jeblo a zároveň začalo byť otázne ako to asi môže skončiť. Oproti Stevenovej obvyklej rutine je takýto náznak nevypočítateľnosti celkom spestrenie. Jeho protipólom je somrácky agent Craig Sheffer, po ktorom je zasa treba odpratávať prázdne flašky. Bavila ma tá groteskná vyhrotenosť a samozrejme množstvo krvi striekajúcej z dier po guľkách, aj keď v pomerne hnusnom digitálnom prevedení. Taktiež bola zábavná prestrelka v bare kde Sheffer nemohol vstať zo stoličky lebo si myslel že má pod ňou bombu. Po celý čas som tak mal za to že to budú jasné tri hviezdičky za poctivý béčkový výplach, ale potom prišlo finále ktoré film dosť krutým spôsobom spláchlo. Záverečný twist kto je kto a kto nie sa snaží všetko postaviť na hlavu a nedáva žiadny zmysel, rovnako ako konanie postáv v záverečnom dueli. To sa pochytia na nože a keď Seagal zbadá policajný vrtulník ( ten záber z kabíny s otrasne dorobeným pozadím tomu dával grády! ) skočí hlavičku do strešného okna, pokojne si vytiahne sklo čo mu prebodlo ruku a potom sa odpáli bombou... Pánovi režisérovi/scenáristovi už žiadne drogy! ()

BOURQUE

Rutinná práca pre fanúšikov B-ových snímok. Pasívny S. Seagal, väčšinou „kempujúcí“ na streche budovy. Otvorený záver s dostatočným veľkým priestorom pre pokračovanie. Osobné hodnotenie: 69% (**) ()

Psycho.R

Ze začátku jsem měl pocit, že by to mohlo být prima. Steven hraje spíš vedlejší postavu, aby stihl natočit stovky filmů za rok. Zpomalovačky tu jsou tragicky rušící, ale striptérka moc pěkná. ()

Acrobat odpad!

Tomu črepu, ktoré ide cez dlaň snáď ani do teraz neverím. Neverím ani tomu, že sa sám hodil z budovy dole. To je divadlo a teatrálnosť. FIlmovo samozrejme neverím, že je na konci jasno kto je kto, kto nie je nikto, lebo Sikes je Porter, a vlastne Porter je Sikes, ale aj Sikes je Sikes a Porter je Porter. Nerieš veľmi hnusnú digitálnu krv ani pozadie pri vrtuľníku. Rieši sa tu Števov monológ v bare. Obetuje sa rád a vážne, strieľa kde chce a čo chce. Sedí si pekne snáď 20 km od cieľa a i tak ho dá... Ochránca spravodlivosti tú polonahú sochu isteže nechráni, to by Winnick nesmel mať nasrané v hlave... (videné 15.03.2020, DajtTo archív) ()

rublik05

Hurá, jedna z těch lepších „seagalovek“ z roku 2016. Přesto se však nejedná o žádnou velkou slávu, film je zbytečně moc dlouhý, obsahuje nepřeberné množství zbytečných a především nudných scén, taktéž mnoho postav, které s dějem nějak zásadně nesouvisí a zbytečně se ve filmu objevují. Seagalovy scény by se daly shrnout do jednoho natáčecího dne, kdy vesměs sedí nebo drsně čumí. Jeho jediná bojová scéna, která je v závěru filmu, je stejně většinu času odehrána dvojníkem, což je pro Seagala velká ostuda. Nevyhneme se ani pro Seagala v dnešní době už typických silných řečí, drsných výrazů a trapných mouder. Akčních scén je celkem dostatek, filmaři však většinu přestřelek pokazili lacinou digitální krví. Režijně je film vzhledem k nízkému rozpočtu pochopitelně podprůměrný, stejně je na tom i scénář. 3/10. ()

johnsnow

To bol slušný ofajč toto. Pišta zase na druhej méte, iba strieľa, čo akože nevadí lebo zabitých je dosť a je to krvavé, síce krv digitálna ale to nevadí. V súbojoch sa predvedie jeho kolega Sheffer a dáva to celkom dobre. No a na záver sa stretnú a je to tak krátky fight jak nič. Takže za tri* ale tá tretia hlavne za slušne krvavé priestrely a keby tu neni Seagal možno by som dal max dva. ()

Mikecat

Steven ako elitny ostrelovac cisti mesto od mafie rad radom ich likviduje a jeho sa snazi zlikvidovat agent FBI Porter ktory vlastne ani nieje agent pomaha mu s cistkami aby sa nakoniec vycistili aj oni sami so sebou a protisebe,kym sa Steven bezzmyselne neodpali v budove plnej vybusnin.Zaujimavych zopar bojovych scen a predposledna bitka na noze. Mam Segala rad pre jeho styl a schopnosti bojovych umeni ale co predvadza poslednou dobou uz hviezda zhasla... ()

Reiner

Typická Seagalovka. No a? Příběh to mělo a kromě toho to opravdu nebylo špatné. Jen umělá krev vypadala jako z TWD :D Ale jinak celkem dobré. To, že se tu do Seagala naváží lidé, kteří mají se sebou problém (je tlustej, takovej a makovej...) jsem si už zvykl a takové recenze opravdu nelze brát na zřetel. 70% ze 100 ;) ()

chochi18

Neskutocna kokotina . Uvodna scena - Stefan najprv odjebe 4roch chlapov a ti curacai najprv kukaju , co sa robi a az tak sa kus rozhybu....Niekedy som mal pocit, ze digi krv vystriekla skor ako vyletel vystrel, Stefanov suboj na streche mi pripominalo akokeby robil zaklinaca koni s tymi jeho pohybmi. A ti dvaja polisi akoze vo "vrtulniku na pozadi platna" , tak to tiez stalo za to ....Jedna hviezda za Craiga Sheffera ()

futislav

Zase tak špatné to není. Co působí amatérsky je ta digitální krev, která sice mohutně cáká ale je až příliš vidět, že je vytvořená na počítači. Nějak jsem úplně nepobral konec. Film by chtěl šikovného střihače a zkrátit tak o čtvrt hodiny, aby to dostalo švih. Ale slušná oddechovka popkornovka na vymytí závitů po náročném dni. Nesmírně mě překvapilo, že starosta ani velitel policie není černoška homosexuálka, jak je v USA zažitou tradicí. ()

soukyd33

Ochránce spravedlnosti Poznámka: Pusťte elitního vojáka a zabijáka do města plného gangů a mafiánů, a začnou se dít věci. 👍 Závěr filmu je vážně zajímavý. 🤔 Ten pocit když podplatí te policii, ale stejně vám to nepomůže. Velmi zajímavý nápad. Tak to řešeny případy se jen tak nevidí. Akcí nabitý film od začátku až do konce. Steven Seagal zde moc nemluví, ale naopak velmi koná. Stojí na straně dobra, a to je nakonec pro policii plus. Vysoké hodnocení volím proto, že mě zaujal ten nápad. Myšlenka to byla dobrá. Soundtrack 👍 Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Sa.sa

No toto už není ani Béčko... Některé scény jsou slušné ale celkově to nestojí za to... Ne, že by se na to nedalo koukat to zas ne... ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: Steven Seagal jako záporák, nebo se nám to film snaží alespoň vnutit. Tady to vypadá, že si Michael Winnick pozval Seagala na kafe, kde mu dal do ruky snipera a chvilku si ho točil. Následně pak rozstříhal tu jeho návštěvu do celého filmu. Seagal se tu během natáčení střetl jen s Craigem Shefferem, aby vytvořili závěrečnou rvačku, která ve finále stála za prd. 1* za zajímavou myšlenku ( scénář chcete-li ) a 1* za blonďatou striptérku. Seagal bez * ( teoreticky tam ani nebyl ) a Michael Winnick taky bez *, protože dodal mizerně zpracovaný film. - 40%. ()