Krásná služebná Jennifer Lopez jednoho dne okouzlí hotelového hosta Ralpha Fiennese. Jenže on je vlivný a bohatý kandidát na senátora a ona jen chudá matka s výřečným synkem! Marisa Ventura pracuje jako pokojská v hotelu Beresford a stará se o desetiletého syna Tye. Jejich poklidný, i když zdaleka ne bezstarostný život se změní, když se v hotelu ubytuje bohatý kandidát na senátora Chris Marshall s asistenty Jerrym a Danem, psem Rufusem a dalšími členy početného týmu. Jeho pokoje má na starosti právě Marisa s kolegou, etážovým číšníkem Lionelem. Vedlejší apartmá sdílí panovačná Caroline Laneová. Marisin bývalý manžel zruší rybářský víkend se synem, a protože Marisa o víkendu slouží, musí ho vzít do práce. Marisa podléhá přemlouvání kamarádky Stephanie a vyzkouší si elegantní kostým Caroline Laneové. Ty se ve výtahu seznámí s Chrisem a jeho psem. Chris se vzápětí seznámí s jeho matkou, kterou omylem považuje za hotelového hosta, bydlícího v luxusním apartmá. Pozve ji na procházku a stráví s ní příjemné chvíle. Marisa mu zamlčí, že je obyčejnou pokojskou. Chris pozve na oběd Caroline, o níž se domnívá, že je Marisa. Není divu, že když žena dorazí, je poněkud v rozpacích. Když pak Marisu zahlédne na ulici, nedá se odbýt a pozve ji na večírek. Lionel jí poradí, aby šla a počínající vztah ukončila dřív, než dojde k maléru. Díky kamarádkám krásně učesaná a oblečená Marisa Chrise okouzlí. Marisa nedokáže říci Chrisovi pravdu a dvojice stráví příjemný večer. Další den však Caroline odhalí pravdu a postará se o to, aby Marisa dostala výpověď´a Chris poznal pravdu. On i Marisa se pak snaží žít jako dřív, je však jasné, že jeden na druhého nepřestávají myslet. A je to nakonec Ty, kdo se rozhodne jednat a dát je zase dohromady. (TV Nova)

corax8

Slabota slabota, Nejhezčí je zadek krásné Penelope. jina je to dost nudný romantický film. Snaha dát sem všecna klišé pro tento žánrt s emusí ocenit. ()

annevelyn

Příjemná a velmi nenáročná romance s dějem předvídatelným jako potravinářská fólie, ve kterém pokulhává hlavně herecký výkon hlavní protagonistky, který nezachrání ani Ralph Fiennes. Zkrátka průměrná klasika o Popelce rádoby inovovaná a zabalená v novém hávu. Na druhou stranu si tento snímek určitě najde své věrné diváky, hlavně v řadách beznadějně romantických duší. ()

Keledaia

"Jako špatný to není", já na podobné filmy nejsem, ani na JLo, ale tohle byl na ní docela výkon ;-) dvě hvězdičky, páč to mělo hlavu a patu (ačkoliv primitivní) a určitě se to může líbit :-) ()

Bolletta

No tak tohle byla konina... Jennifer Lopez dle mého názoru neumí zpívat a o hraní ani nemluvím. Ještěže si vybírá takového bezmyšlenkové komedie a nesnaží se nacpat do "normálního" filmu. Zas na druhou stranu, až budu potřebovat vypnout mozek, bude tenhle film jedna z těch dobrých voleb. Co mě mrzí, je Ralph Fiennes. Hezký chlap, hraje fakt dobře, takže nechápu, proč se zahazuje v takovém podprůměru. No, celkově třicet procent. ()

charlie.sambora

Tady už se nedá ničemu věřit. Podle komentářů je film téměř totální odpad. Jenže to by ho nesměla hodnotit banda pitomců, co si hraje na výborné, všeznalé filmové kritiky. Film je pěkný, romantický, je to krásná oddechovka. Na pretty woman to nemá, ale každý kdo chce, si v tom to svoje najde. ()

Melodrama

Klasický romantický slaďák určený spíše pro ženy. Pokojská na Manhattanu se zamiluje do krásného, bohatého a vlivného politika (prince na bílém koni) . Dokonce mu poradí některé politické rozhodnutí. Také od první chvíle si výborně rozumí s jejím synem. Prostě pohádka :-) ()

Thamilka

Nenáročný film na oddechnutí... můžete u něj třeba vytírat či žehlit :-) určitě se pobavíte typickou zápletkou, jak chudá holka ke štěstí přijde :-) ()

Rathe

Další z amerických komedií, která v paměti zůstane jen pár hodin a za týden si ani nevzpomenete, že jste film jako je tento viděli. Vůbec ničím se nevyřazuje od ostatních, ba naopak, zůstává ve starých zajetých kolejích jenom s trochu pozměněným prostředím a zápletkou. Pár momentů bylo hodně povedených, ale spoustu jich bylo nudných, až nepovedených. ()

Oxytocin

Nemůžu si pomoci, ale tenhle film je pro mě moderní "Popelkou" a obdobou Pretty woman. Skvělá romantika, která pohladí a člověk se i zasměje. Nejsem si vědom jediné scény, která by byla přitažená za vlasy, že bych si řekl, "hej, tohle jste mohli fakt vypustit". Vhodně vybrané herecké obsazení, které splnilo moje očekávání. Jsem moc rád za závěr, jak to nakonec dopadlo. ()

Lukke32

Jedna hvězdička za Ralpha Fiennese, i když je pravda, že i jeho výkon v tomto filmu budí rozpaky - ono se ani není čemu divit, je to celkově slabý film. Vlastně jsem se na to podíval hlavně z respektu k tomuto herci. Jednou stačilo, děkuji. ()

petruska777

Příjemná, nenáročná romantická komedie, jednoduchý děj, sympatická ústřední dvojice. Ano, je to možná až moc pohádkově sladké, ale proč si občas nedopřát něco oddechového, u čeho se můžete zasnít a nemusíte nic řešit. Báječně jsem si u toho odpočinula. ()