poster

Krásná pokojská

 • USA

  Maid in Manhattan

 • Slovensko

  Kráska z Manhattanu

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2002, 101 min

Externí recenze k filmu (4)

 • Filmpub.cz (Tomáš Vyskočil) **

  "Jak je vidět, natočit dobrý romantický film je velkou alchymií. Nechat jen tak do sebe zamilovat muže a ženu nestačí, je třeba celý příběh dobře promyslet, okořenit ho několika nezvyklými kličkami a odlehčit pomocí několika dobře mířených vtipů. Krásná pokojská pokulhává v mnoha směrech. Kvalitní…"

 • Filmweb.cz (Petr Siska) **

  "Krásná pokojská je romantickou komedií (prý), jež se pohybuje na stejném půdorysu jako tucty milostných eskapád filmové historie a neváhám říci, že pokud film bude filmem, nebude tomu jinak i v budoucnu. Díky výrazné nadprodukci různé úrovně v tomto subžánru komedií, je vidět, že se téměř vyčerpaly…" (více)

 • Kinema.sk (Eva Sládková) *

  "Jednoducho, vo filme je všetko. Americké problémy, spasiteľ, ktorý ich vyrieši, odkaz na americký sen, priepastné rozdiely medzi chudobou a luxusom....Ťažko sa niečo dodáva na záver. Popoluškovské príbehy sú síce stále atraktívne, no v tomto smere by som uprednostnila klasiku. Ak máte chuť na…" (více)

 • Tiscali.cz (Michaela Klečková)

  "Krásná pokojská je další z řady romantických komedií, které vás ničím nepřekvapí, neurazí ani nenadchnou. Má své silné stránky v podobě několika opravdu vydařených hotelových scén, ale také výrazné slabiny, z nichž za největší považuji bezbarvý vztah mezi hlavními hrdiny a zbytečný epilog ve stylu…"

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace