Špióni odvedle

• USA Keeping Up with the Joneses (více)

Užijte si setkání s neobvyklými sousedy v zábavné akční komedii, ve které září hvězdy jako Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisher a Gal Gadot. Obyčejný pár z předměstí zjišťuje, že udržet krok s Jonesovými — neskutečně atraktivními a světaznalými novými sousedy — nebude snadné. Obzvláště když odhalí, že pan a paní Jonesovi jsou tajní agenti zapojení do mezinárodní špionáže. (Bontonfilm)

SinisterBlac

Pohodová oddychovka, obsadenia Zacha Galifianakisa bola stávka na istotu,Isla a Gal Gadot sú pre mňa veľký bonus.Film natočený pre divákov nie pre kritikov takže ja som sa bavil ! ()

AmunRa

Milá špiónská komedie nepřináší sice nic nového, ale obsahuje několik dobrých scén, jednu výbornou automobilovou honičku a překvapivě dobré obsazení méně známými herci. Zach Galifianakis v roli nezajímavého maloměšťáka hraje dobře, ale strašně mi lezl na nervy. Isla Fisher jako jeho žena je pro mě takřka neznámé jméno, ale přitom podala nejlepší herecký výkon. Jon Hamm jako mužská polovina špiónského dua nijak nevynikl, ale proti izraelské modelce a herečce Gal Gadot neměl žádnou šanci. Je úplně jedno, jestli umí hrát, ale díky svému charismatu stejně přitáhne pozornost na sebe. Díru do světa tento film neudělá, ale za shlédnutí stojí. ()

Pythonator

Příjemná komedie s příjemnou Islou Fisher a ještě příjemnější Gal Gadot. Galifianakis překvapivě nehraje pošuka - alespoň ne dost velkého. Je tam pár skvělých hlodů, ale převážně to má klidné tempo, které je vzdálené bláznivé komedii, jakou bychom mohli s Galifianakisem očekávat. ()

CheeseFigure

Táto špiónska komédia nestojí len na krásnych nohách Gal Gadot, ale i na humore, na ktorom som sa občas dosť dobre zasmial. A odhalenie Škorpióna tiež pobavilo. A na Gal Gadot sa dobre pozerá. A na Isler Fisher tiež. A vôbec, celkovo ide o podarenú komédiu na odľahčení večer. ()

Sa.sa

Super komedie na odreagování a pobavení... Víc nikdo nečeká a nepředpokládá... Gal Gadot je opravdu hezká a je radost se na ní podívat... ()

Denzen

Ničím zaujímavá, skoro vôbec nie vtipná komédia s neoriginálnym námetom. Zach je ale môj obľúbenec, a na to, že tu nehral nejakého idiota, sa mi to celkom páčilo. ()

Tempter

Ono to až tak hrozné nebylo, přesto se stydím za to, že jsem to viděl celé a i za to, že jsem se místy (ale opravdu jen místy) docela dobře bavil, ba se i zasmál nahlas. No, ale co má člověk dělat, když přichází podzimní depka a zima je za dveřmi. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Když po nás střílejí, musím řídit já. A teď chceš řídit ty. Fajn auto vždycky řídíš ty." Obyčejný pár z předměstí zjišťuje, že jejich noví sousedi jsou špióni! Klasická akční komedie s nádhernou Gal Gadot. Tu já prostě žeru! Některé scény jsem viděl mnohokrát. Nebýt Gal Gadot, šel bych s hodnocením určitě níž. - 90%. ()

eexDon

Für mich - 60%, - /děj samo o ničem, ani jsem si ho vlastně moc nevšiml, že by tam nějaký byl, občas to bylo trochu trapný a sprostější, ale docela se to dalo/, + /akce ušla, občas docela k zasmání, trojka Zach + Isla + Gal docela šla, zvláště když měl Zach projednou docela normální roli/, hodnocení - nakonec v rámci možností ucházející volovina, co trochu pobavila a hlavně moc nenasrala vulgaritou nebo trapností, jinak to docela šlo, když od toho člověk nečeká moc ()