Špióni odvedle

• USA Keeping Up with the Joneses (více)

Užijte si setkání s neobvyklými sousedy v zábavné akční komedii, ve které září hvězdy jako Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisher a Gal Gadot. Obyčejný pár z předměstí zjišťuje, že udržet krok s Jonesovými — neskutečně atraktivními a světaznalými novými sousedy — nebude snadné. Obzvláště když odhalí, že pan a paní Jonesovi jsou tajní agenti zapojení do mezinárodní špionáže. (Bontonfilm)

BigJohn02

Tak jsem se zase jednou nachytal. Zábavná akční komedie? Kde? Spíš nezábavná nudná slátanina. Ústřední dvojice looserů (Jeff a Karen) otravná až k nekoukání, Gal Gadot má sice krásné dlouhé nohy, ale bez outfitu WW neustále potvrzuje, že je toporná jak android. Na plakát dobrý, ale když má "hrát"? Úplnou tragédii odvrací jen Jon Hamm a v malé roličce Patton Oswalt, který je jediný v tomhle kýči zábavný. Druhá hvězdička za výstřih Isly Fisher. ()

unitedfan

Akční komedie, která není moc akční a ani moc vtipná, to je případ špionů odvedle. Špionský pár sice ztvárňují Jon Hamm a Gal Gadot, kteří mají charisma, ale jejich ňoumovští sousedé jsou chvílemi dost otravní a vzájemná chemie moc nefunguje. Gal Gadot klasicky krásná, ale Isla Fisher ji v těch upnutých šatech naprosto v sexapealu převyšuje. Holt prsa jsou mocná zbraň. PS: obě byly ve filmu ve spodním prádle, ale Isla v něm vypadala jako reálná wonder woman ()

Johny203

Typická Americká komédia poslednej doby. Teda nie veľmi vtipná, ale zo tri krát sa zasmejete. A čo sa týka tej scény v skúšobných kabínkach, tak Fisher je rozhodne viac hot ako Gadot. ()

PORTER44

Slabé akční scény,slabé vtipné scény zrovna tak herecké výkony nic moc,některé scény trochu pobavily třeba večeře s hadem,celkově nic moc. ()

Hansolo35

Zach tentokrát nehraje svojí obvyklou roli debila, takže jsem na to chvíli koukal. Podprůměrný film na zaplacení složenek. Nic víc, nic méně. ()

poganteria

Akčná komédia postavená na dvoch manželských pároch z ktorých jeden je dokonalý špiónsky a druhý priemerný americký štyridsiatnici z predmestia. Z nejakého dôvodu to skrátka až tak dobre ako celok nefunguje, vlastne neviem ani posúdiť presne čím to je, lebo námet je dobrý. Ja osobne mám pocit že v prípade ústrednej dvojice Isly Fisher a Zacha nefunguje chémia. Asi mi vysoko nasadili latku Jason Bateman s Rachel McAdams v Nočná hra (2018), alebo Jenifer Aniston s Adamom Sandlerom v Vražda na jachtě (2019). Ale možno im krivdím a toto bolo skrátka celé horšie napísané a zrežírované. Scénky pôsobia akosi zlepene a umelo, je tam ale pár momentov ktoré sa vydarili. Celkom šikovný ťah bol vyzliecť Gal Gadot do spodného prádla a nasledovne aj Islu, pretože tie ženy sú nádherné každá po svojom, a je medzi nimi taký ten komediálny rozmer ako keď sú dvojice vysoký a chudý herec s nízkym a objemnejším, je to niečo čo proste funguje (a plus že všetci sa radi pozrieme všakže). Za mňa jednohubka čo neublíži ale nemá na to aby sa zaradila k oddychovým komédiám ku ktorým sa vraciam opakovane ked chcem vypnut, skôr ma mrzí že to nenaplnilo potenciál. V druhej polovici to síce naberie trochu viac spád ale na záchranu to nestačí, ten film je skrátka ako málo slaná polievka. ()