Špióni odvedle

• USA Keeping Up with the Joneses (více)

Užijte si setkání s neobvyklými sousedy v zábavné akční komedii, ve které září hvězdy jako Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisher a Gal Gadot. Obyčejný pár z předměstí zjišťuje, že udržet krok s Jonesovými — neskutečně atraktivními a světaznalými novými sousedy — nebude snadné. Obzvláště když odhalí, že pan a paní Jonesovi jsou tajní agenti zapojení do mezinárodní špionáže. (Bontonfilm)

Flopik

Ale veľmi príjemná komédia s výborným hereckým obsadením. Dokonca potešila aj akcia . Chcelo to však troška viacej vtipu ale za krásnu Gal v podväzkoch hviezdičku prihodím. No ale nezabudnime ani na kočku Islu a chlapci tiež dobre sekundovali. U mňa za 4*. ()

pilarius

Dva sympatické páry, v nich příjemná, neohrabaná, prsatá zrzka a svůdná žirafa z Izraele či Hamm, který na mě působil i díky svému hlasovému projevu jako mladší verze Clooneyho. Dohromady bohužel jen příjemná rutina, která nepřišla s ničím novým a v níž byla akční složka poněkud odfláknuta. ()

Hapretor

Zas tak vtipné to nebylo. Ale Isla byla v těch šatech při předávání mikročipů úplně k sežrání a Gal to zase hezky zahrála. Jen, když jsem ji tady viděl, s jejím tělíčkem v plné parádě, tak si říkám, jak ji někdo mohl obsadit do role Wonder Woman ?! - Dyť je to vyzuna plochá s prťavym zadkem a malými boky a má dopředu svěšený ramena ... ajk ... sice v obličeji fakt hezká, ale má postavu spíš jako rachitická modelka, než princezna drsná bojovnice ... takže asi tak ... u mě omyl ... jinak tento film zabavil ... ()

BOURQUE

Na všetkej čiare je to silný podpriemer. Scenár, slušne povedané, nie je dobrý. Podobná vec sa dá povedať aj o réžii. G. Gadot a I. Fisher sú prekrásne, ale dve „horké scény“ na „kvalitný“ film nestačia. Osobné hodnotenie: 60% (**) ()

helloween93

Nepříliš zábavná komedie ve které je zrzka Isla Fisher víc sexy než Gadotka. Příběh vůbec nicčím nepřekvapí, jak v podobných komediích je většinou vymazlený soundtrack, tak zde byl hodně podprůměrný. Studio 20th Century Fox se pokoušelo vytvořit úspěšnou komedii, na kterou by v případě úspěchu šlo navázat, ale film v kinech propadl. 2* ()

Azurovydrak

Neškodná akční komedie, jenž je místy tak ujetá že je až dobrá. Hlavní role si tu střihnou Wonder Woman a Luke Skywalker... no dobře, není to tentýž herec, ale asi prvních 15 minut filmu jsem si musel pustit znovu, protože jsem nevnímal dialogy a jen žasl, jak si je Zach Galifianakis podobný s Markem Hamillem. Isla Fisher potěšila asi nejvíc, už v Podfukářích jsem ji zbožňoval - škoda, že se více neprosadila. V souhrnu zábavný film na jedno kouknutí, který za celou stopáž neztratil na tempu a párkrát mě i opravdu pobavil, což byl řekl bych účel. 60% ()

MickeyStuma

Sousedy máme různé a tak byli často motivem na nejrůznější vážné i nevážně scénáře na pomezí hororového žánru přes akční až po komedie. Snímek 'Špióni odvedle ' jakoby, právě svým námětem, navazoval na nepříliš povedenou komedii 'Můj soused zabiják' (2000). Je však daleko živější, zábavnější a přímočařejší ve svém aspektů daných situací. Námětem se tedy zařazuje mezi obdobné počiny, ve kterých se obyčejný človíček, vlivem aktivity sousedů, náhodně dostane do špionážní či policejní akce. A právě proto, že je dnes už takový námět značně provařený, i pro tento snímek platí, že je ve svém dějovém vývoji naprosto předvídatelný. Zkrátka a dobře, vyznívá z toho pocit, jakoby už tohle někde k vidění bylo. To však neznamená, že není nijak zábavný. Ba naopak. Je potřeba se tomu podat a nechat se volně vést celou atmosférou. Jako odpočinkový film na víkendový večer plně postačí. ()

Olík

Pohublý Zach Galifianakis, šedá sexymyška Isla Fisher, nestárnoucí Jon Hamm a Wonder Woman Gal Gadot jako na první, druhý a všechny ostatní pohledy kontrastní sousedé. Špiónská, bláznivá komedie? Asi ano……i když jsme do toho šel s myšlenkami na krapánek zběsilejší jízdu. Akční scény OK, zápletka OK, ústřední čtveřice OK, humor taky sem-tam, takže nakonec velmi slušná jednohubka, které ovšem kdyby nebylo, tak svět přijde maximálně o pohled na božskou „paní Boratovou“ v rajcovním prádélku. ()

Dm1tr1j

Jedna z tých lepších komédií roku 2016..asi..neviem byť ani kritický film som pozrel ako jednohubku ku raňajkám, humor nebol suchý ani otrepaný a celé to bolo svižné, veľmi sa cení gadotovej scéna v skúšacej kabínke, ostatne zato 3 hviezdy. ()

Hpatrik

Opravdu jen průměrná komedie. Nijak zvlášť nepobaví, vůbec ničím nepřekvapí, je neuvěřitelně hloupoučká ale svým způsobem koukatelná... z velké části hlavně díky okouzlujícímu obsazení. ()

tranquill

"Měl jsi rudé oči a chtěl jsi sex ve všední den..." Pán a paní Smithovi/Jonesi mixnutí se sousedem zabijákem. Průměrná komedie, ale proč ne... ()

Torgal

Nenáročná komediálna jednohubka, ktorej hlavnou devízou je telo Gal Gadot vystavované v rôznych atraktívnych konfiguráciách. Je to síce smutné, ale mne to celkom stačilo. Zábava je to inak veľmi ľahká, určite nič čo by utkvelo v pamäti. 5+/10 ()

dalziel

Celkom milá špionska jazda prekrívaná fajn humorom.Na Zacha a jeho klasické eskapády určite.Jon je drsňák a Gal s Islou sú k nakúsnutiu. Moje hodnotenie sú štyri pračky whirpool z piatich. ()

Trixinka

Průměrná akční komedie - občas se urodil nějaký vtipný moment, ale moc jich tam nečekejte. V podstatě nic nového, všechno už bylo. Byly by to 2 *, ale jednu musím přidat za sympaťáka Jona Hamma. ()