Špióni odvedle

• USA Keeping Up with the Joneses (více)

Užijte si setkání s neobvyklými sousedy v zábavné akční komedii, ve které září hvězdy jako Zach Galifianakis, Jon Hamm, Isla Fisher a Gal Gadot. Obyčejný pár z předměstí zjišťuje, že udržet krok s Jonesovými — neskutečně atraktivními a světaznalými novými sousedy — nebude snadné. Obzvláště když odhalí, že pan a paní Jonesovi jsou tajní agenti zapojení do mezinárodní špionáže. (Bontonfilm)

Streeper

Průměrná komedie s námětem, po kterým američtí filmaři sahají nejčastěji, takže už jsme ho mohli vidět v několika verzích. Bohužel tahle verze se mi moc nelíbila, spíše mě nudila. Je tam már momentů, kdy jsem se pousmála a bavila se, ale těch je opravdu na celý film velmi málo. Gal Gadot a Isla Fisher byly úžasné a obě jsou neskutečně nádherné, jejich filmový partneři jim jen sekundovali, ale ani samotné holky to nedokázaly utáhnout a je to škoda. ()

Cheeter

Taková průměrná komedie o tom, že se soudy není něco v pořádku. Je zajímavé vidět Galifianakise v trochu jiné roli, než jsem do teď viděl, nebo v plnovousu vypadá hrozně, navíc s rolemi, které hrál. Jsem docela zvědavý, zda bude v podobných "seriozních" rolích pokračovat. ()

Larushka

Nic extra. Divala jsem se na to kvuli Gal. Co jsem chtela, to jsem tedy dostala. Neni to nijak zvlast vtipna komedie. Ale na takove to online pokoukanicko s Kristy to staci. ()

majo0007

Nečakal som slapstick, ale keď sa povie komédia, dúfate, že vám zdvihne náladu. V celom filme sú 3-4 fóriky na ktorých som sa zasmial, a to sa mi zdá hodne málo. Duo Hamm-Gadot sú herecké polená, Galifianakis-Fisher to vďaka topornému scenáru z biedy nevytrhli. ()

URBAN

Celkem fajn, ale je to dost předvídatelné a budí to ve mě pocit že jsem to už někde viděl. Zach Galifianikis není zrovna tak vtipný jak je u něho zvykem, ale film obohacuje. Bez něho by to nefungovalo. ( 16.7.17/MAC ) ()

dr.fish

Věřím tomu, že v dobré náladě, letním kině, se sklenicí kvalitního pití, dopadlo by mé hodnocení lépe. Je ale leden a tak dávám 55%. Je to ptákovina. Totální. ()

otík

Milá americká kravinka na večerní odpočinek. Ze začátku pomalý rozjezd, ale překvapivě prostřední část je super, má to tempo, vtipné scény i hodně vtipné scény. Poslední část sice spíše očekávané finále, ale i tak rozhodně nezklamalo. Lze doporučit všem, kdo mají rádi americký styl humoru s trochou akce. ()

chelseaman22

Dva páry a dvě úchvatné ženy s rozdílnými mírami. ZAK GULFINAS dokazuje, že má pouze na role hlupáků ve stupidních komediích, jež vás v jistých mezích rozveselí, ale víc nic. Poněkud predikovatelný děj filmu příliš nepomáhá. Pokud je nutné něco vyzdvihnout, tak to dozajisté bude konzumace kobří pálenky a zkoušení si spodního prádla. 59% ()

Johnny.ARN

Taká tá úplne tuctová šablónka s Mercedesom ako hlavným sponzorom a hviezdnym hereckým obsadením. Na zasmiate tam veľa možností není, na premýšľanie tiež nie. Jednu prihodím za Gadot v spodnom prádle a jej dokonalú postavu. 3 z 5 ()

viperDavid

Taková průměrná jednohubka, kterou znovu vidět nechcete. S tím se musíte smířit, že vám to nic nedá až na super postavu Gal Gafot, ať se to vyslovuje jak chce. Nebylo to ani moc zábavné, ale hrozné taky ne. Skvěli film na nedělní večer ()

Dado

Prekvapujúco slabé, a to i na pomery podobných nenáročných komédií, ktoré Hollywood produkuje ako na bežiacom páse. Humor má síce pár svetlých chvíľ, no väčšinu času je to skôr kŕčovitá nuda a akcie je žalostne málo na to, aby dokázala výraznejšie ozvláštniť celé dianie. Keď sa to tak vezme, jediné, čo vo filme stálo skutočne za to, boli scény, v ktorých Gal Gadot a Isla Fisher poodhalili niečo zo svojho... ehm, talentu. (40%) ()

KasparekZabijak

Pestrobarevna, nevtipna blbost s absurdne prehravajicim Galifianakisem, kterej je chvilema tak trapnej, ze to nejde vydrzet. Film se da prezit jen kvuli asi trem scenam a ve dvou z nich hraje prim Gal Gadot. Vazne nechapu proc se tyhle filmy tocej. 15% ()

Sany33

Tu je krásne vidieť že ak sa snaží Galifikanakis hrať človeka čo netrpí mentálnou retardáciou je to jednoducho nuda a stráca sa všetok jeho šarm. Priznám sa, že som sa pár krát zasmial ale to na film, ktorého podtitulom je "komédia" jednoducho nestačí. Na druhú stranu Gal Gadot je neuveriteľná samica a dokázala všetku pozornosť strhnúť na seba. Čo je pre mňa síce dobré ale pre film je to veľký mínus. Ak by som sa chcel pozerať na oblé tvary pustil by som si porno. Zrejme ma film nezastihol optimálne naladeného a tak sa mu pokúsim dať v budúcnosti ešte šancu. 31% ()

Wade

Ze začátku dost velký průměr a celkem i nuda nakonec, ale přijde přece jen i humor a dokonce i ta akce. Takže jsou Špioni od vedle solidní podívaná s fajn hereckým obsazením a i když je Gal Gadot fakt sexy tak pro mě je jasná vítězka Isla Fisher ta byla mega sexy. Škoda toho rozjezdu takhle je to jen za 3 hvězdy. Tak nakonec 6.4.2021 zvýšení na slabší 4* 70% --- 7/10 IMDb ()