Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mike si začíná rozumět se snowboarďačkou Petrou víc, než by bylo zdrávo. Všímá si toho dokonce i Burák, za kterým se jednoho večera oba staví v dobré náladě. Petra se ale v Kuřeti opije natolik, že ji musí Mike dovést až do Grandu. Co se mezi nimi ten večer stalo? To ví jen Mike, Petra a Jiří, který je celou dobu tajně sledoval v hotelu ze schodů.

Kačaba podnikne na hospodu U Slepičků druhý, tentokrát mnohem rafinovanější útok. Zatímco je totiž Jarda stále připoután k lůžku, rozhodne se vzít na oko hospodu do svých rukou. Nejen, že se jí ale během pár dnů povede vyštvat z hospody prakticky všechny zákazníky, ale také kuchaře Kohouta. Od zavření Jardova podniku je zachrání až Mašlíková, která na Kačabu použije její vlastní zbraně.

Veruna je stále smutná z rozchodu se Šafářem. A smutek utápí v... dortíkách a břitké ironii, kterou se snaží v kavárně všichni ignorovat. Hrubešová se ale rozhodne jednat. Nejlepší lék na chlapa je totiž podle ní další chlap a tak začne hledat Veruně nové nápadníky a to samozřejmě za jejími zády. Veruna ale na chlapy nemá vůbec náladu, což omylem pocítí i Burák, který se jí snaží rozveselit. Hrubešové je tak jasné, že přivést Verunu na jiné myšlenky bude horší, než čekala. (TV Prima)

(více)

Recenze (1)

Luk Skywalker 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jako host v tomto díle má roličku "bastard" Tomáš Magnusek. Jinak ale seriálu nějak dochází dech a ani příliv nových postav, (kdy některé moc vidět nejsou) to nezachrání. A opět se objevila jedná stará postava, to beru pozitivně. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama