Skupina bohatých hochů z Los Angeles vymyslí v 80. letech plán, jak rychle zbohatnout. Jejich podvod se však zvrtne a smrt na sebe nenechá dlouho čekat. (Filmbox)

xmy

Začátek hodně dobrý, zhruba do poloviny mne BBC neskutečně bavil. Jak už to ve světě filmu občas bývá, v druhé půlce přišel mírný sešup dolů. Nikterak tragický, to v žádném případě, jen mít film lepší režii a asi i větší rozpočet, mohla to být slibná "konkurence" pro Scorceseho Vlka z Wall Street. 3*+ ()

BOURQUE

Veľmi ale veľmi ľahká verzia „Vlka z Wallstreetu“. Mladá dvojica A. Elgort / T. Egerton sa navzájom celkom slušne dopĺňajú, ale počas hereckej hry obidvoch aktérov to nie je cítiť to skutočné (a pravdivé ?) vzrušenie a ten pocit, na čo sme zvyknutý u podobných filmoch. Niečo podobné sa dá povedať aj o réžii. Film má dĺžku 100 minút, ale o true-based udalostiach celkom veľa vecí zostane nevysvetlených. E. Roberts (ktorá je stále prekrásna) je herecky dosť v pozadí a nemá silnejšie momenty. Nedostatočne využitý potenciál K. Spaceyho, avšak aj tá „menšia“ vedľajšia rola stačila, aby film zachránil. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

pushover

Kdyby Kevin tušil, že to bude patrně jeho poslední filmová role, možná by si pohlídal do čeho jde. Zahraný to je slušně, ale příběh (ač podle skutečnosti) je tolikrát viděnej a nezajímavej až běda. Škoda Spaceyho. ()

ANTYCHRYST

Jak zarobit bez kapitálu:) hustý..nechápal jsem jak na začátku mohli vyplácet 50% ze zlata..když vlastně zlato pořád klesalo:) věřím tomu že je spousty takových co umí mluvit a ostatní ojebavaji i kdyz nic nemaji :) 55% herecké obsazení bylo v cajku ()

curfew77

Nepřehledně napsaná i sestříhaná variace na VLKA Z WALL STREET a SÁZKU NA NEJISTOTU, která ovšem postrádá byť jen polovinu jejich tahu na branku. Navíc disponuje jediným opravdu dobrým hercem (Egerton), zbytek je marný a ke všemu zhusta obsazený naprosto nesmyslně proti typu (Elgort, Emma Roberts), případně hraje na setrvačník, jako by tušil, že jeho kariéra je u konce (Vy-víte-kdo). Možná se tenhle příběh takhle pitomě opravdu seběhl (jakkoli mám o tom na základě těch rekapitulujících titulků na konci filmu velké pochybnosti), nicméně v tom případě ho raději v téhle podobě neměl nikdo ani točit. 40 %. ()

PlysovyMacko

Mladí chalani investujú, hrajú sa s peniazmi cudzích ludi a zarábajú. Potom narazia, čudujú sa a dokonca dôjde aj na vraždy. Film je jalovy,  nemá čím zaujať. ()

Jadro

Najväčšia chyba snímku je v minimalizovaní najdôležitejších scén, inak to zbehne prekvapivo dobre. Slabé 4. ()

Brk

Zapomenutelný. Rychle. I přes slušnou hereckou partu a Kevču je to slabá trojka. Škoda, že neměli moc co hrát. A vůbec(!), vraťte nám Kevina, vy zpitomnělí mý-tů přizdich*áči. ()

M.J

Věřím, že kdyby stejný scénář dostal do rukou šikovnější režisér, tak je to na 5 hvězd... Takhle ale musím dát 3, časem možná přidám čtvrtou...Takže, co tu máme... Taron Egerton, Kevin Spacey (odvážné ho obsadit, palec nahoru) , příběh inspirovaný skutečnou události a vypravěčem je hlavní postava (za mě vždycky velké +) ....Co se tedy může pokazit ? No zkušenosti za režii jdou vidět, bohužel...Ansel Elgort není moc talentovaný a nevěřil jsem mu jediné slovo... A zápletka byla u mě strašně předvídatelná.... Navíc prakticky víte, že tohle bude kasovní průšvih kvůli Kevinovi a jeho kauze ...Taron měl dostat větší prostor, protože ten druhý to jednoduše neutáhl.... 6.5/10 ()

Mukade

najlepšie vidieť bez poznania spoilerov... Spacey je super, ako ostatne vždy. A ešte ma zaujala Emma Roberts (: . (Plus dodatočne bolo zaujímavé si prečítať o tomto skutočnom príbehu a osudoch jeho "hrdinov" na wikipedii.) ()

Kodousek

Tarona Egertona jsem milovala ve filmu Orel Eddie, v tomto snímku je mi ale vrcholně protivný. Nic nového pod sluncem takový nizkorozpoctovy Vlk z Wall Street. Jeden večer zaplácnut toť vše 😉 ()

Moredogs

Nadpriemer. Bolo pekne vidiet Kingsmana, Babydrivera a Kevina Spaceyho (Žial ma nenapada ma ani jedno meno z Kevinovych postav) v jednom filme. 80kova atmosfera bola fajn a Ema Roberts v tom sexi kostyme bola fakt niečo, ešte neskôr som si tu čast pozrel, pre sukromne učely :) Spät k filmu, vidiet film s dabingom bol by to pre mna pritažlivejši zažitok. 78%. ()

Phoenixcq

Jako vážně? Děj je okolo roku 1984 a oni zmiňují Google a Facebook? LOL... První polovina vypadala slibně, ale v druhé půlce už je to jen zmatek. ()

Polik_

No, že se nový Vlk z Wall Street nekoná, je už z barvy ratingu nebo recenzí kolegů nadmíru jasné. Měl ale film potenciál tohoto krále Wall Street-like biografií sesadit? Příběhem teoreticky ano, provedením ani v nejmenším. Huntův život je vyobrazen až s malichernou pečlivostí, jakoby autoři dopředu nevěděli, co bude nebo nebude v příštích momentech důležité. Přestože finanční strategie Hunta s Karnym má být hlavním tahákem celého filmu, věci jsou zbytečně složité a nakonec je v tom ten Ponzi na první zhlédnutí jen těžko rozpoznatelný. Jinak +1 za necancelnutí Spaceyho po vzoru „All the Money in the World“. ()

Kevin Spacey si zahraje v italském dramatu

Kevin Spacey si zahraje v italském dramatu

24.05.2021

Po četných obviněních a kauzách se v Hollywoodu před pár let zavřeli herci Kevinu Spaceymu dveře. A prozatím to nevypadá, že by se mu ještě někdy mohly otevřít. Nyní se ale herci přesto podařilo… (více)