Zhasni a zemřeš

• USA Lights Out (více)

dzberry

Některé matky mají zkrátka v hlavě pěkný bordel. A v případě, že šetří elektrickou energií, svíčkami i baterkami, je na průser a stopážově přívětivý horůrek zaděláno. Tmu si dneska po cestě do postele „užiju“ dvojnásob. A v noci se dost pravděpodobně raději pochčiju, než abych musel přes celý barák na malou, která by se po cestě stejně přeonačila na velkou... Ku*wa. - - - Hmmm... Nebyla to takhle náááhodou latentní reklama na pampersky pro dospělé a na léčiva pro prostatiky v jednom??!!?? ()

Switchbackqt

Škoda, šlo z toho určitě vytřískat víc. Chvílemi až moc předvídatelný ale pár lekaček tam bylo dobrejch. Určitě jeden z těch lepších hororů, 60% ()

iN

Příjemně rozporacovaný kraťas do celovečerní metráže. Námět "všichni se bojíme tmy" je tu už od pravěku, ale zde je Diana hezky hrozivá, správně šílená a hezky vyposilovaná (když zvládne všemi házet jako hadrovými panenkami:-). Dobře zahraná je postava Sophie, Maria Bello se vyšinuté matky zhostila uvěřitelně. Jinak ale David Sandberg jako režisér u mě zabodoval, určitě si pusťte jeho další kraťasy na https://www.youtube.com/user/ponysmasher - spolu s manželkou jsou nadšenci do hororových filmů a je radost je vidět tvořit. ()

J.Cobra

Fuj! Fuj fuj fuj!!! Hnusné a odporné od prvních minut. Žádné zbytečné zdržování a odbočky, ale rovnou na věc. Bu bu bu, baf baf baf. Fuj fuj fuj. ()

Hemlock

Solidní horor s dobře fungující hrou světla a zvukových efektů. Navíc v podání fešné Teresy Palmer, se kterou by mi nevadilo zůstat po tmě v jedné místnosti a ano, i já bych ji za vlasy zatahal, ale v tomto případě by to bylo mládeži nepřístupno. Slabina filmu je závěr a chybí trocha té krve, jinak jsem si film užil - 65%. ()

peeteno78

I když mám radši vyvražďovačky typu Vřískot, tento horor jsem si také zamiloval. Nejlepší je sledovat ho sám v prázdném domě, v noci a po shlédnutí jít na záchod. Garantuji, že strach pocítíte na vlastní kůži. ()

hrumsrt

Jeden z nejlepších filmů, které nesou označení horor! Snímek postavený na lekacích momentech. Perfektně nasvícené, příjemné obsazení.. Pár dní jsem pak chodil všude jen po světle. 90% ()

ratpile

Vlastně úplně klasická duchařina, která modifikovala hlavní strašidlo do o něco originálnějšího konceptu. Řemeslně i herecky je to navíc lepší standard, takže se jedná - při takovém tom klasickém letním "Dáme tam nějakej horor?" -  o žánrovku, která neurazí a nestihne nudit. ()

Uragan

Naprosto úžasné ! ! :-) :-) po velice dlouhé době přišel konečně suprovní hororek... když jsem v roce 2013 viděl Krátkometrážní ,,lights out,, tak mě to velice zaujalo... a když jsem se dozvěděl, že se točí film na tuto tématiku, tak jsem byl velice zvědav co vymamlasí... ale světe div se, výsledek je naprosto uchvacující ! ! Celý děj, herecké výkony, atmosféra... rovných 95 % ()

blazma odpad!

Naprostá ztráta casu. Velky potenciál, který zůstal nevyužit, to je vše co tenhle film nabízí. Za celou dobu filmu jsem spise jen přemýšlel jak někteří lidi můžou byt tak hloupí v těch filmech, než aby jsem se lekl u nějaké té rádoby blikající lekačky? Dej byl katastrofa, chápu, ze museli tu "slečnu v černém" zasadit nějak do děje, Jenže tam je proste duch, kterej navíc jde vidět jen ve tmě a zmizí ve světle a vůbec s nikým to tam moc nehne. Je to jenom sami, musíme tomu prijit na kloub. To jsou ti Američani fakt tak tupí, ze chcou všechno vyřešit sami? Samotné postavy, no co by jsem k tomu dodal. Mamka je cvok a to pořádný. Dcerka se vymkla kontrole, žije si ve vlastním světě, ale velmi rychle se změní na tu nejlepší Ségru na světě. Ten nejmenší prcek, ten mi tam přijde svými řečmi a celkovým chováním, ze je tam ze všech nejchytřejší. Bohužel, je to ale jen malý kluk a jak jde do tuhého, musí se schovat za dospělejší a to je škoda, ze nedostal ve finiši vice prostoru. Aby jsem to zkrátil. Finální scény, byli natolik nudné, jasně, holka zabiji jenom v noci, ale aspoň trosku nám ukázat jak je zabiji snad mohli. Místo toho jen blikne světlo a někdo umřel a nebo stihnul utéct. Nakonec ani nepřekvapí finální vypořádaní s onou temnou vražedkyni. Ani jeden moment, kdy by jsem se lekl, nezajímavý dej i postavy, konec naprosto otřesný. Tenhle film, byl po první 10 minutách kdy jsem se tesil na super horor, naprostým fiaskem. Nikdy vice ()

m.p.mysacek

Konečně zase pořádný horor :) Hlavně, když na něj čloěk vyrazí do kina. Skvělé zvukové efekty, dost jsem se bála. Příběh byl zajímavý, jen jsem čekala, že bude více rozvedena ta část, kdy Rebecca našla ve sklepě vzkazy od Diany. Vypadalo to, že Diana se chce zbavit Sophie a ne naopak. Mohlo to být více vysvětleno, ale jinak super. Čekala jsem, že Diana pak nějakým způsobem přeskočí na Rebeccu nebo Martina, aby mohl být další díl. Ale jsem ráda, že se to nestalo. V noci jsem se bála usnout. ()

martingaga

jeden z najlepších hororov v poslednej dobe....atmosféra perfektná lakačky naozaj lakavé a Diana bola velmi pekne spravená a najväčšie plus bolo že postavy boli veľmi sympatické a chovali sa normálne a nie jak debili takže sa im perfektne držali palce.... ()

Tomate

Kto by povedal, že z krátkometrážneho filmu sa dá spraviť zaujímavý film so svetlom a tmou. Fajn zmena od všetkých hororov s posadnutiami a vražednými hrami. Snáď len mohol byť viac strašidelný ale aj tak sa nebudem hrať s vypínačom. ()

elanista1

Ľakačky=totálne ticho 10 sekúnd, následne totálne navýšenie decibelov a nejaké bubu bez nápadu...možno to aj niekomu stačí na vystrašenie. Atmosféra a Teresa Palmer sú jediné dobré veci na filme, réžia je úplne mimo reality a tie ľakačky sú viac vtipné ako desivé. ()

Zoltar78

Je mi to moc líto, ale film z mého pohledu za celou dobu nevybočí z kolejí průměrnosti. Nevím, zda jsem už tímto žánrem přesycen, ale nenabídl mi nic co jsem už několikrát jinde neviděl. Snaha tvůrců o dobrý horor je patrná, nicméně něco tomu chybí. Až moc často jsem se zamýšlel nad ne příliš uvěřitelným chováním postav a samotný přízrak ve mně žádnou extra hrůzu nevyvolával. Škoda, čekal jsem něco hutnějšího. ()

IZFNP

Zrejme som z filmu ostala tak moc po...aná hlavne preto, že samotný koncept považujem za jednu z najdesivejších predstáv. In my mid-twenties, a aj tak som musela spať so zapnutou lampičkou (a svetlom na chodbe). Akože fakt. Príbeh nie je príliš jednoduchý, no zároveň nie je ani trošku zložitý, na horor tak akurátny. Po krutom úvode, ktorý som ako jediný zo strašidelných scén videla, sa napätie pomaly stupňovalo v celku nervy drásajúciu záverečnú sekvenciu, v ktorej ma postava boyfrienda neustále príjemne prekvapovala svojím pudom sebazáchovy. Celkovo musím scenáristom uznať, že ich postavy boli väčšinou ploché, ale rozhodne sa nechovali hlúpo. Bello si svoje odohrala veľmi dobre, jej linka bola rovnako desivá ako scény s Dianou. Ostatní sú liga "béčkový horor", ale vôbec to nevadí, i preto, že Palmer je len trochu dokonale krásna. I keď som takmer celý film mala oči sklopené a rukou si robila nepriehľadný štít, film bol vystavaný na horor úctyhodne, technicky zvládnutý a hlavný atribút hororu - byť desivý - splnil na 120%. ()

pekko

Lakacky boli, to ano, parkrat ma trhlo, aj ked som vedel, co pride. Ale pribeh ziadny, herci nuda. Niektorym kratkym filmom by neuskodilo ostat kratkymi a nerobit podla nich celovecerny. Nastastie ani tento nebol dlhy. ()

Crybaby

V tomto prípade sa určite nejedná o žiadne prekvapenie. Už od prvého traileru som vedel do čoho idem a aj to, že tento film bude seriózna záležitosť. To sa aj potvrdilo. Atmosféra bola fajn, škoda len toho vyvrcholenia. ║Kino Centrum Michalovce║ ()

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?