Zhasni a zemřeš

• USA Lights Out (více)

Majoslav11

"Nemá ráda světlo !" Bohužiaľ, potenciál nevyužitý naplno. Začiatok je veľmi solídny, ale potom nastupuje šablónovitosť vytvorená (opätovné zažínanie a zhasínanie svetla) i klasická (blázinec, pivnica). Je to škoda, mohol to byť jeden z tých hororov, ktorého meno by sa vyslovovalo z úctou. Takto len vyšumí do prázdna. ()

Sesh

Film nabudil atmosféru ihned ze začátku, jen škoda, že byl tak krátký. Ta potvora Diane měla větší potenciál, ale bohužel, tam toho moc natropit nestihla. Celý film jsem přemýšlel, jak se s tou potvůrkou vypořádají. Tento konec jsem opravdu nečekal. Herecké výkony byly skvělé. ()

Los_Angelos

Chvílema fajn lekačka, ale nemá to hloubku a po shlédnutí bude výsledný dojem takový .... nijaký. V kině zhasli ... a pak zase rozsvítili. Tečka. ()

PepusGi11._

Jeden z nejlepších hororů,co jsem kdy viděl....Líbilo se mi,že na opravdovou akci jsem nemusel čekat přes půl filmu,od začátku jsem byl naplej jako struna....Ještě k tomu v kině v Olomouci,na DOLBY ATMOS,super zážitek....V tomhle filmu jsem poprvé poznal Teresu Palmer a musím říct,že mě dost zaujala....Kdo by na začátku filmu čekal,že její přítelíček nevezme do zaječích :D....Tím jsem byl mile překvapen....V asi klíčové scéně filmu jsem se i zasmál a to,když právě zmin'ovaný přítel utíkal do stínu a z ničeho nic vybafla ta potvora,on vytáhl kličky z kapsy a rozsvítil auto :D...Opravdu mě tahle scéna pobavila...Potvora ve tmě byla skvělá...5 hvězd a TOP 10 ()

J.Bakhita

Ehm...co? Typický scénář: psychiatrická léčebna, divná holčička, posedlá matka...co ještě? Když jsem viděla trailer, myslela jsem, že neusnu.... potom jsem se na to rozhodla podívat... napřed jsem si zakrývala oči, potom jsem se přestala bát, tak jsem si je odkryla a...přestala jsem se bát?! Ne, vážně... to už fakt nikdo k hororu nepotřebuje...příběh? Všechno se dozvíte po 15 MINUTÁCH! Za chvíli bude horor jen o tom, že někomu spadne kamera a 81 minut na ni bude vyskakovat potvora a mlátit do obrazovky. ()

Spevo

Slabe 4 hviezdy, cakal som teda ovela lepsi zazitok. Zacalo to zostra, a fakt som si hovoril, ze toto bude pecka, moj sialok kavy, no potom sa to prelialo do klasickeho Bckoveho formatu, a nejak ma to ako diavaka miestami stracalo, no stale slusny kusok, a docela solidna davka mrazenia, v ramci moznosti a podobnych filmov :). ()

SuperXero

Pre mňa jeden z najlepších hororov za posledné roky. Videl som Sandbergové krátkometrážne hororové dokrútky ešte pred samotným filmom a určite má v tomto žánri ešte čo ponúknuť. Štúdio samozrejme muselo použiť klasické hollywoodske filmové prvky, bez ktorých by to mohlo mať lepší šmrnc, ale aj tak film ponúka napätie, strach, zľaknutie a atmosféru. Rozhodne odporúčam pozerať film v noci so zhasnutým svetlom pre ešte lepší zážitok. ()

hony23

Po delší době horor se slušně hutnou atmosférou, který se obešel bez litrů krve a vystačil si jen s perfektně stvárněným duchem. Kladně hodnotím i ten heavy end, který mě umožní večer zhasnout a nezhebnout. ()

Desmond04

Kritici se dělí na dva tábory. Zda-li zápletka vystačí na celovečerní film a nebo se mělo zůstat jen u krátkometrážního tříminutového snímku. Já jsem zastáncem prvního z nich. 81minutová stopáž je příjemná, kor v dnešní době minimálně dvouhodinových snímků. Film má spád a stále se v něm něco děje. Námět hororové vložky je skvělý a ve filmu funguje velmi dobře. "Strašidlo" má rozhodně zajímavě vysvětlený původ. Nicméně je pravda, že větší prostor pro Dianu by neuškodil, potenciál v sobě rozhodně má. Lekačky sice ve snímku moc nejsou, ale pomalé problikávání a selhání žárovek dokáže atmosféru vybudovat poměrně důstojně. Bokem nestojí ani hlavní herci, i když je pravda, že ke kratší stopáži moc prostor pro seberealizaci nedostali. Fajnová jednorázovka ()

taibrek

Toto bol horor? Zážitok z tohto hororu mi kazil najma herecky vykon Rebecinho brata Martina... Mám pocit, ze moj mladsi brat by to zahral solidnejsie... Som prekvapeny, ze na zive ostal Rebeckin priatel... Cely film som cakal, ze zomrie, alebo sa mu nieco stane... Ocakaval som od tohto filmu viac a musim ho hodnotit ako sklamanie... Film mal vsak dobry napad na spracovanie, zial nevyuzil svoje schopnosti ohurit milovnika hororov a tim sa u mna radi ku priemeru. ()

OzzyCobain

Originální nápad ze kterého se dalo vytříslat víc. Přesto si film udržel svoji kvalitu a nutno říct že zde byla jedna část která mě dokázala i viděsit. Pozdější část filmu bohužel začala až moc spoléhat na lekačky, což hodnocení srazilo. Dávám tudíž lehký nadprůměr. ()

Simon.Dobes

Taká príjemná hororová oddychová jednohubka. Nebuduje napätie, rovno sa vrhá na vec už v prvej scéne. Bohužiaľ ma to ničím neprekvapilo a nevydesilo. ()

veverysiak

Ani moja tajná favoritka Tereza nedokázala posunúť moju zníženú empatiu na aspoň priemernú úroveň, takýchto kúskov je za vagóny a nedokážu do žánru priniesť žiadnu pridanú hodnotu, prinajlepšom ju neznížia, takže 35%. ()

Lilith03

Páni, pamatuji film jako hovadinu ze které jsem byla před lety posraná, ale nijak mě to nezaujalo. Zkoukla jsem film znovu a při naladění atmosféry jsem se znovu trochu bála, koukala jsem v noci po tmě a na záchod jsem musela jít pár s přítelem, nedala jsem to sama :⁠-⁠D. Film nebyl ani kravina, bavil mě příběh, ráda jsem viděla Emily Alyn Lind a představitelka Rebeccy je pro mě neznámá, ale ve filmu byla opravdu dobrá. Celkově musím sundat klobouček před hereckými výkony, více takových filmů, některé si skutečně zaslouží druhou šanci a člověk může zjistit, že se mýlil. ()

Sebule

Dobře natočený horor. Sympatické postavy, fajn příběh, skvělá atmosféra a pár dobrých lekaček. Hodnocení: 7,5/10 ()

JimWalker007

V jednoduchosti je krása, a táto hororová jednohubka je toho dôkazom. Od začiatku sa ide na vec, komu sa páčil short film, vie čo ho čaká... Dobrý strih, ľakačky sú skvele podporované zvukom, nepočujúci prídu o polovicu zážitku. Temná beštia nemá zľutovanie, kto jej skríži cestu, toho dá dole... takže konečne niekto v tomto žánri aj pritvrdil. Pointa predvídateľná a zároveň logicky správna. Škoda, že Dianu v plnej kráse vidno iba krátko...ale v tom bude asi jej hrozivé čaro... ()

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?