Zhasni a zemřeš

• USA Lights Out (více)

zipS

V ramci zanru pekny prispevok.. spokojnost (len to mohlo byt malinko dlhsie, menej okecavania a viac akcie). ()

kyblik2

Moc dobrá a dynamická lakačka. Strašideľné scény prevedené skvelo. Nuda takmer ani minútu nebola. Jeden z vydaranejších, cítiť Wanovu ruku na diele :) ()

klaranapoli

Prosííím jen nezhasínej!! Jo, to jsem nejspíš řekla asi milionkrát u tohoto filmu. Docela dobrej horor, skvělý lekačky, skvělá děsivost spousta scén co nahání hrůzu....příběh? ten nic moc, občas jsem i jisté věci nechápala a ni nebyli moc vysvětleny. Mohli se víc trošku zabrat Dianinou minulostí, trošku víc vysvětlit. A co ty nápisy ve sklepě? Otisk ruky? .....a očekávám tak trošku pokračování, ale uvidíme... ()

leonskennedy

Perfektní práce po zhlédnutí jsem si raději nechal rozsvíceno:-).Sympatická a taky pěkná hlavní hrdinka,úplně změněná Maria Bello v roli matky nemohl jsem ji vůbec poznat.Atmosféra filmu nervy drásající to už jse mi dlouho nestalo.Jinak děj celkem povedenej a zajímavej i vedlejší postavy mají co nabídnout ,pro mě špička! ()

elisabetha

Průměrný hororový zážitek - málo napětí a lekaček, některé scény byly docela vtipné (i když to se dá považovat za plus) a konec byl velmi předvídatelný, ač příběh samotný špatný nebyl. ()

AmunRa

Zápletka dobře vymyšlená, ale celý koncept je nedotažený - dala by se z toho vyloudit mnohem děsivější podívaná. Především poslední čtvrtina je vyloženě odfláknutá a nemá logiku, i když závěr není špatný. ()

LL CoOl J 74

No da se rici ze to nebylo spatny , chtel jsem na to do kina , ale nakonec jsme koukli s kamosem sice ne nejlepsi kvalita mozna ze kdybych to videl v kine mel bych lepsi hodnoceni .. ()

Shay

Díky bohu, že existuje James Wan, který tu hororovou scénu zachraňuje, kde se dá! Nemám k tomu, co dodat. Bála jsem se víc, než dost, určitě se na to podívám ještě jednou. Topovka. ♥ ()

HororSamael

Wooow....tak to bylo famózní. Příběh byl téměř o ničem, ale efekty byly perfektní. Rozhodně stejně dobré, jako Conjurig 2. Takže letos mám velkou radost. Mohu říct, že jsem šel z kina a cítil jsem se fanfárově. Jak se říká, v jednoduchosti je krása. Zde z jednoduchosti vzešlo fantastické dílo. ()

Raggnar

Nic nového. Klasický dům s rodinkou, kde se ,,něco'' děje. Hlavní role jako vždy: vrzající-bouchající dveře, křupající podlaha, blikající světla, sklep a teda ještě chrčící bubáček. ()

JulieJames

Spíš Zhlédni a zemřeš. Takovou slátaninu jsem už hodně dlouho neviděla. Komentáře zde, trailer i fakt, že film je od tvůrců výborného V zajetí démonů slibovaly parádní podívanou, na kterou jsem se těšila a vytáhla ještě dva další lidi s tím, že to bude určitě pecka a že takový zážitek nikdy nezapomeneme. Teď všichni tři doufáme, že to zapomeneme hodně rychle. Nejenže celý film byl plný nepřesvědčivých hereckých výkonů, které nezachránila ani Maria Bello, ale totálně tomu chybělo napětí, nějaké závěrečné vyvrcholení (a záběr na desetivteřinové vystřelení mozku opravdu nevytáhne z hlubin 81 minut víceméně nudného přetahování se o dítě). Navíc celý příběh byl předvídatelný, a to i postavy, které zemřou (a ještě více se mi znechutilo, že se zde potvrdil velice oblíbený americký trend vraždění černošských policistů). Uznám, že jsem se asi ze dvou lekaček vyděsila, ale to už bylo pro tvůrce spíš takové záchranné lano. Co k tomu dodat. Veliké zklamání letošního roku. Troufám si říci, že od zařazení tohoto titulu do kategorie "Odpad!" pomohlo jen ta skvělá myšlenka na příšeru, která je vidět jen ve stínu a způsob, jakým bylo tohle monstrum vytvořeno. Celkem vzato, řekla bych, že téměř tříminutový předchůdce "Lights out" dostupný na youtube byl desetkrát tak strašidelnější a povedenější než samotný finální výtvor. ()

Ayax

Konečne niečo, na čo sa dalo pozerať v tomto roku.. Btw... do pošty. Niekto skript ako nezobrazovať komentáre istých užívateľov ?? Dík. Greasmonkey skript... Ďakujem... ()

DevilBrox

Nic jiného, než "slabé" říci nemůžu. Z počátku se to tvářilo jako opravdový "horor", ne jako slátanina duchařských klišé , ale jak se to postupně vláčelo, tak jsem věděl, že se nic nezmění. Nejvíc mi vadilo to, jak se stvůra (Diana) pořád "zjevovala". Jasně, hnusná ruka vylézající z poza dveří nebo děsivá silueta vypadá cool, ale jak jsem řekl.......z počátku. Po tom, kolikrát v krátkém intervalu jsem ji viděl, jsem už nebyl ani překvapenej. Vždyť i věc, čeho se lidí nejvíc bojí.......strach z neznáma se tu pohřbila. Opravdu, v půlce filmu jsem už myslel, že mě nic nepřekvapí a bohužel, nepřekvapilo. Jako akční psycho pobavilo, jako horor zklamalo. Ačkoliv měla Diana potenciál hodně postrašit, nepovedlo se. Teda alespoň u mě. Jednou jsem se za celý film cukl a to ve scéně s postelí. Budu hodnej a dám dvě hvězdy. První za prostředí a nápad, druhou za pohlednou hlavní protagonistku. /30%/ ()

mataloxxl

Príde mi to ako ohraný film. Doslova. Sama od seba hrajúca skrinka s bábikou, hýbajúce sa stoličky, svetlá nesvietia... S rozdielom na začiatok a koniec, kde sa bolo na čo pozerať. Aj keď sa na film dalo pozerať nie s otvorenými ústami, malo to svoje čaro. 70% ()

Richie4422

Myslím, že každý pozná známy kraťas s rovnakým názvom a úprimne som nevedel, čo od toho očakávať. Sandberg však z kreatúry v tme vyťažil čo najviac a zároveň to neprekomplikoval a ani nezmrzačil. Kreatúry je akurát, je rovnako škaredá, creepy a strašidelná. Tma naozaj vyvoláva strach a Babadookovský feeling ( Sandberg sa celou polemikou ohľadom psyché, iracionality a monštra v ľudskej mysli nechal týmto výtvorom inšpirovať a diváka nechal hádať.) je príjemný. Teší ma, že každá postava dostala svoj priestor a i napriek tomu sa nič nenaťahovalo. Nebyť niektorých bolestivých klišé, dal by som tejto jednohubke aj plný počet. Štyri stačia, film mi noc naozaj spríjemnil. A áno, chválim kameru, aby som nezabudol. Nádhera. Sandberg ukázal, že i z na prvý pohľad "one trick ponny" konceptu sa dá spraviť kvalitný účelový horor, ktorý sa netopí v prázdnote s obohraným dejom. ()

MartinSTFC

Jako celek to sice nebylo špatné, ale hrozně mi to kazil fakt, že film vykrádá snímky "Darkness Falls" a "Vanishing on 7th Street". Ono na jednu stranu je to vděčné téma, tmy se bojíme všichni, ať už si to přiznáme, nebo ne. Ale už to tady bylo a kdyby se tvůrci zaměřili více na to, co se odehrávalo před lety v onom blázinci a pokusili se nám objasnit pozadí vztahu mezi Sophií a Dianou, určitě by to filmu neuškodilo. ()

Thug_Leo

Znepokojivé a vcelku originální. Jen ten "bratříček" je na ranu, xichtí se,rozkazuje a sype moudra jak sova což kazí atmošku :/ ()

Rock vs. Superman?

Rock vs. Superman?