Epizody(8)

Osud je spojil. Nebezpečné síly se je snaží rozdělit. Geralt a Yennefer dělají, co mohou, aby byla Ciri v bezpečí, zatímco se na kontinentu schyluje k válce. (Netflix)

Superkitten

Třetí série je telenovela ve fantasy kulisách. Scénář a režie jsou odfláknuté, dramaturgie neexistuje, prostě někam dáme postavy a ty něco řeknou - pak střih někam jinam a zase to samé. Ten rádoby vtipný šašek Marigold je tam jak duch - nic neumí, nic neudělá, občas něco řekne a kdyby ho smazali, nestane se vůbec nic (kromě toho, že LGBTQ+ komunita nalezne své). Ciri stráví díl na poušti a když řekne "zříkám se svých schopností", není jasné, co z toho plyne. Henryho to asi vůbec nebavilo, tak dva díly proleží. Dokoukáno s velkým přemáháním. ()

Saiko_chan

Seriál jde kvalitou stále dolů. Příběh má několik světlých chvilek, ale většinou je nezajímavý až nudný. Postavy neprocházejí žádným větším vývojem, a z Henryho Cavilla jde cítit, že se musí hodně přemáhat. Celé to zachraňuje jen perfektní hudba a působivé kostýmy. Samo o sobě to je pěkná fantasy a já jsem nečetla knihy, takže nedržení se předlohy mi nemusí vadit. Ale už to prostě není ono a já se budu jenom modlit, aby to Liam Hemsworth úplně nezabil. ()