Šikanovaná a odstrkovaná Yennefer náhodou objeví způsob, jak utéct. Geraltovo pátrání po takzvaném ďáblovi skončí pořádným malérem. Ciri najde bezpečí mezi svými. (Netflix)

BStone

Druhý díl Zaklínače pokračuje stejně jako první. Rozjíždí tři časové linie, z nichž ta s Yennefer je asi nejpodařenější. Skvělý příběh s honem na Sylvána je mírně řečeno ojebaný až na kost, a ztrácí tak všechno, čím byla povídka zajímavá. Nemá ani humor, Torque vypadá jako maska a ne jako ojedinělý druh a na Lille si nikdo ani nevzpomene. Kdyby tam nechali původní stav, totiž že Geralt s Marigoldem byli dávno přátelé, působilo by to lépe. Černí elfové? FUCK! Slovo které mi zůstalo v hlavě po sledování epizody bylo - povrchní... 40% ()

sKralicek

Druhý díl si zachoval správnou atmosféru, kterou nastavil první díl a představuje nám novou postavu Yennefery. Herečka do role mladé Yennefer krásně pasuje, ale bojím se, že v pozdějších epizodách, se ukáže jako špatné obsazení, jelikož Yennefer má být žena, ale herečka spíše působí jako holka. Uvidíme dále. Co mi u tohoto dílu ale vadilo, byla jeho ukvapenost. Příběh s čertem byl moc rychlý a odbytý a rychlá byla i dějová linka Yennefer, která by si zasloužila roztáhnout alespoň na 2 epizody. Co se ale týče Marigolda, k němu nemám co vytknout a jeho muzika je opravdu nádherná a chytlavá i pro dnešního diváka. Za ukvapenost dávám 4/5. ()

Antimat

Diel skôr o Yennefer.... celkom nudné a nejak extra ma to nezaujalo O Geraltovi tu toho veľmi nieje No najviac ma serie asi len fakt že človek čo vyberal hercov asi zabudol že je to film zo strednej Európy a nie americký multikulti, lebo už sa tu objavila trojica černochov/resp. Indov .... Dúfam že ďalšie časti také tolerantné nebudú lebo mi to kazí dojem,videl som Poľsku verziu a bola zaujímavejšia, jedine čert je akceptovateľnejší a možno elfovia Dúfam že z Vesemira neurobia transvestitu či neobsadia nejakého inda Marigold vyzerá celkom schopne,piesne a aj povaha ukecaného protikladu Geralta ()

doom.cz

No, dobře. Tak jsme se dověděli, jak začínala Yen. Další bordel nám udělala dějová linka Ciri. A viděli jsme Sylvána. Míchání časových linek je opět silně nepřehledné, Geralt mluví, jako kdyby špatně kopíroval Batmanův zánět hlasivek... aspoň že Marigold je adekvátně vlezlý a otravný. Sorry, ale víc jak dvě hvězdy nedám. Na to si moc vážím Sapkowského povídek. Kdyby se jich autoři drželi a nedělali si z toho "na motivy", výsledek by byl lepší. ()

Tom10000

2.díl. Yennefer z chudé rodiny se stane obětí otcových obchodů, když projeví své magické schopnosti a teleportuje se do sídla čarodějnic. Brzy si pro ni přijde jejich vedoucí a pro ne příliš krásnou dívku nastávají měsíce a měsíce plné marné snahy. Ty po čase vyvrcholí, když se mladé holce dostane tolik potřebného respektu a kdy její spolužačky čeká obětování. Ciri se s pomocí mladého černošského kluka dostane do tábora jejich poddaných. Aby na sebe nestahovala příliš pozornosti, trochu se zoškliví a přejmenuje. I přes vlídné přivítání však nevinnou princeznu čeká nájezd nepřátelských vojsk a další útěk. Gerald, její cíl, je zatím v nedohlednu. Sám zaklínač se stává obětí elfů, a též i velmi otravného potulného zpěváka. Z jedné šlamastyky se vyvlíkne, druhé se tak trochu odevzdá, když v mladém muzikantovi najde pochopení. 65 procent, buďto jsem díl nepochopil, nebo na něm scénáristé tolik nezapracovali. ()