Lex Luthor

Docela zajímavý námět, ale ničím zajímavý, nudný a plytký scénář. Přišlo mi to podstatně delší než je stopáž, která se zdála být ideální. Navíc jsem si během sledování častokrát vzpomněl na Volání o pomoc od Bindera, které je tématicky hodně podobné a hlavně podstatně lepší. Nebýt toho lákavého obsazení, hodnotil bych asi níž. ()

blondboss

Collateral Beauty je naozaj niečím unikátny počin. Spája viaceré herecké esá, ktoré v tomto filme nejakým spôsobom riešia psychologické postavenie jednotlivcov čeliacich rôznym traumám či už zo súčasnosti alebo minulosti. Will Smith opäť v úlohe trpiteľa, v ktorej mi on ako herec jednoducho nesedí. Ale čo sa týka filmu ako takého, určite melancholickým pojatím sa hodí do vianočného obdobia a človek pritom trošku aj porozmýšľa nad životom. Takže v rámci žánru a možností fajn. 65 % ()

TonyHawk94

Ťažké hodnotenie... Ono to bolo zaujímavé, celkovo zaujímavý štýl "medzi nebou a zemou", ktorý vo finále dáva zmysel, finálny konklúzny a "zjemňujúci" happy-ending bol tiež skvelý. Veľká plejáda skvelých hercov a postáv bolo k nezaplateniu (Will Smith, Ed Norton, Keira Knightley, Naomie Harris, a mnohí ďalší...), jednoducho luxusná zostava. Kamera oku lahodiaca, soundtrack a výber piesní dával zmysel. A hoci, nech tomu chcem dať akokoľvek dobré hodnotenie, niečo tomu filmu fest chýbalo.. Príbeh nedotiahnutý, a hoci bol taký "v pohode", aj tak prevláda pocit, že bol nemastný-neslaný, poriadne nevykreslený. Skrátka, slabý... 3*, aj to neviem, či nedávam tomu príliš veľa. (EDIT 13.12.2020 - po čase znižujem hodnotenie, lebo si uvedomujem, že ten film vlastne nič nepovedal...) ()

caMen

Příjemnej vánoční příběh. Budu to opakovat každej advent spolu se Sám doma 2 - ztracen v New Yorku. ()

ProfChudak

Čakal som rozhodně väčšiu emocionálnu ždímačku, hlavne kvôli fakt vyturbovanému traileru. Nakoniec to bolo oveľa pokojnejšie, asi preto, že to nebolo zamerané na jednu postavu, ale hneď viaceré. Hlavná myšlienka - the collateral beauty is also in pain - išla trochu mimo mňa, to ale neznamená, že sa nenašli pozoruhodné myšlienky. Osobne to považujem za celkom milý, pohodový filmík, žiadna veľká sláva ani žiadna tragédia. Ak nebudete čakať niečo na štýl Šiesteho zmyslu, myslím, že pri sledovaní personifikovanej Smrti, Lásky či Času i pookrejete. ()

Pklaun

Přatelé, oko nezůstalalo suché. Jednoduchy, avšak emotivni strhujici příběh psaný životem. Sve hodnoceni si zaslouzi nejen obsazením! ()

Georgeton

Niekedy sa az cudujem ze ako moze predcit film, do ktoreho sa neinvestovali obrovske peniaze ale vyuzilo sa to comu ja hovorim ludskost. Niekto si povie ze sa to hraje na city. Pozrite si prosim motivacne videa s Willom Smithom ci filmy ktore ma za sebou. Tu sa nedeje to ze tvorci chcu silou mocou y toho vytocit co najviac 'lóve', ale o to ako predstavit ludom pocity inych skutocnych ludi nie postav vo filme. Tvorci sa snazili vniest taketo pocity do cloveka a u mna sa im to naramne podarilo. V jednoduchosti je krasa a tento pribeh je jednoduchy bez vacsich zapletiek alebo hadok, ide si vlastnym tempom az k samotnemu vytuzenemu finale. Viem ze film nie je dokonaly, samozrejme su tam nepresnosti ktore si clovek vsimne ale ak je clovek aspon trosku empaticky nemoze mu dat menej ako 3*. A co povedat k cloveku menom Will Smith - pan pred kamerami a pan aj mimo nich. ()

universal

Vat, vata, výplň a ještě jednou vata. Nevěřil jsem jim ani dobrý den, tolik vaty jsem ještě nikdy neviděl. Naprosto plochý. Vata 5/10 ()

rigby

Snaha o silný psychologický film. Hvězdné obsazení, skvělá režie i hudba. Bohužel je to celé jaksi křečovité, přecpané patosem, rádoby hlubokomyslné. Jde to až do takového extrému, že se párkrát musí člověk pousmát, jak je to přehnané. Divák si neutvoří vztah k žádné z postav. Jindy skvělí herci se postupem času stávají nesnesitelní, až protivní. Nápad dobrý, ale zpracování se absolutně nepovedlo. Příště trochu ubrat a nesnažit se být moudrý za každou cenu a v každém slově. 3- ()

Tomy_Reardon

Nechapu jak to muze mit tak slabe ohodnoceni, Will Smith sinza tohle zaslouzi vic, tenhle film byl neco jako myslenkova Nirvana.. bylo to neuveritelny, cely film byl smutny, napinavy, a ten konec? To bylo neco, sem 2 metrovy stokilovy chlap, ale uprimne, na konci mi i slza ukapla :D nee vazne, bylo to dojemny a skvely.. dekuju Wille, jen tak dal ()

Veeria

Hvězdné obsazení, smyslně smyslný film.... Čas/Láska/Smrt.... Promlouvají k vám, ale jsou skuteční? Při sledování máte mnoho otázek a je na každém, jak film pojme a co si z něj na konci odnese. Vcelku pěkná podívaná, ale na plný počet hvězd tomu něco chybí... ()

DaNvYto

A víte, že to bylo celkem originální, že nadpozemské bytosti nakonec místo nadpozemských bytostí hráli herci? A teď se nad tou větou ještě jednou zamyslete. ()

Popinodan

Lepší průměr. Bohužel veškerá pointa je zřejmá už v první třetině filmu,proto na konci už žádné překvapení není-což je škoda. Herecky je tu dost plno což je velké plus,ovšem kdo skutečně vévodí je perfektní Helen Mirren. Snímek který neurazí. ()

Ronkar

Hořkosladký film, který udrží pozornost a dá se nad ním lehce popřemýšlet. Zápletka relativně originální, i když trochu chaotická a podivná. Pointa mi přišla zprvu přes čáru, ale když jsem se nad tím zpětně zamyslel, vlastně dávala smysl. Způsobů, jak se vypořádat se smrtí blízké osoby může být nepřeberné množství, takže ok. Je tu skvělý herecký ansámbl, několik příjemně emotivních momentů a několik skvěle napsaných dialogů, ale jako celek bych čekal, že to bude fungovat lépe. Emocionálně se mě to zrkátka nedotklo dostatečně silně, a kdyby nebyly v ději Smrt, Čas a Láska, šel bych s hodnocením ještě níž. Je to zkrátka perfektně zahraná, ale bohužel průměrná melodramatická storka. Smith trpí, brečí, křičí a já mu to všechno věřím, ale tomu vymyšlenému konstruktu kolem něj už tolik ne. Mám pocit, že se mi víc líbilo, o čem snímek vypraví, než to, jak je natočený. A to je trochu škoda. ()

Magnus87 odpad!

Jsem šokován. Toto dočista prevarené klišé, plné samých filozofických žvástov? Celý film som neveril čo vidím, aj som dúfal, že toto snáď nie...ale áno. Je to ona - sračka. A poriadna... ()

tomino28

Hvězdná sestava překvapivě nefunguje. Na první dojem mi Collateral Beauty tématem i vývojem připomíná Reign Over Me, které zpracovává podobné téma. Zde ale veškerá podobnost končí. Otravná a tajuplná postava Adama Sandlera v tomto případě nakope Willu Smithovi s přehledem zadek, ten zde dle mého místy působí poněkud nuceně. Úroveň lehce zvyšují vedlejší postavy, ale ani zkušená sestava nespasí celý film, bohužel. ()