Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

waltosin

Reynolds a Jackson je dvojka ktera se nasla, slo jim to hubou i se zabíjením :) Mozna to chtelo lepsí a více dobrych akcí, ale i tak to byla prdel, ktera měla šťávu:) Ses užitečnej jak kondom v klašteře:D :D 70% ()

kokofek

Všichni kolem se smáli a já nevím čemu.Mrzí mě, že jsem přispěla k údajně nejvyšším tržbám za tento film. Raději bych přispěla na něco co by za to stálo. ()

Chromeskull

Neskutečná pecka! Pro mě jednoznačně nejlepší letošní kino zážitek a zároveň film roku. Výborný obsazení, z Jacksona jsem kolikrát chcal smíchy, skvělej soundtrack a hlavně řádně našlapaná akce, která si drží tempo po celý film. Od Deadpoola jsem se takhle nepobavil. Film roku! 100% ()

IZFNP

Jackson a Reynolds v jednom filme je niečo, čom som nevedela, že potrebujem k životu, pokým som to nedostala. Pre mňa extrémne podarená komédia s chémiou medzi postavami a stále extrémne hot Salmou Hayek. Vôbec sa netvárme, že film inteligenciou presahuje prirodzenosť Oldmanovho ruského prízvuku, ale odkedy to u buddy akčnej komédie vadí? Hlavne, že gagy fungujú, scenár je sympaticky dobrý ku svojim charakterom, ktorým rozhodne nie je ťažké fandiť, a soundtrack má správne gule. Zbytočný je koniec, ktorý sa zvrhol v tri akčné scény za sebou, ktoré zábavný a fungujúci film zbytočne oslabili redundanciou bez skutočne výrazného záveru. Nuž plakať ale nebudem, maximálne tak od smiechu. ()

johnsnow

Tu sa takmer nedá nájsť chybička. Perfektná akcia, skvelý Reynolds a Jackson, obuvlášť chémia medzi nimi, Zaporák Oldman síce nemá veľa priestoru ale dokáže zaujať a predviesť svoju krutosť i strategický plán, Hayek hreší ako pohan a slečna Elektra z seriálového Daredevila v pohodičke, humor je jedinou výtkou, občas sa nájde fakt skvelý kus ale väčšina pôsobí dosť umelo a silene. Akcia, to je druhá vec, tam je naozaj na čo pozerať, drsná, krvavá, veľkolepá. Ja som veľmi spokojný. ()

Luckyboy

Nadprůměrná žánrovka, která dělá to co má. Je plná akce, nesmrtelnosti hlavních postav a hlášek. A k tomu se ještě přichomýtne hezká ženská s francouzským akcentem. Co víc si přát. ()

K1NGSLAYER

Náhodně narazíš na tento film a náhodně mu dáš 5 hvězd. Kdo by to byl řekl, že? Parádní humor v podání Samuela L. Jacksona a v menším podání od Ryana Reynoldse z tohoto snímku udělalo perfektní akční podívanou. Nejvíc mě dostala ta moje myšlenka že Jackson hned v té dodávce zemře. Ba naopak, stal se z něj hlavní hrdina filmu. Tohle se Hughesovi povedlo, stejně jako Expendables 3. ()

Honzulik

Zabiják a bodyguard - dobrý a opravdu jsem se u filmu bavil. Ryan Reynolds je jeden z mých oblíbenců a velký sympaťák. Ve spojení se Samuelem L. Jacksonem rozjeli parádní "odreagovačku", ve které nic nechybělo. Skvělé herecké výkony, dobrý humor, perfektní akční scény, skvělá hudba... "Bravo" a u mne zasloužených 5 hvězdiček!. ()

Blazis34

Akční podívaná ano, vtipné hlášky či scény také v pořádku, reálnost nula a celkový dojem? Americký film na jedno zhlédnutí. Určitě nelituji podívané, hvězdné herecké obsazení a Reynolds s L. Jacksonem byli skvělá dvojka, ale aby po celou dobu filmu likvidovali jednoho ozbrojeného protivníka za druhým, mi přišlo už moc. Stejně jako každý předpověděl, jak film skončí. Takže za mě, další zbytečný, nerevoluční film, na který se brzo zapomene. I když špatný určitě nebyl. 60% - tři hvězdy. ()

Paveza

Má to takovej našlápnutej začátek. Našlápnutej prostředek a celý je to hodně našlápnutý. No a ty řečičky, že je na tom ten malej rozpočet vidět si strčte za kloubouk. Bavil sem se víc, než u kdejakých Avangers za 4 miliardy. ()

wanry02

Moc jsem nečekal a možná proto jsem takhle nadšený. Mezi Ryanem Reynoldsem a Samuel L. Jacksnem panuje po celou dobu skvělá chemie a to co předvádí táhne naprosto celý film. Hudba je naprosto skvělá (scénky se zpívajícím Jacksonem jsem si opravdu oblíbil) a když se k tomu přidá i trefný a opravdu vtipný scénář je se vážně na co koukat. 90% ()

DonBraso

Vcelku rozčarován,co dokáže Hughes udělat za patlaninu.Jako proč proboha někdo chce za každou cenu mít všude výbuch granátu,letadla či snad pomalu hajzlu,když to vypadá jak z digitálního triku ve Windows Movie Makeru.Příběh je slepenec,ale u akčního filmu či spíše by tohle měl být ten buddy movie u kterýho se člověk bude smát a náramně bavit.Né nebude! Přitom tady máte hláškujícího lorda Samuel L. Jacksona spolu s Reynoldsem,tak kde je vlastně chyba?No je tam,že jim to absolutně neštimuje.Jakoby každej chtěl hrát sám sebe a spolu s debilníma dialogama,kdy snad v pár momentech to aspoň vtipný malinko je,tak příběh jako celek to pošle vzápětí všechno do kopru.Film se snaží být cool,ale je příšerný.Přitom tu vlastně máte hromady akce,dva herecký pilíře,který mají bavit a výsledek je stále na bodu mrazu.Film má něco v sobě,že mně to absolutně vše bylo putna a musel jsem se sakra zmáhat vůbec dodívat tenhle film,protože mžiku si řeknete,proč si sakra nepustím klidně Smrtonosnou zbraň.Zde hned vidíte ten markantní rozdíl,že začnete si říkat,že tohle nesahá ke kotníku vlastně ničemu.Bohužel bez dobrého režiséra je vlastně jedno kdo tam hraje a proč tam hraje.Edit: Buď jsem se dobře vyspal či vůbec netušil,že tenhle film už jednou viděl.Vlastně ono to zas tak příšerný nebylo.Jasně,Salma je zde úplně zbytečná a výstřih už není žádný tabu,ale i mezi Samuelem a Ryanem to nějak vcelku jde a chemie by se dala nazvat vcelku podařenou. ()

rashaverak

Vecer predtim jsem videl Thor: Ragnarok. Jsou to velice podobne filmy s tim rozdilem ze to vse co v Thorovi nefungovalo a pusobilo jako parodie, tady bylo opravdu vtipne. Pravda zacatek si rikal o vypnuti, vypadalo to na dalsi tuctovou rychlostrizenou akci s radoby hlaskujicimi drsnaky. Nastesti se z toho postupne stala skvela partacka taskarice. ()

x_ander

Ano! Tohle je přesně ta ujetá a pořádně sprostá akční komedie, kterou bych potřeboval aspoň jednou do roka. The Hitman's Bodyguard se od začátku prezentoval "jenom" jako svěží oddychovka, ale že se rozjede v takovém stylu, to bych nečekal. Reynolds s Jacksonem si náramně sedli a Salma Hayek se tu ukázala snad v nejzábavnější roli ve své kariéře. Klidně bych si dal nášup. ()

Drozdo57

"Vole, potrebujeme nejakého záporáka, čo sa bude trochu odlišovať." "Tak, ja neviem, napríklad nejakého diktátora?" "Zasa nejaký Iráčan?" "Nie, skúsme nejakú divnú krajinu. Rusko nemôžeme, tak skúsme, hm, hm - Bielorusko!" "Jasné, to znie, ako by tam mohol byť diktátor, ktorý vraždí vlastný ľud a organizuje vyhľadzovacie tábory." Takto nejako to asi bolo, pri písaní scenára. Poznám pár ľudí z Bieloruska. Všetko sú to mafiáni, díleri, členovia tajnej polície, alebo disidenti. A my vieme, že záporák tohto filmu je zlý, pretože zabíja ženy a deti. Inak, film bol dosť vtipný, i keď niektoré akčné scény na mňa asi nemali očakávaný efekt. ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů