Sekuriťák

všechny plakáty

Bývalý speciální agent a válečný veterán Eddie Deacon se v současnosti musí spokojit s prací sekuriťáka v obchodním domě. Už první noc ale nudnou službu přetrhne rozrušená 11letá dívka pronásledovaná ostřílenými gangstery, proti kterým má vypovídat u soudu. V budově se rozpoutá boj na život a na smrt... (TV Prima)

bourec

No,pravda je ,že filmy,který trochu vzpomínaj na konec minulýho milénia mám docela rád,a dokážu i béčkový akční filmy ocenit.Tohle je ovšem dost špatný.Banderas je takovej nedomrlej vojáček,celá akce je založená na náhodě,a Ben Gándhí velí úplně tý nejdebilnější skupině zabijáků,který jste kdy viděli.A jako koření filmu tam je asi dvacet scén,kdy si říkáte ty vole,to bylo jako co?Další nepovedená věc vod Milennia,ta firma točí docela pěkný shity.30%. ()

laik_60

hovorte, píšte si čo chcete, či to bolo počasím, alebo nudou ale JOJka pekvapila a ja som sa nenudil. Aj ked od začiatku bolo jasné, ako všetko skončí, dokonca v závere došlo aj na paralyzér . :) ()

Johnny.ARN

Aj lepší herci musia brať niekdy zlé filmy, aby mali na chleba. Tonko neni výnimka, zjavne. Ale Beny potešil, ten tiež asi platí pôžičku. 1 z 5 ()

oveckaoa

Taková parodie na akční filmy možná by mělo být v žánru připsané i komedie. 4 sekuriťáci a 1 sekuriťačka zachraňuji v vylidněném supermarketu holku co chtějí nějací chlápci zabít. Problém je v postavách jelikož jeden sekuriťák (Banderas) si hraje na Ramba jeden se připosere už na začátku (Mason) jedna ženská má vše na salámu a jeden je nagelovaný imbecil co si hraje na šéfa  jeden umře tak rychle, že nezačal ani vadit  ti co jich nahánějí na tom nejsou o nic lépe. Jeden tam chodí s 2 katanami    přičemž všichni ostatní mají střelné zbraně jeden tam má cepíny a rozhodne se jen tak vyšplhat do toho supermarketu do jedné ženské se tu střílí šípy a ona nic v pohodě nevadí jí to. Ta holka si zde pouští autíčko na dálkové ovládání přičemž kdyby do něho daly bombu (jeden z nich je expert na výbušniny) mají po starostech a navíc jsou tak debilní, že jich nenapadne ho zničit. P.s. kde zmizel ten druhý odstřelovač? P.p.s. co se stalo s tou ženskou co to měla na salámu nepostřehl jsem , že by umřela ? 40 procent ()

iXtr3m3

Nepodarená komédia a niekedy doslova paródia (a to nechcená) toho najlepšieho. Škoda, z traileru to vyzeralo nádejnejšie. Banderasa je tu škoda, rovnako ako pána Kingsleyho, nechápem, ako sa do toho mohli dostať. Buď to bola nejaká stávka, ktorú prehrali, alebo neviem. Herci totálni imbecili, všetka idiocia vybičovaná na maximum od totálne parodického "šéfa securiťáka", cez jeho zberbu, totálne nehrajúcu a nesympatickú mladú kravu až po cliffhangerovských borcov, ktorý nemajú problém cepínom vyskákať po betónovej fasáde obchoďáku, ale zlomia si väz na jeblom stole... škoda, preškoda, lebo Antonio na to má. Kde sú časy Nájomných zabijakov, kde bol so Slyom hotový kráľ. Držal som mu palce, lebo bol svetlou časťou inak slabých tretích Expendablov. ()

666Carnage

Kevin McCallister ze sám doma vyrostl šel do armády odjel na pár akcí a vrátil se jako Antonio Banderas. Šel pracovat do nákupního centra jako noční hlídač a co se nestane? Přijde svědět z ochrany svědků a komandu vrahů. A tak si tam pár hlídačů, kterým velí Banderas pobíhat jak chtějí, hrát si a začnou béčkové žně. Film je blbost ale já mam rád akční filmy a tohle trochu kopírovalo 90.léta takže mě to bavilo i když vím jaká kravina to byla. Ale takových filmů je teď málo a Banderasovi jsem to věřil. 65% ()

kolemjdouc

docela jsem se na film těšila.Banderas je vždy záruka kvalitní podívané.I když mnohokrát jen na něj.Ale nechat prvních dvacet minut kecat přiblblíka s nagelovaným kohoutem na hlavě  to fakt zavánělo natahováním  času. Pro zbytek  mě to otrávilo tak ,ža jsem nedokoukala. ()

ArthasKarfa

Zábavné a akční, i když s realitou a nějakou uvěřitelností to má pramálo společného. Kdyby parta sekuriťáků nějak zneškodnila 2-3 padouchy, ale celou bandu. Takové Sám doma, ale méně závavné. ()

PhillM.

Překvapení. Tvůrci sice film poslepovali ze všemožných žánrových klišé, ale bavil jsem se. Někdy je potřeba vypnout mozek. A jak tady čtu, nebyl jsem jediný, kdo si při sledování vybavil crossover mezi Sám doma a Die Hard. ()

jasanka

Fajn "pohodovější" thriller se sympatickými postavami, zasazený do zajímavého prostředi. Hvězdička dolů za mnoho nelogičností. ()

Hapretor

Tak tohle mě fakt pobavilo. Blbost jak poleno ve vodě, ale velmi zábavné. Banderas na to stále má. Pro mě je to prostě fakt dobrý a schopný herec. Liam McIntyre neméně. Jeho role byla ...ehm ... skvostná ?! ... ()

Raziel_cz

Smrtonosná past v obchoďáku. Jenom... podstatně horší, no. Přitom zase tolik nechybělo. Když si po úvodním chaosu na dálnici Desrochers vzpomněl, že existuje něco jako geometrie akčních scén, začaly stát přestřelky za to. Má to tempo, je to dramatické, ale postavy občas dostanou mrtvici a pak začnou otvírat dveře, za kterými čeká sniper a podobně. Nemluvě o tom, že co jim občas leze z pusy (především tedy Jemie, jež je vůbec nejslabším článkem filmu), je jak z generátoru patetických hlášek. Popravdě mi přijde, že Banderas, Kingley a McIntyre si svoje repliky sami upravili, protože na rozdíl od ostatních mluví jako lidé, jsou sympatičtí a odvádějí fakt dobrou práci. A někteří z nich mají i příběhový arch. Trochu divné, že tady spíš ochranka kydlí profesionální zabijáky něž naopak (vážně to nemohli být všechno mazáci jako Eddie?), ale to je asi to poslední, co by vám mělo vadit. Spíš je škoda, jak vážně se to bere, protože Banderas opakovaně vykostí několikanásobnou přesilu a jezdí po krámu na motorce, je tady holohlavý maník s cepínem, co leze po stěnách, členové ochranky vyrábějí improvizované bomby a střílejí z luku – mít to pod rukama Joe Lynch nebo James Gunn, byla by to jiná sranda. A možná by tam i vedlejší postavy měly nějaký payoff. Takhle je to jenom spotřební béčko. Solidní, zábavné, ale nijak vynalézavé, bez zajímavého gimmicku nebo nekonvenčních nápadů; zkrátka takové, co už nikdy nebudete potřebovat vidět znovu. ()

BOURQUE

„Veterán“ s post-traumatickým syndrómom dostane prácu v obchodnom dome a hneď prvý večer musí zachraňovať mladé dievča, ktorú chcú zabiť aby nemohla svedčiť. Klasický scenár bez známky pokusu dostať do toho moment prekvapenia. V rámci možností solídny výkon A. Banderasa a B. Kingsleyho, ale oni dokážu aj viac. (Trošku nechápem účinkovanie B. Kingsleyho v tomto filme.) Nevyužité prostredie (obchodný dom), nevyužitý potenciál hereckých legiend. Osobné hodnotenie: 63% (**) ()

Torgal

Banderas ako zachmúrený veterán budí rešpekt, no to je asi tak všetko čo tu môžem pochváliť. Námet je variáciou na Smrtonosnú pascu, čo by bolo úplne v poriadku, keby jeho spracovanie nebolo tak béčkových parametrov. Nevýrazná skvadra z obchoďáku sa hrá na Kevina zo Sám doma, iracionálne chráni zdutú krpaňu a nakope zadky elitným žoldákom, klasika. Z niektorých vecí, čo som tu videl mi obočie odputovalo snáď až na temeno. Akože pozerať sa na to dá, ale nevediac o tom, že sa točia aj podstatne horšie akčňáky by som išiel s hodnotením ešte nižšie. 4-/10 ()