T2 3-D: Battle Across Time

všechny plakáty

S nápadem na T2:3-D BATTLE ACROSS TIME za Jamesem Cameronem přišlo v roce 1996 studio Universal, které chtělo vytvořit zcela novou atrakci do svých zábavních parků. Cameron nabídku s radostí přijal a vymyslel pro atrakci zcela nový příběh, který doplňoval předchozí filmy a s propojením nejmodernějších technologií vytvořil trojrozměrné divadlo, které kombinovalo filmový děj s živými herci a kaskadéry. Celý projekt vyšel na neuvěřitelných 60 miliónů dolarů a k vidění je ve zábavních střediscích Universal v Hollywoodu a na Floridě.

V příběhu, který má asi 12 minut se dostaneme do apokalyptické budoucnosti roku 2029, kam je přenesen Terminátor T-800 (Arnold Schwarzenegger) a John Connor (Edward Furlong), kteří mají za úkol zničit samotné jádro SkyNetu. Úkol se jim snaží překazit starý známý T-1000 (Robert Patrick) a celá řada strojů, která okolí SkyNetu zabezpečuje: Jednotky T-800, tanky Centurion, letouny HK a největší a zároveň poslední překážkou je jakýsi pavouk z tekutého kovu, který představuje úplný vrchol technologie SkyNetu, T-1-000-000. (3DD!3)

Adaamos21

Tady nejde o logiku, ale o efekt. 12 minut ultimátně nabušených strhujícími nápady a super akcí. Vidět tohle naživo se všemi kulisami, kaskadéry a pěkně ve 3D, inu, nezlobil bych se... ()

DruidKarel

905. hodnocený film: Co tohle mělo být? Tohle, že se mělo liděm líbit? Mě by tohle rozhodně neuspokojilo jako milovníka Arnieho a snad musím i podotknout, že to vypadalo dost trapně. Naštěstí to byl jen pokus a tedy jej nelze počítat jako regulérní film. 2* jsou maximem a snad jen nutno říct, že na Arnieho pořád vzpomínám jen v dobrém. 2* ()

Amroth666

Kdybych to viděl v kině, dal bych pět hvězd. Takhle doma u počítače to úplně ztrácí atmosféru a pravou 3D zábavu. Jinak to je fakt perfektní doplněk. ____ Arníí a jeho hlášky!!! ____ ()

WolfR

Ve 3D sem tento snímeček neviděl, což mě mrzí. Je to takové malé zpestření k terminátorovi. Jsou tam staré dobré terminátorovské hlášky a taky výborná akce. Navíc válka v budoucnosti je skvělá. 5 hvězd. ()

FAITH.BABE

Jediný co můžu říct. Geniální!!! Myšlenka, že tenhle projekt uvidim na vlastní oči v Univesal Studios mi zanechává promáčené spodní prádlo. Uff, jdu to vyždímat. Nemůžu se dočkat! ()

Noviik

Krátké, ale přesto zajímavé video v nevšedním 3D provedení. Každopádně mě to vtáhlo a ukázalo velmi zajímavý svět Terminátora. Film to ale není :) ()

reky

Ve 3D, místy můžeme mluvit i o "4D", působivá a svižná podívaná, byť se na vizuálu zub času už trochu podepsal. ()

Radiq odpad!

Nóóó, jako pěkná sračka, nó. Ještě že to má jenom 12 minut. Vubec mi to nenavazuje na děj z T2, tak co to má kua znamenat? Takže mě vubec nezajimá, že to někdo natočil jako 3D. Prostě když je to nesmysl, tak tomu ani sebelepší technologie nepomůže. A co ty komediálnosti v tom? Ty se tam vubec nehodijou. Podle mě je to prostě odpad. Ale věřim, že kdybych to viděl ve skutečnym 3D, tak bych tomu aspoň 1 dal. Ale myslim, ze bych na takovouhle atrakci stejně nikdy nešel. A stejně jako pouťovy atrakce, aji kvalita tohohle filmu je stejná = nudná. ()

Honzek

Pro fanoušky Terminatora je to nutnost, alespoň z mého pohledu :) Jen škoda, že mně minula 3D projekce, nicméně i tak jsem rád, že jsem tento klenot mohl vidět :) ()

klima777

Stylové, ba občas i vtipné. Patřím k fanouškům Terminátora a přesto mi smysl celého projektu uniká. Nejspíše proto, že nenavštěvuji zábavní parky... ()

blackJag

"HE WAS MY COLLEGE ROOMMATE." Dobré hlášky v ryzí vzpomínce na zašlé časy, vedené proti logice prvních dvou filmů. ()

Autogram

Je to vlastne iba jedna poslabšia akčná scéna bez objasnenia prečo a ako. Keďže som to videl iba na telke v nejakej 7-minútovej verzii, nebolo to samozrejme ono, 3D efekty som si len domyslel. Bolo pomerne jasné, kde a kedy budú, veď to boli iba začiatky 3D a Cameron si to trénoval na podstatne neskoršieho Avatara. Za pár nových hlášok Arnodla, ktoré sú tu už rozpísané, pridám jednu hviezdu naviac. ()