Telepatické vize dovedou Eleven ke skupince nebezpečných odpadlíků a rozzlobené dívce s temnou minulostí. (Netflix)

PaTeXx

O tom, že se jedná o nejslabší epizodu, se ani nejde bavit, nicméně přece jen k něčemu byla. Vzbuzení otázek o Brennanovi a pár dobrých námětů na scénář do dalších sérií. Teď ale začne to pravé ořechové! ()

Dukekuky

Obrovský nezvyk který ale jde přijmout? Já si myslím že ano a rozhodně to není tak zlý jako propad hodnocení na této epizodě. Epizoda se zcela oddálí od hlavního příběhu série ale celkem dobře a je to suprový odpočinek od toho všeho. Konec série se blíží a já čekám výborné finále jako minulou sérii! 7,5/10 ()

Mozenrat

Opravdu hodně slabý díl a nepovedená vycpávka. Vůbec nezapadá do série a vyloženě kazí atmosféru i postavvu 11ky. Přeskakovat z hororového maloměstského školo-rodinného prostředí do velkoměstských punk-kriminálních Avengers? Jako vážně? Buuuu ()

CaptNemo

Naprostý nesouhlas s většinou recenzí. Sedmička byla vítaným zpestřením, které 2. sérii jen prospělo. Mám problém s díly 1 - 4, tenhle je super. ()

JaraSit

-1* za moc velkou direrenci oproti hlavnímu ději (jak v prostředí, ději, tak i v postavách) a samozřejmě -1* za to, že tam nebyl Dustin ()

BroDan270

What the fuck was that? Absolútne ma nezaujímala nejaká punk-rocková banda Avengerov, pretkaná trápnymi scénami s umelými "emóciami". Och poďme si poplakať lebo sme "sestričky" a vlastne sme sa ešte nikdy nevideli, ale je to dojímavé. Aspoň že to na konci dopadlo ako to dopadlo. 2* ()

Cako_SK

Naozaj najslabšia "zbytočná" časť série. Presne toto nemám rád na seriáloch. Musí byť veľa častí a nápady časom dochádzajú, tak vymýšľajú podobné slabé odvary... Ako nebola to úplne hrôza, ale viac ako tri hviezdičky si to nezaslúži. No dúfam, že ďalšie časti budú už len lepšie :) nakoľko som zatiaľ so seriálom nadmieru spokojný. ()

Lolla

Presne tak, zbytocne....sposobilo to ,,useknutie,, atmosfery, ktoru serial doteraz budoval....a El som to neverila ani nahodou. ()

Clansman1970

Asi najslabší diel celého doterajšieho priebehu seriálu. Nuda, nesympatické postavy (až na Kaia a El), nezaujímavý príbeh. Sčasti ma to aj urazilo, tvorcovia asi chceli nejakú oddychovku od hlavnej pointy, možno 8 bude mať nejakú neskoršiu úlohu, to neviem, ale toto mi tu nepasuje vôbec. 40%. ()

Sebik.

Ako som už čítal komentáre rozhodne najlslabšia časť seriálu a 2 série. Táto panková crew tu proste nesedí, na môj vkus moc drsné. ()

Tobias18

Tohle nechápu. 70%? Nejhorší díl seriálu? Dobře, šel jsem do toho s nulovým očekáváním, a hrozně mě to potěšilo! Rozumím tomu, co většině lidí vadí-nenavazuje to na minulou epizodu, a nemá to vlastně nic společného se Stranger Things. Ale je to skvělý spinn-off z tohoto seriálového světa, a příběh, který je nám odvyprávěn za pětačtyřicet minut je podle mě velmi dobrý. Trochu nám to vynahrazuje to, že v minulém díle se El vůbec neukázala, jelikož tady je jí opravdu hodně, ale já jsem si ji užíval maximálně, Millie Bobby Brown je skvělá, a vedlejší postavy, které jsou nám představeny během jediné epizody, jsou dost zajímavé. Opravdu bych chtěl vidět celovečerní film s touhle partou. Takže ano, není to sice nejlepší díl seriálu, ani této řady, ale je to velmi milé překvapení. 85%. ()