• JeanMarthan

Jedna hvězda pro Tigrana Hovakimyana, který dělá humor, co mě celkem baví. Umí si udělat srandu sám ze sebe a přitom nemusí působit jako úplný debil, na čemž bohužel spousta našich komiků v čele s Pavláskem založila kariéru. Navíc v tom většinou mívá i nějakou pointu. Jinak je český stand-up děsná nuda a je úplně mimo moje gusto. Raději mrknu na Jimmyho Cara, Dylana Morana, Rickyho Gervaise a další esa.(31.5.2016)

• MM_Ramone

Nepatrím medzi obdivovateľov stand up show. Nemám chuť počúvať náramne vtipných oslov ako sa ma snažia pobaviť svojimi kecami. Nie je to nič pre mňa. Uznávam však, že niektorí z vystupujúcich v relácii "Comedy Club" sú občas zábavní. No pokiaľ budú mať medzi sebou pičúsa Jana Gorduliča tak ich všetkých stiahne do odpadu. Tento jebnutý ťuťko je tak trapný, že to snáď ani nie je možné. Gordulič ty hovno smradľavé, nech parkinsonova choroba (ktorá sa ti zdá taká zábavná) postihne tvoju mater a teba nech zožere rakovina. To by bola comedy, to by bola sranda. By si nám o tom porozprával. Čo, ty špinavý kokot?! Ty odpad!(25.7.2017)

• xxmartinxx

Viděl jsem jen pár kusých výstupů na Youtube, ale pokud jsem neměl sakra smůlu na výběr, tak musí být tenhle pořad obdivuhodně komplexní genocida humoru. PS: Rada nad zlato - Když už se publikum nesměje (a kdo by se mu divil), chtělo by to aspoň nezabírat otrávený ksichty lidí, kteří zjevně přemýšlejí o tom, jak co nejrychleji opustit tuhle potápějící se loď.(9.10.2016)

• KASUGI

Mé hodnocení není o (ne)kvalitě komiků. I ti nejlepší světoví komici mě nerozesmějí (krom Milana Pitkina, to je týpek!). Je to všeobecně o formátu stand-up. Mně to příjde všecko na sílu. Zkrátka: dobrý den, tři, dva, jedna, teď a musíte se smát, protože jsem přišel říkat vtipné věci. A většinou pro intelektuály. Od odpadu to zachránil fakt, že existuje ještě horší pořad, tuším ho dávali v čt a tam už to bylo hodně přes čáru. Prostě: "šel jsem do obchodu" HA HA HA, "koupil jsem deset rohlíků" HA HA HA. Brutus.(9.10.2016)

Kdo nemá rád stand up, tomu se Comedy Club pochopitelně nemůže líbit. Je to ale v rámci žánru jediný pořad svého druhu v televizi a někteří účinkující nejsou vůbec špatní. Největší slabinou je moderátor, který plní úlohu nejzbytečnějšího moderátora všech dob. Svůj komplex méněcennosti si léčí svým tradičním úvodem - Jsem tady samozřejmě já, Tomina Jeřábek, moderátor. - protože kdyby to neřekl, nikdo by si ho nepamatoval. Možná je to jen střihem a naživo v klubu Jeřábek přináší nějakou přidanou hodnotu. Ale na obrazovce nedělá nic než že pozdraví, oznámí jména jednotlivých účinkujících a na konci řekne, že je to všechno. Ale hlavně ať všichni vědí, že on je Tomina Jeřábek.(20.12.2018)