Trosečníci

Russell De Rozario

Kostýmy:

Arianne Phillips

• zipper111

No tak to byla kravina největší. Madonna se mi fakt nelíbila, přehrávala a vůbec, tady Guy Ritchie pořádně přestřelil.(25.9.2008)

ze začátku to vypadalo jako pěkná blbost, nesympatická mužatka madonna, a úchylní italský týpci, ale postupem se mi to začalo líbit, madonna dostávala přes držku... a to bylo fakt vtipný, celkový ladění dost trapný, scéna z chatrče, kde si oba předvádějí filmové citace je vykradená z Leona, konec této stupidní story byl taky trapnej, končilo to taky jako blbost, přesto mně ta spousta stupidit docela bavila.(20.2.2010)

• René.girl

Madonnu prostě zbožňuju, ale musím přiznat, že tohle byla hrůůůůůza na druhou. A ten divnej Řek nebyl o nic lepší. Paradoxně kvůli hrozným hereckým výkonům mi film přišel i vtipný, ale jinak to byla jedna velká katastrofa. Jak mohl Guy Ritchie se svou reputací výborného režiséra vůbec tento film vypustit do světa, to opravdu nechápu. Dala bych jen jednu hevězdičku, ale naštěstí to trošinku (i kdy opravdu jen nepatrně) zachránil ten konec. 25%(28.1.2011)

• FilmFan24

Jedná se o remake italského filmu z roku 1974 "Travolti da un insolito destino nell'azzurro mare d'agosto" rhttp://us.imdb.com/title/tt0073817/ ežisérky Liny Wertmüller, kde ústřední dvojici ztvárnili Giancarlo Giannini a Mariangela Melato. Lokace okouzlí, zpracování ovšem nikoliv. Takové neslané, přitom moře v záběrech slané je ažaž...(24.9.2008)

• sssssycak

Nepochopil jsem a asi nikdy nepochopím záměr Ritchieho natočit tenhle film. Jó, ženský holt dělaj divy. V porovnání s ostatní jeho tvorbou je to přinejmenším strašné, ne-li příšerné. Ale jinak existují stovky mnohem horších filmů, se kterými v porovnání to nakonec přeci jen tak strašný nebylo, takže ti to Ritchie odpouštím a budu dělat, jakoby tento film nikdy neexistoval a já ho nikdy neviděl.(24.8.2010)

Tento film jsem původně shlédl jenom kvůli jménu režiséra. Ovšem neočekával jsem kdovíco. Moje předtuchy se také naplnily. Ale nutno říci, že i po několikátém (čistě náhodném) shlédnutí mě ten film nepřestával bavit. A ta pohodička a sluníčko. Jéjej. Normálně bych dal tři hvězdičky, ovšem za Madonninu luxusní hudební vložku dávam o hvězdu víc. ... Asi jsem trochu ulít, co? Nu což, však se svět nezboří:-)(23.7.2005)

• Lennnnna

Madonna je úžasná zpěvačka, ale snad nejhorší herečka všech dob! Já být jejím manželem, tak se především snažím o to, aby se dál ve svých hereckých pokusech neztrapňovala a ne jí ještě podstrkovala svoje mizerný dílka, který jí nikterak nepomůžou. Vždyť ten film byl úplně postavenej proti lidskýmu myšlení, ty dialogy, ten naprosto otřesnej scénář, ta trapnost nad trapnost....no hrůza!(7.1.2006)

• marleyy

30% Pravda je že jsem to viděl velmi dávno, ale pamatuju si, že to na mě neudělalo žádný dojem. Nechci to nikdy jindy vidět a to mám Guye Ritchieho rád. Věřím totiž tomu, že by moje hodnocení šlo ještě dolů.(15.9.2011)

• Morholt

Ona je rozmazlená a prachatá a on je poskok na lodi, takže ona ho prudí a on jí nenávidí. Pak ztroskotaj a role se otočí, protože ona bez něj na opuštěnym ostrově nepřežije. A on si to užívá. No a pak k sobě pochopitelně najdou cestu. Takže Ritchie se ani nesnažil nic vymejšlet. Jakoby tušil, že něčeho složitějšího je pro Madonnu škoda. Ale chápu, že něco s ní natočit musel, protože to by pak nesměl přijít domu. No jo, jenže já bych radši přespával po zaflusanejch motelech, než abych pustil tohle do kin a ještě se pod to podepsal. Madonna je naprosto příšerná a to ve všech ohledech. Giannini jí celkem zdatně šlape na paty a dialogy psal někdo, kdo dá stěží dohromady abecedu. Ritchie to naprosto odflákl, ale chápu, že v oněch temnejch časech se asi na víc nezmohl. Ještě že už mu tohle období skončilo.(9.12.2013)

Rozhodně by si to zasloužilo vyšší hodnocení.Madonna mi tam celkem i seděla. Zajímavý romantický film o trosečnících. 60%(11.7.2010)

• MartinNDL

Fakt odpadní záležitost. Co měl Guy Ritchie k večeři, že začal psát tuhle sračku. A jaký to na něm zanechalo následky, že jí dopsal. A to se vyspal s Madonnou nebo s J. Tripplehornem, že to natočil? Víš co, Guyi, radši ZBAL PRACHY VYPADNI, protože tehle film je podle mě totální PODFUCK, tos nemyslel vážně,co?(9.1.2006)

• Eldrick

Demonstrace Madonniny shnilé osobnosti, která nakazila Guye Ritchieho a udělala z něj podpantofláka.(31.10.2008)

• ic

To musí být složité najít opuštěný ostrov ve Středozemním moři mezi Itálií a Řeckem.(18.1.2006)

• matezzz

Madonnu jsem nikdy neměl moc rád. Není divu, že se mě tento film nezaujal. Naštěstí už s ní Guy Ritchie není a točí zase normálni filmy :-)(21.4.2008)

Je to slabé, je to naivní, je to blboučké, hraje tam děsná husa, je to naprosto nereálné, má to příšernej konec.. a já si tenhle film oblíbím :((21.10.2006)

• otík

Ačkoliv se tento ubohý romantický film tváří jako moderní remake Zkrocení zlé ženy, je to jen nepovedená napodobenina a ubohý zlomek nápadu o nápravu poněkud marnivé ženušky bohatého muže. Madonna si „zahrála“ velmi nechutnou ženu, která s chudým rybářem ztroskotá na opuštěném ostrově, tam zažije docela drsné ponížení, aby si uvědomila, jak se má správně chovat a jak jednat. Ale buď jak buď, když už zde byla snaha o romantický film, je škoda, že nebyla dovedena do konce. Závěr je možná reálný, ale vzhledem k vývoji filmu trapný.(11.1.2006)

Ačkoliv je Madonna má nejoblíbenější žena, musím s těžkým srdcem uznat, že jako herečka by si moc dolarů nevydělala. Ale zase musím řict, že je přece jen lepší herečka než Paris Hilton (nebo ne?)... jinak k Trosečníkům. Je to film nemastný, neslaný. Scénář stojí za prd, námět stojí za prd, obsazení stojí za prd. První půlka jakžtakž ušla, ale nedobrovolný pobyt na ostrově v druhé části byla totální kravina. Ostatně to, že je snímek "kvalitní" dokazuje také fakt, že Trosečníci vytěžili z 8 nominací 5 Zlatých malin (včetně Zlaté maliny za Nejhorší herečku roku pro Madonnu :-( ). To se málokterému filmu povede...___Finiš hodnocení: * za unikátní počet Razzie Awards, * za (bohužel) strašný výkon mé Madonny, * za to, že jsem se vůbec na tento film dodíval až do konce, který byl totálně stupidito!!!(27.8.2006)

• MJMilan

Zajímavý nápad, ale celé to stálo tak nějak za houby.(24.6.2008)

• WolfR

Nechápu to, co to Guy Ritchie provedl? Nefunguje to v rovině dramatické, romantické ani komediální, navíc Madonna je naprosto nesnesitelná! Celé je to naprosto nevkusné a trapné. 1 hvězda z lítosti.(1.5.2012)

a mně se,jak Madonna není žádný můj oblíbený kůň a filmy s ní nevyhledávám,tenhle jediný,který jsem viděla úplným omylem,celkem líbil.....taková pohádka na téma :čím kdo zachází,tím taky schází.....akorát prvky dominance a otroctví mi nepřišly erotizující,měly - li :-)....ale konec nebyl radostně roztleskaný a to se mi líbilo nejvíc ze všeho,takže za tři....(20.11.2011)