Černá hvězda aneb 60 let vysílání z Ostravy (TV pořad)

Komedie / Hudební

Česko, 2016, 90 min

Náhodou celkem solidní příspěvek k výročí regionálního televizního studia, kde v 60. a 70. letech vznikaly fajn věci. Zakázal bych ale to hromadný zpívání naživo. Páč Rottrová se Zagorovou, ač baby v letech, to daly celkem v poho, zatímco v jejich sousedství se Richard Krajčo ukázal jako zpěvák dost vo hovně.(24.5.2016)

O trochu lepší a inovativnější než většina vzpomínkových koncertů veřejnoprávní televize, ale i tak určitá pachuť zůstává. Přerušovat písničky vzpomínáním na další osobnosti spojené s činností v ČT Ostrava nebyl špatný nápad, na druhou stranu je to zase určitá neúcta ke zpěvákům, jejichž písničky jsou tímto přerušeny. Celkově tedy dobré, dalo se to, ale nic skvělého se od toho nedá čekat.(29.5.2016)

Jarda Wykrent a se slzami v očích odzpíváná To, co ti nejvíc závidím - tak jak ji umí jen on.(26.6.2016)

Nejenom,že tam máme krásné baby, my tam máme i výbornou muziku. A samozřejmě nejlepší festival.(30.12.2016)

• sator

Au....(31.12.2016)