Jarek Ostravski je horník jako každý jiný. Když ale v dole bouchne jedna ze štol a on zachrání spoustu svých kamarádů ze závalu, stane se hrdinou a rázem se mu jeho život obrátí naruby. Vedením firmy je povýšen z dolu do kanceláře, aby se staral o horníky, dostane se do zorného úhlu médií, rodiny, přátel, ale především se znásobí jeho kredit u žen. Kdo by ale mohl tušit, jak to celé je vlastně doopravdy... Nová česká filmová komedie, navazují na nejlepší tituly z této oblasti naší filmové tvorby „Ostravak Ostravski", byla volně vytvořena dle námětu legendárního blogera a jeho sedmi knižních bestsellerů s názvem Deniky Ostravaka. (Bohemia MP)

Foltest

Opravdu trapný zážitek. Tu druhou hvězdu si Ostravak zaslouží jen proto, že to je český film a snaha o originalitu se cení. Vtipy jsou postavené na místním dialektu, což je dost slabé. Při několika scénách jsem si vyloženě říkal, co to proboha je. Postavy jsou až přehnaně groteskní a trocha vážnosti by snad neškodila. Takhle to celé jednoduše působilo prostě až moc obskurně. ()

avogrebnork odpad!

Normálně se stydím a je mi fakt trapně. Za herce, za scénáristu, za všechny kdo s tímto dílkem měli co dočinění. Myslím že i jim muselo být trapně.  Ach jo. Čím pokleslejší tím vtipnější....si zřejmě myslí autoři. ()

sun.eagle odpad!

Není nic trapnějšího než když se snaží pražák mluvit jako ostravák. Tenhle pokus dokonce zfilmovat, může napadnout snad jenom retarda. ()