Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tchempi
  *

  Zbytek republiky film nestráví, ale velký problém s ním budou mít i diváci na Ostravsku (k nimž se řadím). Nejde ani tak o to, že v Ostravě žádná činná šachta už několik desítek let není, že je dějová linka prosťoučká, dialogy trapné a některé "vtipy" jsou obšlehnuty z jiných filmů. Problém tkví v tom, že všichni (i zkušení) herci brutálně přehrávají a mluví dialektem typu - Pražáci si myslí, že takto mluví Ostraváci. Řiť kruliča. Mluvime sice kratce, hodně kratce, ale ne takto idiotsky afektovaně. Pokud měl být film poctou Ostravě, vyzněl naopak jako její parodie. Pochopil bych, kdyby toto „veledílo“ natočili přespolní a robili si tím z Ostraváků cypy (cyp = hornický učeň, ale také urážka). Ale že tu filmovou sebevraždu spáchali domácí...?(22.10.2016)

 • topi80
  *

  Před obrazovku jsme usedali s očekáváním nenáročné komedie. Leč tam probíhal jakýsi produkt, který i přes maximální pitvoření všech postav nedokázal připoutat souvislejší pozornost. Zodpovědnost nese i mizerný zvuk, kdy není nikomu téměř vůbec rozumět, a statická kamera bez atmosféry, jak ji známe spíše z nekonečných seriálů. Jen občas vyleze nějaká hláška.(21.10.2017)

 • Eleanor05
  *

  Esence nevkusu a nudy, možná jsem se pousmála tak u dvou scén. A pokud je na něčem, co se nazývá "komedie" nejvtipnější, že někdo ztloustl a tak mu nejdou zapnout kalhoty a nebo to, že někdo zaparkoval tak, že nemůže spolujezdec otevřít dveře, asi bude něco špatně. A na tomto filmu je špatné skoro úplně všechno. Pitomý nápad, pitomý scénář, někteří herci vůbec neumí hrát, no příšernost. Stopáž není dlouhá, přesto se vám zdá, že se už na tu slátaninu díváte přes tři hodiny, když display přehrávače ukazuje hodinu. Pitomost skrz naskrz. Původně jsem chtěla dát odpad, ale zachránil to můj oblíbený Honza Vondráček, který ve filmu vystupuje minimálně, a přesto zvládá s lehkostí přehrát všechny ostatní z obsazení. Kvůli němu jsem se nakonec rozhodla pro 1*.(10.4.2017)

 • klukluka
  *****

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NAPÍŠU TO KAPITÁLKAMI, ABY TO NEŠLO TAK LEHCE PŘEHLÉDNOUT: NA TOMTO FILMU JE PÁCHÁNA TA NEJVĚTŠÍ KŘIVDA, SE KTEROU JSEM SE ZATÍM NA ČSFD SETKAL!!!!!!!! 38%???????? ČEKAL JSEM NĚJAKOU STRAŠNOU KŘEČ, ALE TOHLE BYL FAKT POHODOVÝ, PŘÍJEMNÝ, VTIPNÝ FILM. LIDI, CO JE TO S VÁMA? CHYBA JE NA VAŠÍ STRANĚ PŘIJÍMAČE. :( PANE KOČÁRE, U MĚ VÁŽNĚ DOBRÝ! KECÁM- HODNĚ DOBRÝ! P.S.: I PRODUCT PLACEMENT S VTIPEM - TO DOKÁŽU TAKY OCENIT, PRACHY JSOU HOLT POTŘEBA. P.S.2: Jsem z Brna a dnes bych chtěl být z Ostravy. P.S.3: Všem tvůrcům: za tenhle film se nikdo z vás stydět nemusí. Za tím si stojím. Jedna pecka navíc za tu křivdu.(30.3.2017)

 • ANTYCHRYST
  **

  Nepovedené představení Ostravy a toho Všeho kolem. Špatná kamera, herci - nevyrazni.. včetně Igora..Vtipných okamžiků..jako šafránu.. sahani na zadek v busu...a druhé co mě zaujalo byla ta dievčica v oblečku sestřičky..Šikovná dcerka.. Hvězdy jsou hlavně za scenku s paní Špinarovou... zajímavé že si to pustím pár dnů po tom co zemřela... :( Velká paní zpěvačka...(6.4.2017)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace