Nastala chyba při přehrávání videa.
 • rekurseman
  *****

  Skvělý film. To, že to komentují čecháčci, kteří o Ostravě slyšeli leda tak v novinách se nepočítá. Film má jednoduchý lineární příběh, který nemá žádné vykolejení. Vše je jasné od začátku až do konce. Což u odpočinkového filmu není nic špatného. Co se týče hlášek a mluvy. Na ostravsku se mluví o hodně ostřeji a používají se peprnější výrazy. Ve filmu se hodně se slovy šetřilo a bylo to uděláno tak, aby i Praha rozuměla a nebyla zmatená jako vždy. Za nás Ostravaky fajn film. Btw. celé kino se smálo jak ději, tak vtipům na toho zmrda Bakalu. Prostě super film. Lepší než cypoviny od Trošky. PS: pražáci a rádoby intelektuálové by na to neměli chodit. Zbytek diváků si to užije a uvidí jak se tady paří a píchačky chtějí píchat. Btw. komentáře typu: "celý film se jen pije"....olala...to, že si někdo dá ráno slivovici je zcela běžné. Když neřídí, tak je to okej na prokrvení. A pivo na žízeň? Co je na tom sakra divného. Někteří by si měli honit ocasy nad jinými filmy a třeba honit ocasy s Troškou, k němu taky patříte.(23.10.2016)

 • malylada
  *

  Jelikož pocházím ze Severomoravska, tak objektivně musím říci, že tohle byla velká přeháňka. Ostraváci jsou bráni jako burani, kteří divně mluví asi jako před 40 lety a s realitou to moc nekoresponduje. Přes to se dokážu přenést, ale hlášky se opakují dokola a opravdu by to stačilo na padesáti minutovou inscenaci v televizi. Film má banální zápletku, jestli se to dá říci a je to spíše snůška scének, které jsou ve většině případu trapné. Celé mi to přišlo jako amatéřina......2/10(27.10.2016)

 • silak_xup
  odpad!

  Poprvé dávám odpad něčemu, co jsem stěží dokoukal. Podle mě je jedno, jestli jsi z Ostravy, Opavy, Brna, Hradce Králové, Českých Budějovic, Prahy nebo z Karlových Varů, nebo z totální prdele v lese, tohle tě nemůže bavit. Já celou dobu čekal, že se tam něco stane, že tam bude něco hodně vtipného, že tam bude prostě nějaký děj, který v něco vyvrcholí nebo něco v tom smyslu, ale tohle byl opravdu zabiják času. Nechápu Chmelu, který mě doposud bavil, jak mohl do něčeho takového jít, ale na druhou stranu chápu, mamon je velitel.(21.3.2017)

 • fafejt001
  ***

  CHAPU , že to neni kurde na Oskara , to je nam jasne . De tu o to se uvolnit a zrelaxovat z tej šedi , kurde . Trochu se to povedlo . Par gegu , žadna zapletka , fajnova Zuzka i ten Kikinčuk , no dobre složeni . Igor tam sednul a to je hlavni , bo kery iny by to měl robit . Ja su tak středně spokojeny . Ma to rezervy, ale když to oko přivřu , tak dobre . Kurde dobre . Ovšem kerisik chachar i děvucha temu daju meně , to je mi buřt , bo tak ma byt . Jaka doba , take nazory . No nic , idu na šichtu , Zduř .(22.10.2016)

 • Big Bear
  **

  A to mělo být co za cyp? Óda na Ostravu? Generační výpověď o soudobých padesátnících z šachty? Komedie ???? A co měl být ten hantec, který měl více společného spíše s hantecem cikánským, než ostravským? Já bych se vážně nerad dožil toho aby o Praze a lidičkách v ní žijících natočil nějaký Jarek Ostravski komedii, kde se bude mluvit jakousi hatmatilkou, které nebudou rozumět ani ti z Prahy ani ti z Ostravy! Co je to proboha za trend točit filmy v ,,nářečích'' ? Dějově také zvláštní. Sice jsem se ve filmu párkrát pousmál a jako vždy se mi líbila Zuzka Kajnarová (uniformy jí sluší - posledně letuška, teď stevardka v pendolinu :-)!) ale celou dobu jsem si stále opakoval - co to je? na co to vlastně koukám? A tak asi nejlepší z filmu co mohu doporučit je závěrečná píseň mého oblíbeného bandu - Lake Malawi. Tohle je za dvě škrtnutí v dole plném metanu. I nebýt Chmely mohl to být mnohem větří průser, než tam dole v dole... * *(17.4.2017)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace