Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kamilek2
  odpad!

  Tohle je jednoznačně nejhorší film roku.Blahopřeji, štábu , že se jim to v závěru roku takhle povedlo. Dali si opravdu záležet. Je to komedie to je žánr co letí a aby to byla ještě větší zábava okořenili to umělou ostravštinou (geniální to je teda legrace samo o sobě). Potlačili příběh a dali sociální podtón v propouštění horníků (to aby tam bylo trochu vážného tématu). Herecké výkony- pro jistotu tam nejsou. Jednoznačně skvělé, letošní plyšový lev je doma. Těším se na pokrčování Větnamec Vietnamský, s umělou větnamštinou to bude taky legranda " ty šla na dobrá film ".(21.10.2016)

 • bari68
  **

  Absolútne nechápem tú vlnu nenávisti a zloby voči tomuto filmu. Nejaká degradácia Ostravy, či Ostravákov ???!!! ........ Veď to ani nie je motívom tohoto filmu, sám sa vlastne nebere ani príliš vážne, je len proste slabý a niektoré čirne diery sa tu ukazujú v plnej kráse. Pár dobrých hlášok a vtipných aktov sa tu objavilo, ale je ich príliš málo ku spokojnosti.(15.3.2017)

 • Big Bear
  **

  A to mělo být co za cyp? Óda na Ostravu? Generační výpověď o soudobých padesátnících z šachty? Komedie ???? A co měl být ten hantec, který měl více společného spíše s hantecem cikánským, než ostravským? Já bych se vážně nerad dožil toho aby o Praze a lidičkách v ní žijících natočil nějaký Jarek Ostravski komedii, kde se bude mluvit jakousi hatmatilkou, které nebudou rozumět ani ti z Prahy ani ti z Ostravy! Co je to proboha za trend točit filmy v ,,nářečích'' ? Dějově také zvláštní. Sice jsem se ve filmu párkrát pousmál a jako vždy se mi líbila Zuzka Kajnarová (uniformy jí sluší - posledně letuška, teď stevardka v pendolinu :-)!) ale celou dobu jsem si stále opakoval - co to je? na co to vlastně koukám? A tak asi nejlepší z filmu co mohu doporučit je závěrečná píseň mého oblíbeného bandu - Lake Malawi. Tohle je za dvě škrtnutí v dole plném metanu. I nebýt Chmely mohl to být mnohem větří průser, než tam dole v dole... * *(17.4.2017)

 • Olík
  *

  Ať si je legendární "Denik Ostravaka" sám o sobě kultem jakým chce, celovečerní debut doposavadního pomocného režiséra Davida Kočára je jedním velkým skokem vedle. Nečetl jsem rázovitý blog (slyšel jsem nějaké audio záznamy), ale hádám že svůj věhlas nezískal podobným projevem. Všechno vylejt, od Chmely (snad ještě méně uvěřitelný Ostravák, než nebohý "Ruda" Kavalčík) po všechno. Nevím co na to doly odkojení domorodci, ale za mne tahle Ostrava určitě ne!(17.11.2017)

 • malylada
  *

  Jelikož pocházím ze Severomoravska, tak objektivně musím říci, že tohle byla velká přeháňka. Ostraváci jsou bráni jako burani, kteří divně mluví asi jako před 40 lety a s realitou to moc nekoresponduje. Přes to se dokážu přenést, ale hlášky se opakují dokola a opravdu by to stačilo na padesáti minutovou inscenaci v televizi. Film má banální zápletku, jestli se to dá říci a je to spíše snůška scének, které jsou ve většině případu trapné. Celé mi to přišlo jako amatéřina......2/10(27.10.2016)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace