Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kamilek2
  odpad!

  Tohle je jednoznačně nejhorší film roku.Blahopřeji, štábu , že se jim to v závěru roku takhle povedlo. Dali si opravdu záležet. Je to komedie to je žánr co letí a aby to byla ještě větší zábava okořenili to umělou ostravštinou (geniální to je teda legrace samo o sobě). Potlačili příběh a dali sociální podtón v propouštění horníků (to aby tam bylo trochu vážného tématu). Herecké výkony- pro jistotu tam nejsou. Jednoznačně skvělé, letošní plyšový lev je doma. Těším se na pokrčování Větnamec Vietnamský, s umělou větnamštinou to bude taky legranda " ty šla na dobrá film ".(21.10.2016)

 • fafejt001
  ***

  CHAPU , že to neni kurde na Oskara , to je nam jasne . De tu o to se uvolnit a zrelaxovat z tej šedi , kurde . Trochu se to povedlo . Par gegu , žadna zapletka , fajnova Zuzka i ten Kikinčuk , no dobre složeni . Igor tam sednul a to je hlavni , bo kery iny by to měl robit . Ja su tak středně spokojeny . Ma to rezervy, ale když to oko přivřu , tak dobre . Kurde dobre . Ovšem kerisik chachar i děvucha temu daju meně , to je mi buřt , bo tak ma byt . Jaka doba , take nazory . No nic , idu na šichtu , Zduř .(22.10.2016)

 • suzanne1997
  ***

  Film se mi překvapivě i líbil, nebyla to bomba, kterou jsem očekávala, ale ani úplný propadák. Mělo to hlavu i patu, což patřičně cením. Pravdou však stále zůstává, že jsem z Ostravy a nikdy jsem neslyšela občany takto mluvit a co se týče toho ostatního, město vystihli pěkně, jeho hlavní místa a překvapivě i Ostravština nezněla z úst herců moc uměle. Kdybych měla shrnout celý film, napíšu že obstál, dodám však, že realita je v Ostravě úplně jiná, a že bychom se měli až tak špatně? Prostě totální nesmysl!(15.3.2017)

 • Big Bear
  **

  A to mělo být co za cyp? Óda na Ostravu? Generační výpověď o soudobých padesátnících z šachty? Komedie ???? A co měl být ten hantec, který měl více společného spíše s hantecem cikánským, než ostravským? Já bych se vážně nerad dožil toho aby o Praze a lidičkách v ní žijících natočil nějaký Jarek Ostravski komedii, kde se bude mluvit jakousi hatmatilkou, které nebudou rozumět ani ti z Prahy ani ti z Ostravy! Co je to proboha za trend točit filmy v ,,nářečích'' ? Dějově také zvláštní. Sice jsem se ve filmu párkrát pousmál a jako vždy se mi líbila Zuzka Kajnarová (uniformy jí sluší - posledně letuška, teď stevardka v pendolinu :-)!) ale celou dobu jsem si stále opakoval - co to je? na co to vlastně koukám? A tak asi nejlepší z filmu co mohu doporučit je závěrečná píseň mého oblíbeného bandu - Lake Malawi. Tohle je za dvě škrtnutí v dole plném metanu. I nebýt Chmely mohl to být mnohem větří průser, než tam dole v dole... * *(17.4.2017)

 • tchempi
  *

  Zbytek republiky film nestráví, ale velký problém s ním budou mít i diváci na Ostravsku (k nimž se řadím). Nejde ani tak o to, že v Ostravě žádná činná šachta už několik desítek let není, že je dějová linka prosťoučká, dialogy trapné a některé "vtipy" jsou obšlehnuty z jiných filmů. Problém tkví v tom, že všichni (i zkušení) herci brutálně přehrávají a mluví dialektem typu - Pražáci si myslí, že takto mluví Ostraváci. Řiť kruliča. Mluvime sice kratce, hodně kratce, ale ne takto idiotsky afektovaně. Pokud měl být film poctou Ostravě, vyzněl naopak jako její parodie. Pochopil bych, kdyby toto „veledílo“ natočili přespolní a robili si tím z Ostraváků cypy (cyp = hornický učeň, ale také urážka). Ale že tu filmovou sebevraždu spáchali domácí...?(22.10.2016)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace