• kamilek2

Tohle je jednoznačně nejhorší film roku.Blahopřeji, štábu , že se jim to v závěru roku takhle povedlo. Dali si opravdu záležet. Je to komedie to je žánr co letí a aby to byla ještě větší zábava okořenili to umělou ostravštinou (geniální to je teda legrace samo o sobě). Potlačili příběh a dali sociální podtón v propouštění horníků (to aby tam bylo trochu vážného tématu). Herecké výkony- pro jistotu tam nejsou. Jednoznačně skvělé, letošní plyšový lev je doma. Těším se na pokrčování Větnamec Vietnamský, s umělou větnamštinou to bude taky legranda " ty šla na dobrá film ".(21.10.2016)

Skvělý film. To, že to komentují čecháčci, kteří o Ostravě slyšeli leda tak v novinách se nepočítá. Film má jednoduchý lineární příběh, který nemá žádné vykolejení. Vše je jasné od začátku až do konce. Což u odpočinkového filmu není nic špatného. Co se týče hlášek a mluvy. Na ostravsku se mluví o hodně ostřeji a používají se peprnější výrazy. Ve filmu se hodně se slovy šetřilo a bylo to uděláno tak, aby i Praha rozuměla a nebyla zmatená jako vždy. Za nás Ostravaky fajn film. Btw. celé kino se smálo jak ději, tak vtipům na toho zmrda Bakalu. Prostě super film. Lepší než cypoviny od Trošky. PS: pražáci a rádoby intelektuálové by na to neměli chodit. Zbytek diváků si to užije a uvidí jak se tady paří a píchačky chtějí píchat. Btw. komentáře typu: "celý film se jen pije"....olala...to, že si někdo dá ráno slivovici je zcela běžné. Když neřídí, tak je to okej na prokrvení. A pivo na žízeň? Co je na tom sakra divného. Někteří by si měli honit ocasy nad jinými filmy a třeba honit ocasy s Troškou, k němu taky patříte.(23.10.2016)

• ondysovec

Mam z nej rozporuplne pocity - film s hodne jednoduchým dějem až primitivním že tam žádný není. Herecké obsazení až moc přehánelo dialekt. Chtěl jsem dát dvě hvězdy, ale tu jednu dávám za patriotismus a tu druhou za to že jsem mohl poznavat známe lidí a místa v Ostravě. Některé momenty byly, ale vážně skvěle. Nejvíc se mi tam asi vadil ten s nejmladší syn od sestry a bakala(24.10.2016)

• SAJA

Tož to bylo strašne...horník byl horší jak instalater...a to je co řict...ten mlel taky hovna, ale aspoň mluvil normálně...tady bylo nepřirozené vše...zejména ta ostravština...humor dělaný jen způsobem mluvy a ne obsahem slova...co dvě minuty nějaké radoby vtipné přirovnaní při shazování lidí...např. čumiš jak Jakeš na klíče...fakt mě to sralo...ať se práší za Kočárem a Kučíkem a to rychle....už nic netočte cypi !!!(26.10.2017)

• Pitryx

No, pro mne tedy dosti zklamání. Asi jsem čekal hodně. Tak jsem se těšil, že se budu chechtat celý film, ale jestli jsem se zasmál desetkrát? Ten hloupý „děj“ byl zbytečný, konec s majitelem byl spíše švihnutý, a pohřeb otce zase pohnutý. Nevím, zcela jistě mrknu ještě jednou, ale rozhodně jsem čekal něco více.(27.3.2017)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)