• EggO

Jestli takhle mluví v Ostravě, tak asi nepocházím z Ostravy a nežiji zde 26 let. Takhle mluví leda cikáni, ale používají jiné výrazy. Nevím na co si tenhle film hrál, možná ho natočili pro Pražáky, aby se nám vysmívali. V Ostravě se mluví rychle, krátce a hlavně spisovně a zároveň sprostě, mnoho výrazů, které byli ve filmu se sice používají, ale od nás zní úplně jinak. Ani sociální případy zde takto nemluví. Kdyby z nás nedělali blbce, klidně bych hodnotil o mnoho lépe, takhle mi to přišlo kýčovité a dělání nucené srandy, které se zasměje jen vůl.(24.3.2017)

• Lachtaan

Ač už je to ve filmu přitažené za vlasy či ne, ostravský akcent doopravdy nemůžu vystát a v případě této komedie jsem si musel hlasitost místy až abnormálně zvyšovat, abych vůbec rozuměl řeči postav. Pointa jednoduchá, otřepaná ale v porovnání s takovým Instalatérem z Tuchlovic film stále o nejméně 20% lepší.(20.10.2017)

Kdybych si u třetiny dialogů neříkal, že bych potřeboval titulky, tak bych si film možná užil víc. Takhle k vaření, jídlu a vyčištění zubů slušná zábava. Některé fórky se povedly a herci také nebyli špatní. Občas potěšil výběr hudebního doprovodu. Příběhově bych to srovnal s takovým Kameňákem, který také skoro žádný nemá.(2.8.2017)

U tohoto filmu jsem se docela dobře zasmál. Což je u komedie žádoucí. Drobný parodický odkaz na Bakalu? Ano, viz důl Václava Havla s firemním email pro hlavního hrdinu JarekOstravski@vaclavhavel.cz. Igor Chmela se do své role hodil. Dialekt pěkný, i když část Ostravanů bude tvrdit, že tak se u nich nemluví.(14.1.2018)

• Eleanor05

Esence nevkusu a nudy, možná jsem se pousmála tak u dvou scén. A pokud je na něčem, co se nazývá "komedie" nejvtipnější, že někdo ztloustl a tak mu nejdou zapnout kalhoty a nebo to, že někdo zaparkoval tak, že nemůže spolujezdec otevřít dveře, asi bude něco špatně. A na tomto filmu je špatné skoro úplně všechno. Pitomý nápad, pitomý scénář, někteří herci vůbec neumí hrát, no příšernost. Stopáž není dlouhá, přesto se vám zdá, že se už na tu slátaninu díváte přes tři hodiny, když display přehrávače ukazuje hodinu. Pitomost skrz naskrz. Původně jsem chtěla dát odpad, ale zachránil to můj oblíbený Honza Vondráček, který ve filmu vystupuje minimálně, a přesto zvládá s lehkostí přehrát všechny ostatní z obsazení. Kvůli němu jsem se nakonec rozhodla pro 1*.(10.4.2017)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 1. (Stanley619)