Kocour

• USA The Cat in the Hat (více)

To je zase jednou venku pořádná plískanice a Sally s Conradem se sami doma tuze nudí. V tom do domu jako smršť vpadne Kocour a začne z klobouku tahat jedno kouzlo na druhým. A když se k němu ještě připojí jeho dva kumpáni Věc Jedna a Věc Dva, rozproudí se parádní zábava, plná gagů, šílených scének a veselého dovádění. (oficiální text distributora)

gein

Viděno zhruba před 20 lety a vím, že jsem na tom tehdy hodně ujížděl, nevím proč!!? Ale vím, že se mi to hodně líbilo, tak mě se obvykle líbí i sračky. Tohle ale vnímám a pamatuju pozitivně, tak je třeba dát si opáčko. ()

RomaS

Normálně se na dětské pořady nedívám, ale tento filmeček v pastelovývh barvách nasazený na nedělní dopoledne mě opravdu překvapil. Tedy, na kocourovi celý snímek stojí a zároveň padá. Jeho hlášky jsou ale jako smršť a navíc většinou opravdu vtipné, takže o zábavu je postaráno. ()

Tom-ass

Velké překvapení, čekal jsem nějakou dětskou pohádku, ale byla to vážně zábava, hodnocení nechápu. Humor který se mi většinou zdá trapný zde byl velmi dobře podán a hodněkrát sem se zasmál, z filmu září energie a naivně dětský svět v kterém se to celé odehrává je pěkný. ()

Stellbory

Když se na tuhle storku podívám s nadhledem tak vidím jaká to je blbost ale provázela mě mým dětstvím a nemůžu si odepřít svoje hodnocení :). ()

TheNail odpad!

Tak tohle bylo neuvěřitelně úchylný, nudný, trapný a nevtipný! Co s timhle jako zamejšleli? Chtěl jsem dát hvězdičku za záporáka Aleca Baldwina(on je ten nejzlejší XD), ale ani on nedokázal trošku utlumit debilnost tohohle "díla" ()

lele

donedávna jsem nevěděla ani o existenci knižní předlohy, ani o tomhle filmu. Filmové zpracování se podle mě povedlo výtečně :) Takže zkratka je TRUS? :))) ()

ELDoctorow

Keď nejakú hranú rozprávku na motívy kníh Dr. Seussa tak jednoznačne Grincha v podaní Jima Carreyho. Kým ten bol sympatický, výborne zahraný, nebol problém si ho obľúbiť a celý film bol dobre a vtipne natočený tu máme nesympatického kocúra v otravnom podaní Mikea Myersa, ktorého som mal už päť minút po jeho objavení na scéne chuť zobrať k môjmu veterinárovi a nechať utratiť. Ešte predtým ho však nechať vykastrovať a to bez narkózy, aby získal aspoň akú-takú predstavu čo som zažíval pri sledovaní jeho filmu. Pritom nechýbalo veľa a mohol to byť výborný film – stačilo by aby sa pár minút po nástupe kocúra v dome objavil Alf a v naturalisticky zobrazených scénach plných cákajúcej krvi, lietajúcich utrhnutých kusov mäsa a srsti ho zožral. To by sa deckám páčilo! ()

Honzyg

Strašně praštěný film, ale upřímně jsem se u něj zasmál. Film pro malé děti, který je ale zároveň plný vtipů pro dospělé, které děti nemohou pochopit. Kdo se u tohoto filmu chce pobavit, ten se určitě pobaví. A uznávám, mám zaujaté hodnocení - překlad pro dabing dělala moje sestra, takže na Kocoura nedám dopustit. ()

mad.dog

Ujetý, divný paskvil v pastelových kulisách. Tohle že má být v Americe kult? Ani se potom nedivím tuposti američanů. ()

Evanlyn

Zase film, který člověk už nemůže soudit objektivně, když není dítětem. Film jsem jednou viděla jako dítě a celkem mě bavil. Je to naprostá šílenost to je pravda, ale je to opravdu zaměřené pro děti, tak co ()

Rozdáme si to počtvrté, bejby!

Rozdáme si to počtvrté, bejby!

20.05.2007

Kdyby Mike Myers (ten komik, ne ten psychopat v bílé masce! ;-) tu a tam neposkytoval hlas tlustému zelenému ogrovi, svět by už pomalu zapomněl, že někdo takový kdysi svými filmy vydělával stovky… (více)