Užívejte si neřestí, „Alibi na klíč“ to za vás vyžehlí. „Alibi na klíč“ je kancelář, která vymyslí a poskytne alibi na cokoliv, co chcete. Na fotbal místo na večeři s příbuznými? Ulejt se z práce? Aférka? Nevěra? Nebo mít prostě chvíli od všeho pokoj? Hrdinové z komedie Alibi na klíč všechno perfektně zařídí a nikdo nemá ani páru. Ale ouha! Věci se někdy umí zamotat. Greg, hlavní hrdina filmu a všech možných alibi, samotný bůh našich neřestí a tajemství, se zamiluje. Bezhlavě, samozřejmě. Vždyť jeho přítelkyně je krásná, sympatická, ve všech směrech úžasná a taky ho miluje. Nicméně nesnáší, když někdo lže, a tak Greg raději tají, co vlastně dělá a čím se jeho agentura zabývá. To je ale jenom začátek. Když se jde seznámit s rodiči své životní lásky, zjistí, že jejího tátu velmi dobře zná. Právě mu totiž připravil neprůstřelné krytí na víkendové zálety. Lavina šílených událostí, malérů a zvratů na sebe nenechá dlouho čekat. A jakmile jedna prekérní situace odezní, už je tu druhá... a třetí... a čtvrtá. Alibi na klíč je komedie, která vás naučí říkat pravdu. Anebo si sehnat pořádný alibi. (Bontonfilm)

moriero

Naprosto geniální svižná záležitost, moderní přesto v duchu starých ztřeštěných francouzských komedií. Sympatický casting, nádherná Flo, skvělí pobočníci, kouzelně nekorektní humor (nesmrtelný čokl, chlapeček na pláži, ilegální migranti, cikáni..) Strašně mě to dneska pohladilo po duši. Něco podobného jsem viděl loni nebo předloni s Vanessou Paradise. Tehdy jsem dal o jednu hvězdičku méně. Z toho jejího úsměvu jsem měl totiž malou DEPPku. Tady ale nebylo co vytknout. ()

Julius

Říkal jsem si, že ne, to nebude nic na pobaveni. Jsem ale nadšen, až tak, že mužu napsat ... komedie, na které jsem se z chuti zasmál. Nečekané momenty, které se fakt povedli. Zafungovali i parodie na známe scénky, které byli pro mě momentem překvapení. Bavil jsem se. ()

zigy

Klamač srdcí se vrací - trochu jinak, ale pořád velmi zábavně. Šmrnc, sex- appeal, jiskra - to všechno má tenhle bláznivý a rychle plynoucí koktejl smíchu. Plný počet nedávám kvůli tomu, že někdy je to prostě až moc zmatené. ()

Paserak

Já si nemůžu pomoct. Kdo dal nízké hodnocení tak se nebavil? Já se bavil. Možná jsem tedy slabomyslný. Plný kotel! A závěrečný záběr? Tak to už jsem úplně tekl. Všichni si tuhle komedii dejte. Nebudete litovat. ()

karnifex

Lehký nadprůměr - z případů alibi na začátku se určitě dalo vytěžit víc, místy to bylo zbytečně vulgární, romantická linka sice naštěstí moc netlačila na pilu, ale bylo jí tam na mě i tak přehnaně mnoho - radši bych se víc zasmál.. ()

PTuranyi

Bláznivá komédia umne balansujúca na pokraji trápnosti. Našťastie trápne situácie, na ktorých je celý scenár postavený sú vždy vyriešené s veľkou dávkou čierneho humoru, takže je na čom sa zabávať. Produkcia je kvalitná, herecké výkony dobré a nechýbajú vtipné popkultúrne odkazy či už na Hviezdne vojny alebo Krvavý šport. 70% ()

frenkie

Ti Frantíci, když chtějí, tak ty ztřeštěné romantické komedie stále umějí a na rozdíl od americké konkurence jsou fakt i vtipné(narkolepsie, kočka, pes, parodie na hry a filmy atd.) Herecký ansámbl sympatický a samozřejmě politicky korektní ( :-) ). Jediné, co mě drobet vadilo, bylo to nadužívání moderních komunikačních a mediálních prostředků(mobily, tablety). Ale to je jenom malá kaňka v jinak velmi zábavném kusu. Nevzpomínám si, kdy jsem se při sledování komedie několikrát hlasitě zasmál. Prostě pohodička pokoukání. 4*. ()

De Large

Neopozeraný námet originálnej francúzskej komédie. Držalo to úroveň ako situačná komédia i ako celok. Veľmi dobre vybratí herci, skvelý scenár. Výborne som sa zabával. Odporúčam. ()

Adelka123

Parádně propracovaná komedie, bavila jsem se celou dobu. Jen doufám, že během natáčení nebylo zraněno žádné zvířatko :-) ()

bigmatko

ako pri väčšine neamerických komédiách musím aj pri tomto filme skonštatovať, že humor sa dá robiť aj bez toho aby sa všetko točilo okolo alkoholu a drog tak ako je to takmer v každej Holywodskej komédií. Alibi na mieru nie sú žiadne veľdielo to je jasné ale je to fajn oddychovka a zaslúžene žne úspech v Európe. Je to moderné, miestami uletené možno aj trápne ale v konečnom hodnotení to obstálo u veľkej časti publika. Ja som sa bavil aj Keď som sa nelámal od smiechu. Je to skôr iba také úsmevné, ale v každom kine sa nájdu osoby, ktorým sa zdajú vtipné už asi aj úvodné titulky. Tento mesiac bol na filmy slabý a Alibi na mieru to aspoň trocha oživili. ()

Capri2016

Skvelá komédia, ktorá ma rozosmiala aj na prvoplánových a veľmi jednoduchých vtipoch, lebo aj tieto jednoduché vtipy a vtipné situácie väčšinou neboli predvídateľné. Proste film ma zabavil tak ako iný film už dlho nie. Jednoduchá, ale premyslená zábava, ktorá by rozosmiala a rozplakala od smiechu aj úplného pesimistu. Odporúčam si pozrieť! Pre mňa veľmi slušných 80%! P.S. Myslím, že pri ďalšom pozretí, keďže si budem pamätať gagy to už nebude tak vtipné, ale tento zábavný film si rada pozriem kedykoľvek znova, lebo smiech dnes potrebujeme tak ako vzduch! ()

JCS

Super relax a pár scén, kdy jsem se málem počůral smíchy, občas to ale zavánělo průserem, nicméně u oddecháče to až tolik nekazilo celý dojem ... :) ()

Zrzka82

Pro člověka, co francouzský film nemusí, je tento počin naprosto luxusní nenáročnou oddechovkou, u které se prostě člověk nasměje. Rukopis francouzské mentality s neuvěřitelnou mírou nadsázky a děje dohnaného do absurdity vás donutí dívat se do konce a smát se. A seknout film na hodnocení, protože není "na úrovni" je blbost. On si na nic nehraje, natož na úroveň. On má bavit a to dělá prostě dobře. ()