Nečekaně příjemné překvapení a zábava od první do poslední minuty. Některé gagy jsou možná až moc prvoplánové (útoky zvířat na mužské rozkroky), ale pobaví veskrze všechny. Tvůrci měli navíc štěstí na sympatické herce a do snímku procpali i několik pěkných popkulturních odkazů. Ideální podívaná pro letní večery.(4.8.2018)

• honajz2

Zklamání. Sice těch trapných scén tam moc není a to ostatní by i mohlo být vtipné, ale co dělat, když to vůbec nefunguje. Vyvíjí se to pomalu, vtipné scény jsou blbě načasované, chybí tomu drive a i přes zajímavý prvotní nápad z toho nakonec stejně vypadne taková typická a nijak nevybočující romantická komedie. Která ve finále není moc vtipná a dost nudí. Špatné to sice není a jak už jsem psal, něco má potenciál pobavit, jenže to má blbý timing a ten celý film ničí... Škoda. 2*(6.8.2020)

Příjemný úsměv a občasné vyprsknutí mě doprovázelo prakticky celým tímhle filmem. Francouzi umí natočit tyto ztřeštěné komedie, i komedie s vážnějším podtextem (jako tomu bylo například ve filmu Co jsme komu udělali, kde si tvůrci s bravurou dokázali poradit s citlivým tématem rasové nesnášenlivosti). Ze zmiňovaného filmu se zde v jedné z hlavní rolí objevuje kráska Elodie Fontan, která je bezesporu obsazovaná především díky svojí andělské tvářičce, ale navíc umí sehrát vypjaté emotivní chvilky, vážné chvíle a dokáže se s přehledem proměnit i v hysterickou fúrii. Kdo mě ovšem v téhle taškařici bavil nejvíc, byla "indická" """"zpěvačka"""""", nevkusně přematlaná, přeoperovaná a tupá jak sáňky a v závěru u titulků u jejího singlu jsem seriózně brečel smíchy - "nevadí mi chodit s pošťákem, ale Ronaldo by taky nebyl špatný".....................moje hodnocení = 7,5 z 10.(4.3.2018)

Fantastická komédia. Skvelý tretí režijný aj herecký počin Philippe-a Lacheau-a. Fantastické fórky, totálne vymakané "náhodné a nečakané komplikácie", skvelé parodické vsuvky na súčasné aj minulé filmové trendy, nečakané vyústenia rôznych situácii, jednoducho pecka. Dlho som sa takto nezasmial. Mám dojem, že frantíci sú jediní, ktorí ešte dokážu točiť komédie aj pre dospelejších a nielen tupých teen hajzlíkov ako Amíci.(16.2.2018)

• slunicko2

Nezajímavě nudné. 1) Když se crazy komedie, v našem případě francouzské provenience, rozjíždí tak pomalu, že po slabé půlhodině vybudí u nadrženého diváka matný úsměv, je něco špatně._____ 2) Režisérem, scénáristou a představitelem hlavní role je sám o sobě sympatický 37letý Philippe Lacheau (šéf firmy), bohužel však tím se pozitiva filmu vyčerpala._____ 3) Pro úplnost upozorňuji na web alibi.com._____ 4) Výstižný koment: Gilmour93**.(25.8.2019)

• - Philippe Lacheau (Grégory Van Huffel) je veľkým fanúšikom filmu Krvavý šport (1988). Vo filme je vidieť niekoľko krátkych scén práve z tohto filmu. (BOURQUE)

• - Ve filmu je vtipně ztvárněn „skok důvěry“ známý z herní série „Assassin's Creed“. (GfLion)

• - Hodiny na zdi v kanceláři firmy „Alibi na klíč“ jsou totožné jako hodiny z DeLorean z filmu Návrat do budoucnosti (1985). (Illuminare)