poster

Quarries

Horor

USA, 2017, 82 min

Režie:

Nils Taylor

Scénář:

Nils Taylor

Kamera:

John Woodside

Hudba:

Isaias Garcia
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (21)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Ženské v lese a v patách jsou jim retardi z uzavřených dolů... Pobavila nás horská průvodkyně. Nejenže na tuto pozici neměla figuru, (byla dost vyžraná a žádný sval), ale zraněná pak fňukala jako malé děcko a navíc, ten tým měla přece vést.... Ale film pobavil.(6.8.2017)

 • ricci.s
  **

  Ženské sa vyberú do divočiny a výlet sa zmení na boj o život, akonáhle narazia na partičku vidlákov. Podpriemerný lesný survival. Do polovice nuda, potom nejaké prenasledovanie a súboje. Nakrútené je to celkom schopne, a dokonca z toho mohlo niečo byť, keby sa tvorcovia aspoň trochu odviazali v gore. To sa však nestalo. Mordovačky sú buď chabé, alebo mimo záber. Tým pádom nie je o čo stáť.(11.3.2017)

 • Asia_Power
  ***

  Šest štěrbin s různejma problémama, následuje sedmou Alfa štěrbinu do lesa, protože nic člověka nevyléčí víc než kurevská štreka s batohem na zádech. Mlátí Vás starej? Nevadí? Chcípnul Vám brácha Vaší vinou? Nevadí. Blízáte si štěrbinu s přítelkyní a máte ve svém lesbo vztahu problémy? Nevadí. Honí Vás skupina šeredných náboženských fanatiků s puškama a chtěj Vás vystřílet nebo vošukat, případně obojí a je jim jedno v jakém pořadí? Jooo to vadí, to vadí, vadí. Každopádně není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo. Když Vám začnou chcípat kamarádky tomu já říkám neštěstí. Pardon...dneska jsem tu písničku od Svěrače slyšela a duní mi v hlavě...každopádně holky překvapěj a místo skupiny uřvanejch nanynek, co ječej jak když jim ho vrazíte na sucho do prdele, čeká partu vidláků překvápko v podobě rozzuřenejch čubek, co Vám rozkřápnou lebku šutrákem. Počet životů tak klesá na obou stranách a i když je z mordů vidět celkem hovno tak se mi tahle píčovina líbila víc než bych štěkala. Takže za milé překvápko tomu jebnu tři pecky a půjdu spát s pocitem jak jsem hodná kurva.(27.3.2018)

 • Marceloo
  **

  Šesť žien sa vyberie spolu s turistickou sprievodkyňou do hlbokých lesov, aby na nejaký čas opustili rušný moderný život a našli pokoj v prírode. Ten však v týchto lesoch určite nenájdu, pretože vstúpili na teritórium obývané šialenými lovcami. - Nebolo to až tak zlé, ako som čakal, ale napriek tomu, že ide o môj najoblúbenejší subžáner Hixploitation, ma to príliš nebavilo. Podobné naháňačky s amatérskym zázemím nemám velmi rád. A už vôbec nie tie, ktoré sa ani len nepokúsia o niečo inovatívne. + herec z The Neighbor(19.8.2017)

 • pornogrind
  *

  Film vypráví o partě holek, která se ocitá na kurzu přežití v přírodě. Hned záhy přichází zranění průvodkyně. Což jak později bylo tím nejmenším problémem. Kurz přežití v přírodě se s nástupem vidláků mění v boj o život. Nutno dodat, že parta holek není nikterak sympatická a podobně to je i s partou vidláků. Takže ani není komu fandit. " Quarries " je nudnou lesní vyvražďovačkou na které se dá s pohledu akce hodnotit jen poslední čtvrt hodinka. Jinak je to nuda, která neposkytne ani minimum napětí. Absence gore je taky velkým mínusem. I přes poměrně krátkou stopáž jde o zatraceně dlouhej film.(5.4.2018)

 • Marze
  odpad!

  Quarries je rychle z hlavy vyšumící jednohubka bez chuti s ženským osazenstvem. Dva pěkné záběry na okolní hory. Čekal jsem tupou vybíječku, kde budu moci podle honoráře tipovat, kdo zmizí první, ale tohle bylo ještě horší. Nuda. Tvůrci se marně pokoušeli o vnitřní napětí. Film má ještě šanci vyhrát Oscara, protože od roku 2024 budou v Hollywoodu zavedeny rasové kvóty na obsazování herců a personálu a zde byla jen jedna Pákistánka. .(14.11.2020)

 • Kudly4
  **

  Pokud po přečtení obsahu čekáte něco ve stylu Pach krve nebo nedejbože Hory mají oči, německý plakát dokonce zmiňuje I Spit on your grave, tak budete hodně zklamaný. Quarries je hodně slaboučký Hororový Drama, Gore tu není žádné, mordy mimo záběr, holky tu jsou pěkný tak dvě - tři, aspoň ty lesby se mohly pomlaskat, ale bohužel rejža je suchar (scénář bych tak z poloviny upravil). Za zmínku stojí pouze hlavní postava Kat - Nicole Marie Johnson - nemá tu ani profil a celkově je to slušně natočený, ale to je asi tak bohužel všechno. Ty dva poslední plakáty nemají s filmem nic společného, leda že by Korea a Německo mělo úplně jiné verze :o) Slabší dvojka.(11.6.2020)

 • JASON_X
  odpad!

  No znám to jenom teoreticky, ale jelikož střela z pušky by měla letět nadzvukovou rychlostí, při střelbě z dálky byste nejdřív viděli záblesk, pak by vás zasáhla kulka a než byste zhebli, možná byste ještě zaslechli zvuk výstřelu. A tady je to hned na začátku naopak - ozve se výstřel a pak přiletí kulka. Ale k čertu s tím, hlavně že ti dva vystajlovaní homouši hned zkraje vysmahli z obrazovky a nahradily je ženské. Ovšem ty ženské... No daly by se rozdělit do tří zvířecích kategorií - husy, slepice a krávy. Většinou typ fiflen, které tráví víkendy v nákupních centrech, fitkách a kosmeťácích. Naprosto nepravděpodobná sestava k trampování v přírodě. Až se mi z nich zanedlouho začalo stýskat po těch homouších. "No co, aspoň se můžu pořádně těšit na to, až je začne někdo vyvražďovat", říkal jsem si. Ale běda. Tyhle městský pipiny neschopný samostatnýho života totiž, i když za cenu jistých ztrát, v kulervoucí... no spíš v mozkorvoucí podívané postupně oddělají tlupu stokilových zálesáckých hrdlořezů, kteří jim jdou po krku. Proč jim vlastně jdou ti vidláci po krku se nedozvíme. Ale často říkají slova jako Bůh a amen. A jeden mladej by s nějakou z nich chtěl mít asi bejby. Džýzys. Smělý aspirant na titul "megasračka roku 2017". Abych tak drze bezostyšnou debilitu scénáře shledal zábavnou, musel bych mít ještě mnohem zvrácenější vkus.(26.6.2018)

 • kaylin
  **

  Americký snímek „Quarries“ možná není špatně natočený, ale chybí mu cokoli, co by z něj udělalo snímek, na který se budete chtít dívat s nadšením. Je to průměrně odvedená práce, především pak z hlediska příběhu, který nenabídne nic nového. A nakonec ani to napětí se pořádně nedostaví. Je to škoda, protože prostředí a premisa žen, které úspěšně bojují o život není špatná.(12.9.2019)

 • Morholt
  *

  Tady je zase úplně šumák, kdo v tom hraje, jak v tom hraje a o co tam jde. Vlastně jde jen o to, jak moc budou povedené masky vidláků, kolik litrů krve vyteče či na jakou stranu se budou točit lítající nohy a ruce. A to všechno tady bylo špatně. Křupani měli vlastně jen jednoho degeneráta, který za mnoho nestál, krve tu bylo sotva do zkumavky a na nějaké utržené končetiny můžete rovnou zapomenout. Jo, technická stránka ušla a poslední čtvrthodina byla jakž takž snesitelná, ale to je sakra málo i na takhovouhle neambiciózní věc. 15%(14.8.2017)

 • AlistairMir
  ***

  Další lesní vyvražďovačka s vidlákama či, chcete-li, fanatickýma pobožnýma buranama, kde tentokrát nahánějí ryze ženské obsazení. Solidní nadprůměr, kterému nejvíce škodí, že násilím se tu hodně šetřilo (většina vražd je mimo záběr) . Být to více syrové, šel bych s hodnocením výš, takto se jedná o horor na který si za chvíli sotva vzpomenu, což je celkem i škoda. Jedno velké plus ale má a tím je velmi charismatická Carrie Finklea, kterou budu rozhodně dále sledovat.(2.5.2018)

 • bourec
  ***

  Ač to neni příliš objevný,musim přiznat,že natočený je to dobře.Holky bojujou o život,takže to neni taková ta tupá vykosovačka,kdy jde na porážku parta lidí,jeden uteče,a je konec.Navíc tam kromě běžnejch chybek ,který sou v tomhle druhu filmů běžný,nejsou žádný nelogický kraviny,takže nejste úplně nasraný.jedna projekce asi nikomu neuškodí.50%.(1.4.2018)

 • Forsberg11
  **

  Takto to dopadne, keď sa niekto rozhodne nakrútiť feministický Wrong Turn. Film o ženách, pre ženy. Vôbec som sa s tým nestotožnil. Ale ako taký jednoduchý horor pre široké masy to určite fungovať bude. Je tu veľa vrážd, málo gore, má to rýchly spád a priamorčiary dej. 82 minút utečie relatívne rýchlo, viac by som si určite nepýtal. 35 %!!(7.6.2017)

 • oveckaoa
  *

  Zhruba 7 ženských si vyjde do lesa. Jelikož tam hoří tak musí jít jinou trasou a tam jich napadne zhruba 6 chlapů. V tomto žánru jsou daleko lepší kousky než tohle. Nějaké násilí případně gore zde ani není.(6.8.2017)

 • Cinematrix
  ***

  Občas mám chuť se před spaním podívat na nějakou totální, nenáročnou kravinu, a tudíž není lepší volby k usnutí, než laciný horor, který nijak zvlášť nebude zatěžovat mou nepříliš geniální mysl. Dostalo se mi celkem slušné naháněčky v lese, kdy po dlouhé době hlavní hrdinka byla docela kočka, ba co víc, jak je u hororů zvykem, nebyla bosá, ale měla sportovní obuv. Sice jí tlačila, protože jí neměla vyšlápnutou... američani jsou v hororech zřejmě hodně zatížení na to, aby hlavní hrdinky byly slabé od nohou, jako by nestačilo už jen to, že jsou křehké, protože to jsou ženy. Hohohó, tahle kočka si sportovní obuv nakonec ale vyšlápla a začínalo mi být líto těch magorů, kteří po ní šli. Zkrátka sedm ženskejch se vydalo na poznávací tůru do odlehlých lesů, kde - co čert nechtěl - se pohybovalo odhadem sedm psychopatů. Sedm žen před nimi utíkalo lesem, a utíkaly tak sofistikovaně, že nakonec doběhly jen čtyři a hádejte kam? Správně: doběhly až do doupěte oněch psychopatů, kteří by je jinak v životě nevystopovali. Ale to by nenastal masakr, jakej nastal! Příznivci netradičních bojových umění si zde přijdou na své, neboť zde se neprezentuje kung-fu styl hada ,tygra, ani ničeho podobného, zde se prezentuje styl "hysterické báby", která sebrala v podhoubí klacek. A pokud ženy dokáží být takhle vzteklé, raději té mé po dlouhé době zajdu koupit kytku.(10.8.2017)

 • CharlieSs
  ****

  Nevím proč, ale mě se film moc líbil a neskutečně mě bavil :D překvapuje mě až tak moc nízký hodnocení, ale tak každý má svůj názor. Kupodivu se mi líbil i konec a děj byl sice docela ohraný a bylo i dost nejasností, ale i tak jsem se dobře bavila. ☺(27.8.2017)

 • Rathalos
  *****

  Tak taketo horory odohravajuce sa v lese,kde skupinka ludi bojuje o zivot mam velmi rad a tento sa podaril,super prostredie,napatie tiez nechybalo,takze splnilo to ucel,bavil som sa...:-)(27.3.2018)

 • Taškář
  ***

  opět jako vždy, parta bláznivých křesťanů páchá zlo ...(8.8.2017)

 • petrik11
  ***

  Priemerné, ale nie podpriemerné, dej mal dávku napätia a hlavné predstaviteľky sa správali ako sa majú, čiže bojovali o život.(22.10.2017)

 • Shanen29
  **

  Špatně natočený , odehraný a odfláklý horor,který více nemá cenu komentovat.(13.2.2018)

<< předchozí 1 2