Doplnění zásob (S01E04) (epizoda)

 • USA

  Resupply

Akční / Dobrodružný / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA, 2017, 49 min

 • Heisenberg_
  *****

  Úplně mě irituje, jak si někteří jedinci myslí, že Punisher (jak seriál tak komiks) je hlavně o masakrování zločinců. To vlastně je, je to ale jen jedna z atribut Punishera. Punisher je taky především takové zamyslení se nad životem samotným, nad dnešní společností, politickou situací, hrůzami násilí a systémem obecně, ale i o tom, co si dokáže lidská duše přetrpět, a kam je člověk schopen zajít. Taky jsem čekal, po první epizodě, že příběh bude směřovat úplně jinam (Gnucciové), pořád je to ale zajímavé, děj nenudí. Finále epizody stálo za to.(23.11.2017)

 • Kaka
  ***

  Možná trochu zdlouhavá epizoda, která vede přes různé odbočky a ne příliš objevné a aktuálně nedůležité scény k prvnímu střetu face to face Punishera a ambiciózní policistky Madani. Trvalo to cca 50 minut a zajímavý děj byl závěrečných 20. Samozřejmě car chase included.(28.11.2017)

 • Remivsremi
  ****

  Punisher se v Americe stane velmi důležitým seriálem pro všechny veterány a lidi, kteří s nimi spolupracují. Je to velmi ožehavé téma, ale zrovna ve Státech se musí pprbírat a velkém. Zejménu kvůli obrovskému počtu nasazených lidí v jejich ozbrojených složkách. Jinak děj směřuje pomalu a s rozvahou vpřed. Věřím, že to dost lidem nebude sedět. Já si užívám herecké výkony i efektivní práce scénáře a připravuju se na velkou rybu, kterou na konci zobrazí. 80%(20.11.2017)

 • SpaceOdyseus
  ***

  Ze by se zacal Punisher ustalovat v sedem prumeru? To by me mrzelo, ale uz druhy dil kvalitami celkem pokulhava. Ctyrka byla opravdu zdlouhava. Nekonecne rozjimani s Micrem, podivna navsteva jeho zeny a ten podivny heist na konci? To tam nemohl rejza propasovat alespon trosicku napeti? Mou pozornost dnes drzel snad jen Jon Bernthal, ktery je v te roli proste skvely.(5.12.2017)

 • tron
  **

  "Radšej byť nasratý, ako posratý." Ach jaj a tak dobre sa Punisher začal. A potom prišlo po dvoch super častiach vytriezvenie (dúfam, že dočasné, ale bojím sa, že nie) v podobe ďalších dvoch. Bernthal je OK, ale tak to samo osebe samozrejme nemôže stačiť. Znova ma irituje (pre marvelácke seriály už typická) vyľudnenosť ulíc a nízkorozpočtová výprava. Takisto linky s políciou a mladým vojakom sú strašne nudné. Neviem, prečo Marvel tak tvrdohlavo trvá na príliš vysokom počte epizód svojich seriálov. Vinou toho klesá úroveň jednotlivých epizód a niektoré sú potom vyložene zbytočné.(1.12.2017)