Doplnění zásob (S01E04) (epizoda)

Resupply

Akční / Dobrodružný / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA, 2017, 49 min

Úplně mě irituje, jak si někteří jedinci myslí, že Punisher (jak seriál tak komiks) je hlavně o masakrování zločinců. To vlastně je, je to ale jen jedna z atribut Punishera. Punisher je taky především takové zamyslení se nad životem samotným, nad dnešní společností, politickou situací, hrůzami násilí a systémem obecně, ale i o tom, co si dokáže lidská duše přetrpět, a kam je člověk schopen zajít. Taky jsem čekal, po první epizodě, že příběh bude směřovat úplně jinam (Gnucciové), pořád je to ale zajímavé, děj nenudí. Finále epizody stálo za to.(23.11.2017)

Možná trochu zdlouhavá epizoda, která vede přes různé odbočky a ne příliš objevné a aktuálně nedůležité scény k prvnímu střetu face to face Punishera a ambiciózní policistky Madani. Trvalo to cca 50 minut a zajímavý děj byl závěrečných 20. Samozřejmě car chase included.(28.11.2017)

Punisher se v Americe stane velmi důležitým seriálem pro všechny veterány a lidi, kteří s nimi spolupracují. Je to velmi ožehavé téma, ale zrovna ve Státech se musí pprbírat a velkém. Zejménu kvůli obrovskému počtu nasazených lidí v jejich ozbrojených složkách. Jinak děj směřuje pomalu a s rozvahou vpřed. Věřím, že to dost lidem nebude sedět. Já si užívám herecké výkony i efektivní práce scénáře a připravuju se na velkou rybu, kterou na konci zobrazí. 80%(20.11.2017)

Ze by se zacal Punisher ustalovat v sedem prumeru? To by me mrzelo, ale uz druhy dil kvalitami celkem pokulhava. Ctyrka byla opravdu zdlouhava. Nekonecne rozjimani s Micrem, podivna navsteva jeho zeny a ten podivny heist na konci? To tam nemohl rejza propasovat alespon trosicku napeti? Mou pozornost dnes drzel snad jen Jon Bernthal, ktery je v te roli proste skvely.(5.12.2017)

• tron

"Radšej byť nasratý, ako posratý." Ach jaj a tak dobre sa Punisher začal. A potom prišlo po dvoch super častiach vytriezvenie (dúfam, že dočasné, ale bojím sa, že nie) v podobe ďalších dvoch. Bernthal je OK, ale tak to samo osebe samozrejme nemôže stačiť. Znova ma irituje (pre marvelácke seriály už typická) vyľudnenosť ulíc a nízkorozpočtová výprava. Takisto linky s políciou a mladým vojakom sú strašne nudné. Neviem, prečo Marvel tak tvrdohlavo trvá na príliš vysokom počte epizód svojich seriálov. Vinou toho klesá úroveň jednotlivých epizód a niektoré sú potom vyložene zbytočné.(1.12.2017)