V odvážné komedii Holky na tahu uspořádá pětice nejlepších kamarádek z vysoké školy (v podání Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Jillian Bell, Ilany Glazer a Zöe Kravitz) víkendové setkání po deseti letech v podobě divoké dámské jízdy v Miami. Jejich nespoutané řádění ale nabere překvapivě zlověstný směr poté, co se jim nešťastnou náhodou podaří zabít striptéra. Zatímco se v nastalém zmatku pokoušejí přijít na to, co si počnou, zažívají další a další bizarní příhody, které je v průběhu celé noci sblíží více než kdy předtím a pomohou jim zvládnout situace, ve kterých na podpoře přátel a kamarádů záleží nejvíce. (Falcon)

DarthFailord

Sakra jak se mohla Scarlet propůjčit k takovýmu braku. To bylo příšerný. Špatně úplně vše od A po Z. Od odpadu tuhle blbost zachránilo jen, že tam je Scarlet. A australský přízvuk té kočky z Austrálie. Oh my god...never more... 10% ()

waska

Zase jeden film u kterého jsme se v kině se ženou řezali smíchy. Což o to, je to totální kravina, ale například Peterova linie je fakt dokonalá, přízvuk Kate McKinnon jakbysmet, Scarlett skvělá a nádherná jako vždy, krátké vlasy jí obzvlášť sluší. Demi Moore potěší. Prostě a jednoduše, jako jednoduchá zábava na nedělní večer dokonalé. ()

MoniKoloma

Tento film mě ohromil skutečnými nejlepšími kamarádky na střední který jsou při sobě a druhá by udělala první poslední pro druhou. Nerozlučná dvojka. Nakonec se k tomu zkomplikuje vztah z nejlepší kamarádkou a jejím přítelem. Nakonec vše dopadne dobře. ()

Likan7

Trailery mě navnadili na střeštěnou kontroverzní komedii plnou sprostých slov a jedný mrtvoly. No...já to vlastně i dostal, ale za film se mi nestalo ani jednou, že bych se nějaké scéně zasmál. Scénář je zoufale nudný a potenciál být alespoň trochu jako Šéfové na zabití (žádný veledílo ale minimálně jednička dokázala pobavit) naprosto nevyužitý. I proto je všude vidět Scarlett, jejíchž obličej film prodal asi nejlíp. Však by Scarlett nešla do nějaký nudný kraviny ne? Chyba...Holky na tahu začnou fajnově, jenže po 10 minutách s mrtvolou film začne šíleně přešlapovat a třeba linka s přítelem je vyloženě příšerná. Ruce pryč... ()

Trixinka

Dámská jízda kamarádek, které se přes polovinu filmu snaží dokázat, která je největší blbka. Film je tak nějak koukatelný až ke konci, kdy se to trochu víc rozjede. Za Peterův mini příběh musím dát aspoň tu 1*, jinak by to byl čistý odpad. ()

Caa

V rámci žánru (gross-out comedy) velmi povedená záležitost. Vtipy jsou tak blbé, až jsou dobré, a má to spád. Málem jsem se uchechtala. Očividně patřím do cílové skupiny tohohle filmu. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Tančení, koktejlíčky a selfíčka...pařba jak cyp... baby to neumí!!! Zbytek jsou situace, kdy přemýšlejí pouze čvtrtkou mozku. Občas ale pobavilo. ()

XXXXXXXX

Komediální mor točit napůl komedie a napůl cosi, kde se vyskytuje i akce, zřejmě ještě stále scénáristy neopustil. Snad se tak jednou stane. ()

joelly01 odpad!

Za me WTF roku. Opravdu nudna a trapna brecka. Takova trapnost az mi z toho bylo zle. Po necele hodince vypnuto. To by jeden nerekl, jak hluboko muze Scarlett klesnout. Pro milovniky trapnosti z ktere az boli oci povinnost. Jinak se tomuhle zvratku vyhybejte prevelikym obloukem! ()

Mr.Ward

Chápu, že někoho tenhle typ komedií nebere, ale 48%? Já se teda dost nasmál, ale mě bavilo i Bachelorette, které má shodou okolností (nebo malou hravostí českých překladatelů) stejný český název a podobný příběh. Tady je ovšem příběh záživnější a vtipnější. Po delší době (a spackané Baywatch) jsem se zase bavil. ()

Coliseum

S naprosto, v tomhle případě, mysoginní umanutostí konstatuju, že Jillian Bell je ta nejodpornější píča, co svět stvořil. Minimálně v týhle roli (pokud je to veganka, kuřačka, co ráda whisky a posluchačka shellac a unsane, beru zpět). Scarlett ta vtipná poloha jde taky čim dál míň (jestli jí kdy šla) a Zoë je na můj vkus až příliš kosternatá (a byť má prostor, tak hodně monotónní). Ilana a Kate za mě sympatický, ale nevytrhnou to ani v zákrutě. A vážně mi uniká americká obsese pyji a nekonečný poukazování na spojení falus = třeskutej humor. ()

george82

Tupá holčičí komedie a nejhorší na ní je ta Bellová s typicky tupým výrazem. Film o ničem. Komedie bez vtipu. Za to stála jen Kravitz, která vyrostla do krásy. ()

PlysovyMacko

Prvá polovica filmu je celkom sranda, bola som zvedavá ako to s tým mŕtvym stripterom dopadne, ale druha polovica sa úplne utopila v absurdite ako to býva pri takýchto komediach. Tvorcovia nemajú mieru, kedy je niečo vtipne ujeté a kedy je to už totálne trápne. Baby sú obsadené dobre, každá reprezentuje jeden typ ženy. Čo Skajku presvedčilo hrať v tomto filme, to mi hlava neberie. ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér