Školka života (S02E06) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2017, 54 min

"Mluvíme o prachách, který taháte z rodičů, aby dali děti do tý Vaší továrny na roboty." Já debil jsem dal děti do školky, kde si hrály, běhaly a řádily, když se místo toho mohly učit čínštinu, společenské vědy a možná i základy jaderné fyziky. Kdybych věděl o MŠ Billa Clintona, tak ... bych ji asi vybombardoval, ale to je jiný případ. Tady totiž jde o vraždu. Tedy spíš než o vraždu jde o umístění obrazu na stěnu, žhavý sex na stole a přirovnávání sexu k hokejovému utkání, což mě celkem bavilo. Jen jsem si myslel, že o umisťování dětí do rodin rozhoduje soud či OSPOD, ale ono je to oddělení vražd. To je dobré vědět.(19.1.2018)

Další pohodový díl seriálu, kdy vztah mezi parťáky hezky uzrál, Bříza umí hláškovat a o vraždu jde až na posledním místě. Měl jsem sice pár výhrad k průběhu vyšetřování, ale celek prostě funguje.(12.11.2017)

O dva milimetry horší díl než minulý, vtipný byl dost ( hřebík do zdi, školka Billa Clintona...) . ale přehrávání Ozoroviče v póze trémisty před bývalo spolužačkou nebo dnešní natahování vztahu Matásek - Kolesárová šlo do mínusu.PS: Spousta českých hereček je pěkných, ale Petra Vraspírová to je jiný level. Kdyby ji režiséři více obsazovali a svlíkali tak by to mohla být první česká opravdová sexbomba od dob Olgy Schoberové.... ale tohle je její první filmový výtvor tak nepředbíhejme)(12.11.2017)

Pohodový díl s vydařenými vtipnými hláškami.(12.11.2017)

Řekl bych, že tvůrci seriálu nemají rádi Čínu nebo jen poukazují na dnešní dobu moderních školek?(15.12.2017)

• - V čase 52:26 je na autě vidět, že pod SPZ AKR 01-44 se ukrývá nová SPZ. (jiricek33)