Školka života (S02E06) (epizoda)

Krimi / Komedie

Česko, 2017, 54 min

 • Tryskomyš
  *****

  Nejdojemnější díl. Ukápla mi i slza.(28.9.2019)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Mluvíme o prachách, který taháte z rodičů, aby dali děti do tý Vaší továrny na roboty." Já debil jsem dal děti do školky, kde si hrály, běhaly a řádily, když se místo toho mohly učit čínštinu, společenské vědy a možná i základy jaderné fyziky. Kdybych věděl o MŠ Billa Clintona, tak ... bych ji asi vybombardoval, ale to je jiný případ. Tady totiž jde o vraždu. Tedy spíš než o vraždu jde o umístění obrazu na stěnu, žhavý sex na stole a přirovnávání sexu k hokejovému utkání, což mě celkem bavilo. Jen jsem si myslel, že o umisťování dětí do rodin rozhoduje soud či OSPOD, ale ono je to oddělení vražd. To je dobré vědět.(19.1.2018)

 • mira007
  ****

  O dva milimetry horší díl než minulý, vtipný byl dost ( hřebík do zdi, školka Billa Clintona...) . ale přehrávání Ozoroviče v póze trémisty před bývalo spolužačkou nebo dnešní natahování vztahu Matásek - Kolesárová šlo do mínusu.PS: Spousta českých hereček je pěkných, ale Petra Vraspírová to je jiný level. Kdyby ji režiséři více obsazovali a svlíkali tak by to mohla být první česká opravdová sexbomba od dob Olgy Schoberové.... ale tohle je její první filmový výtvor tak nepředbíhejme)(12.11.2017)

 • rakovnik
  ****

  Další pohodový díl seriálu, kdy vztah mezi parťáky hezky uzrál, Bříza umí hláškovat a o vraždu jde až na posledním místě. Měl jsem sice pár výhrad k průběhu vyšetřování, ale celek prostě funguje.(12.11.2017)

 • GeusX
  ****

  Pohodový díl s vydařenými vtipnými hláškami.(12.11.2017)

 • - V čase 52:26 je na autě vidět, že pod SPZ AKR 01-44 se ukrývá nová SPZ. (jiricek33)