Zabít Gunthera

• USA Killing Gunther (více)

V komedii, která se odehrává ve světě nájemných vrahů, si několik mladých neostřílených zabijáků najme štáb dokumentaristů, aby získali nezvratný důkaz, že právě oni zabili největšího z nechvalně proslulých zločinců všech dob – Gunthera. Jenže Gunther o jejich plánu ví a je odhodlaný učinit jim ze životů peklo. Začíná závod s časem, ve kterém se z lovců rychle stává štvaná zvěř. (Bontonfilm)

Fox85

Tady opravdu nevím jak hodnotit, protože nápad a některé gagy nebyly špatné, ale potenciál to mělo daleko větší. Ale Arnold pobavil ()

P1tr

Pokud čekáte, že si užijete Arnolda Schwareneggera po dlouhé době v plnohodnotné komediální roli, pak se připravte na jedno z mnoha zklámání, které pro vás tento símek má přichystané. Arnie totiž na scénu dorazí pozdě a jen na chvíli a většinu času strávíme s méně známými zabijáky. A zpočátku to funguje, neboť humor působí ujetě tak akorát a méně známí, ale velmi schopní komici táhnou scény k úspěchu a úsměvům, ale po zhruba půlhodině dojdou nápady a odhodlání a od té chvíle se do konce jede na volnoběh a ani příchod Arnolda nezachrání nevýraznou komedii od lehkého průšvihu. ()

kenkaku

Nějak nechápu komu tímhle Arnold prospěl... sobě určitě ne. Taran Killam je nesympatický rádoby vtipný retard a v tomto případě stojí za kamerou, před ní a ještě napsal scénář. Tragedie. Chápu, že bylo cílem si utahovat z 007, viz kecy na konci titulků "Gunther se vrátí (pokud film vydělá)", proto je film debilní až na půdu pravděpodobně schválně, ale opravdu za to utrpení to nestojí. Prosím... ať nevydělá. ()

sedm.1

Neskutečná ptákovina, ovšem po dlouhé době ptákovina, která mě fakt bavila, tedy alespoň po větší část filmu. Když by totiž měl Gunther grády jako v prvních pětačtyřiceti minutách po celou stopáž, šlo by o nejzábavnější stupiditu posledních let, bohužel právě zhruba v polovině snímku ale došel tvůrcům evidentně až lavinovitým způsobem dech a i když se to v úplném závěru zas poměrně slušně rozjelo, už to prostě nebylo ono. Každopádně, ta první půlka je fakt mazec, celý je to přestřelený jako kráva, na tupost jednotlivých postav nejsou snad ani tabulky, naivita veškerých fórů dosahuje hvězdných výšek, nicméně mě to všechno bylo naprosto jedno, neboť nevím, jak to Taran Killam svou amatérskou režií a trestuhodně prostomyslným scénářem dokázal, ale já se u toho fakt až královsky bavil, až se to stydím přiznat. Ta banda přitroublých zabijáků je ale fakt neuvěřitelná zábavná, a bylo mi až líto, že byli postupně likvidováni, jelikož jak ubýval jejich počet, ubýval i přísun vtipných situací, na což doplatila pak právě druhá polovina snímku, kdy veškeré dění začalo nudně přešlapovat na místě a zbytek vtípků se změnil na trapné tajtrlíkování. Když se pak konečně v posledních zhruba patnácti minutách objevil na scéně Arnold, kvůli kterému jsem se na to mimochodem vůbec díval, film se zase slibně rozběhl, ale opakuji, šmrnc a zábavnost začátku už byl nenávratně pryč. Takže, Zabít Gunthera je zkrátka film, který sice doporučit lze, ovšem publiku jen opravdu nenáročnému a tolerantnímu vůči prostoduchému humoru, a zbytek bude prostě hodnotit Odpadově, čemuž ovšem reálná kvalita filmu skutečně odpovídá. ()

iXtr3m3

Kurvafix, sklamanie ako hrom. Trailery lákali na úplne niečo iné, ako som nakoniec dostal. Arnold v podstate v úzadí a popredí banda debilov. Škoda. P.S. Po opätovnom zhliadnutí v dabingu musím zdvihnúť aspoň na tri hviezdy, jedna z mála vecí, kedy dabing fakt pomohol. Vtipné (aj keď len niekedy), akčné, totálne nepredvídateľné a UberKiller ála Gunther ála Arnie, tak to teda hej. Ten si film ukradol pre seba aj na tých pár minútach, ktoré oproti tej spomínanej bande debilov dostal. ()

Gogo333

Killing Hasselhoff moc dobře nedopadlo, ale tady hraje Arnie a Cobie, tak jsem čekal, že půjde o lepší kousek. Bohužel je to nezajímavá nuda, obohacená o trapnost. Hodně to pak na konci filmu zachraňuje Arnie a jeho cca 15 minut. Arnie je naprosto perfektní a scény s ním fakt pobaví. O to víc zamrzí, že celý film není z jeho pohledu jako těch pár posledních minut. Původně jsem chtěl dát 1*, ale Arnie tomu vysloužil ještě druhou hvězdičku. Pokud bych to měl porovnat s KH, tak KH je celý film na ty dvě hvězdy, tady je první hodina odpad a vše zachraňuje konec s Arniem. Velká škoda, mohla to být fajn akční komedie, takhle si radši pusťte Smokin' Aces. ()

Eraserhead odpad!

Nejotřesnější film v jakém se Arnie objevil (ano, Herculese v New Yorku jsem viděl). Jediná úleva je, že se zjeví až po hodině filmu a fanda tak nemusí trpět tím, že by to byla primárně Arnoldova vina (i když jeho zdejší kreace je taky děs). To Taran Killam - neschopnějšího scénáristu a především režiséra těžko pohledat. ()

Fary odpad!

Co to kur*a bylo?! Chtěl jsem tomu dát aspoň *, ale ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak nevím za co. :-/ :( ()

666Carnage

Když jsem viděl trailer říkal jsem si, že to by mohla být dobrá zhovadilost a sranda. Jediný co to není je sranda. Film má 90 minut a to úplně zbytečně. Kdyby to mělo třeba jen 30 šlo by to. Jediný co je tam dobrý je těch 15 minut s Arniem, jenže to je až na konci a vydržet těch zbylých 70 minut je docela fuška. Jako film, u kterého se bude pít či se opájet něčím ostřejším a ve více lidech by to možná jako blbej vtip šlo, ale jinak teda fakt ne. 20% a to jen za Arnolda Schwarzeneggera. ()

Paldiny odpad!

Najhoršia vec akú som s Arnoldom videl. Je tu všetko to, čo vo filmoch najviac nenávidím, tona scén, pri ktorých sa cítim trápne, ktoré neplynú z deja, v ktorom nie je zmienka po scenári. Čoho tu je hodne, tak na kilometre prekročených hraníc súdnosti, lacné triky, hromada nesympatických, do kamery sa prihovárajúcich, nehercov. Po deväťdesiat minútovom utrpení ma preto zaujímali už len dve veci. Prvá, ako sa k filmu dostal Švarcík a druhá ako sa k nemu dostala Robin Šerbatská. Prvá otázka zostáva nezodpovedaná, zakiaľ čo na tú druhú dáva odpoveď filmografia režiséra a predstaviteľa hlavnej role. Ten totiž v HIMYM stvárnil vedľajšiu postavu menom Gary Blauman, čo má za následok, že chuderku Robin poznal a akýmisi zázračnými metódami, plačom, alebo argumentom, že sa stretne s Terminátorom uprosil, aby sa jeho amatérskeho pseudo-dokumentárneho projektu zúčastnila. Bože, ale ako sa k tomu dostal Arnie, to mi hlava neberie. ()

Sygauras

Kdby měl Arnol trochu důstojnosti a uměl poznat okamžik kdy už je to přes čáru, bylo by na světě o pár trapných filmů méně. Měl by sám uznat že jeho kariéra je prostě u konce a nemá cenu se vnucovat divákům aby se na něj nezapomělo. Tento film je tak špatný že i Dvojčata jsou oproti tomu kvalitní snímek. Myslím že jsem se zasmála jen jednou a to u scénky která je už v traileru, takže nevím jestli se to nějak má počítat. Asi ne. ()

bobstock

Malá gangsterka s nadhledem a humorem podobným americké verzi Kanclu mi až překvapivě sedla. Každá z najmutých postav měla svoje roztomile idiotské mouchy, které vám při sebemenší akci s ladností zabijáka dokazovali. Po překročení půle jsem marně pátral, kde je náš Arnie a hle, doma v pyžamu a má to skvěle připravené. Celý zbytek filmu si doslova urval pro sebe a vůbec mi to nevadilo. Srandovní překvápka a slyšet zpívat terminátora country písničku, nikde tady ani ve vesmíru se to už nestane. :) Tak nízké hodnocení si nezaslouží. 65% ()

aLPaC

Tohle je smutný osud kdysi největšího akčního herce, mého dětského idolu a dříve i reklamy na americký sen. Arnolda stejně jako všechny ostatní herce dohnal věk a už zkrátka nemůže hrát role, co hrál v 80. a 90. letech. Tak občas zkouší něco vážnějšího (Maggie, Aftermath), ale jeho herecký rejstřík není takový, aby takovéto role zvládal. Poté, co si splnil sen a stal se nejslavnějším kulturistou všech dob, nejlepším akčním hercem všech dob, ve své době též nejlépe placeným a nakonec i kalifornským guvernérem přišel konec jeho mandátu a on se vrátil po 10 letech k herectví. Bohužel čas jde neúprosně dopředu a diváci už na něj tak nějak zapomněli a jeho nové akční filmy už nebyli kasovními hity. Tím pádem o něj vlivní producenti ztratili zájem a on tak nyní musí brát chtě nechtě role ve sračkách, o které (jak někdo trefně napsal) by si před 15 lety neopřel ani kolo. A to že Arnold jezdí na kole hodně. Jsem velmi zvědavý, jak dopadne nový Terminator, do kterého bude opět mluvit James Cameron. Já doufám, že dobře. Pokud ne, je s Arnoldovou kariérou bohužel definitivní ámen. Ale stejně si borec Árný. ()

nonick1

Režie: Taram Killam, scénář: Taram Killam, produkce: Taram Killam, hrají: Taram Killam... Klobouk dolů! Jít do rizika natočit originálním způsobem ryze autorskou záležitost, a nadto ještě coby svou filmovou celovečerní prvotinu – tomu já říkám mít koule! Taramu Killiamovi se podařilo vytvořit za relativně málo peněz opravdu hodně muziky. Muziky, co vás celý film baví – od začátku až do konce. Tahle crazy komedie, která se obejde bez v současnosti všudypřítomného pitvoření a fekálního humoru si rozhodně nezaslouží mít na CSFD tak nízké hodnocení – nejen kvůli půvabné Taramově manželce Cobie, která si ve filmu také zahrála, ale i kvůli překvapivému a povedenému comebacku Arnoldátora.Takže namísto původně zamýšlených čtyř, dávám plnou palbu - i s ohledem na údernou závěrečnou titulkovou skladbu Two Shots. ()

Bozvav

Mohla to být skvělá akční crazy komedie, nebýt zpackaného scénáře, děsných herců, tak děsných, že výkon Arniho vypadal vedle toho jak na Oskara. Úplný propadák to není, ale víc jak dvě umolousané hvězdičky nedám. ()

melloun odpad!

Už prvních pár vteřin naznačilo, že to nebude žádná sláva, ale že to po několika minutách budu chtít vypnout. Prostě slabota po všech stránkách. Navíc je to hnusný podraz na diváka, protože Arnold se objeví až v poslední čtvrthodině a to už je hodně pozdě něco zachraňovat. Kvůli Arnoldovi je mi to docela líto, kdyby tento rádoby dokument byl alespoň trošku vtipný, ale není. ()