Zabít Gunthera

• USA Killing Gunther (více)

V komedii, která se odehrává ve světě nájemných vrahů, si několik mladých neostřílených zabijáků najme štáb dokumentaristů, aby získali nezvratný důkaz, že právě oni zabili největšího z nechvalně proslulých zločinců všech dob – Gunthera. Jenže Gunther o jejich plánu ví a je odhodlaný učinit jim ze životů peklo. Začíná závod s časem, ve kterém se z lovců rychle stává štvaná zvěř. (Bontonfilm)

Necrotongue

Na film jsem se podíval na základě zdejšího nízkého hodnocení, protože jsem doufal, že mě tvůrci nechtěně pobaví podobně, jako tým, který natočil sérii filmů Sharknado. Nestalo se tak. Tak zoufale se tlačilo na pilu v oblasti humoru, až vznikla podivná, trapná záležitost, na niž jsem se skoro styděl dívat. Jediným vtipným kouskem tak zůstalo rozstřílení CGI hada a hvězdičku jsem udělil Arnoldovi za jeho nezaměnitelný přízvuk. ()

luka4615

Akční jednohubka se stopovým množstvím kreativního humoru, která si (většinou) velmi nenápaditým způsobem utahuje z přítomné plejády nájemných zabijáků. Je velká škoda, že většina gagů či scén vyznívá zcela naprázdno, přičemž film dostane ten správný "drajv" až při scénách s Arnoldem Scharzeneggerem, který si to zde očividně velice užívá. Killing Gunther by byl tedy lepší jako "kraťas" někde na YouTube, jelikož tato celovečerní podoba se vážně moc nepovedla. PS: Jakožto dlouholetého fanouška SNL mne velmi potěšila účast Tarana Kiliama a Bobbyho Moynihama! „When I found out there were a bunch of assassins trying to kill me, I got pissed off.“ ()

Morholt

Pokud jde o Arnolda a zvrat, tak dobrý. Nicméně jinak žádná hitparáda. Ne že bych se ani jednou nezasmál, ale v zásadě je to tak, jak píše Tuxedo - v hlavní roli jsou ty nejohranější fórky, které se Killam ani nesnažil podat nějak neotřele. Navíc ten mockumentary styl mi místy lezl na nervy. Každopádně nic moc jsem nečekal, takže jsem si alespoň ušetřil zklamání. 25% ()

Lacike odpad!

Parta sfetovanych uzivatelov CSFD s letlampou a kliestami sa ma snazila presvedcit, ze to nie je az taka katastrofa ako to vyzeralo z traileru. Ale je. Pritom proti mockumentary komediam nic nemam. Office je môj oblubeny serial. Lenze Killing Gunther postrada akykolvek humor. Vsetci sa tam len trapne pitvoria jak v nepodarenych scenkach zo SNL. Dufal som, ze to aspon trochu zachrani môj zboznovany Arnie. Ale aj on sa zhovadil na uroven tych trapakov. Vrcholom je scena, ked ma na sebe zenske spodne pradlo. Fakt neznasam, ked sa chlap oblieka do zenskeho oblecenia. A naviac ma ten debilny uces, ktory je dnes v mode. Je to druhy odpad, ktory udelujem Arnoldovemu filmu a zaroven najhorsi film, ktory som od neho videl. Pokial chce takto pokracovat, tak nech sa uz radsej na filmy vyserie. 0/10. ()

GeusX

Zajímavý způsob jak natočit film s hvědou bez hvězdy. Už jsem si říkal, že se tam ten Arnold snad ani neukáže a možná "délkou" pobytu na plátně trumfne i Seagala z filmu Boeing 747 v ohrožení. Když protrpíte většinu filmu (čekáním kdy a zda vůbec se Arnie objeví), který se pokouší trochu odlišným způsobem a rádobyhumorně vyprávět děj o pátrání po tajemném nájemném vrahovi, on se ukáže. Jeho role je aspoň trochu zábavná. Nebo spíš k smíchu? ()

Ouwen odpad!

S BRÁCHOU Sebigem jsme se královsky dokázali bavit, ale ani né tím, co se přesně dělo před našim nechápajícím zrakem - nýbrž hláškama, kterými jsme si dabovali to dění filmu. Naprosto absolutně nechápu, co má Killam za dýlera, ale natočit tak vypatlanou sračku bych nedokázal ani já s jedným varlatem. Jeho gesta, přehrávání, necharismatické vystupování rámuje ikonickou show v tom nejvíce negativním smyslu. Zbytek postav se dá těžko komentovat, protože to jsou jednoduše nýmandi. Ať už je to ten Zero hacker, ty .... dvojčata s WTF image. Ta bruneta byla jediná, kvůli které bych byl ochotný dát jednu hvězdičku ale za to, že si nechala udělat děcko od toho tlustého romantika, pro mě film nemá ani happyend. Arnold v ženském spodním prádle.... jako, twist, ačkoliv absolutně některé scény NEODPOVÍDAJ fyzičce naší milované legendy - je sice jaksi podařený, ale posunulo to pro mě level ve slovech "trapný, nechutný a nevkusný". Od toho momentu, budu muset co dělat, abych našel vyloženě něco co se dá nazvat těmi třemi slovy. Srovnatelné s posledním dílem rychle a zběsile. A přitom těch PÁR segmentů v akci (jop, Asiat co bez střihu vytasí side-flip například) a daná premisa, vypadaj na oko tak slibně. ()

corpsy

Kým dorazíme k Arnoldovi, prejde trištvrtina minutáže. Takže opäť ide o zavádzanie tvorcov. Trochu aj čakám, že ak sa dočkáme ďalšieho Terninátora a Conana, tak tam Arnie bude len na hosťovačke, ono mu to ani nebudem vyčítať, vek je vek. Lenže nič to nemení na tom, že ide trápnu komédiu s trápne natočenými akčnými scénami a jediný Švarci sa tu ako tak baví. Potenciál tohto filmu bol utopený v ambíciách bavičov zo SNL, ktorí svoj talent z niekoľko minútových skečov nevedeli preniesť do celovečernej podoby. ()

ConanVJ

Tak toto je je hodně špatný vtip. Arnie je v celém filmu až poslední čtvrtinu. Celou dobu sledujeme bandu idiotů, kteří jsou trapný a fakt mě hodně štvali. Akce je k prdu, efekty taky. No jestli chce Arnie přejít do takových sraček, tak to už ať se na to hraní radši vys...... 5% :( ()

DEXTER099

Tak jsem s očekáváním jako fanda Arnolda shlédl tento nový jeho počin a trochu to zhodnotím.:-) .Tak za prvé jsem od tohoto kousku neměl přehnané očekávání,ale po zhlédnutí traileru mě nejdříve trochu vadilo jaký styl si Taran Killam vybral,myslím tím natočit film jako částečné dokument,ale zase mě potěšily záběry právě s Arnoldem,protože bylo cítit,že si to opravdu užívá.Po shlédnutí jsou moje pocity takové,že styl rádoby dokumenty mi tolik nevadil a Arnold opravdu potěšil.Jeho roli jsem si užil a i když celkově neměl takový prostor tak si film celý podmanil pro sebe.Co se mi ,ale nelíbilo byl příběh ,co byl často jen rádoby vtipný..a to je u akční komedie docela mimo,když chybí často ten vtip a to hlavní akce-tak té by tam mohlo být taky více.No,takž nebýt Arnolda tak je tento film hodně podprůměrný,ale celkově hlavně za Arnolda,který to hodně táhl dávám celkově 50% a tři hvězdy. ()

javak810i

Celkem zábavné, nízkorozpočtové a cheezy akční béčko, které těží především z vtipného scénáře, který si nezřídka utahuje ze zajetých žánrových klišé a také samozřejmě z Arnolda Schwarzeneggera, jenž se sice objeví až ke konci filmu, ale rozhodně nezklame. Díky krátké stopáži film rychle uteče a kromě kamery (něco mezi POV Hardcore Henry a klasikou) a chabých efektů vlastně nemám filmu moc co vytknout. Jedná se zkrátka o takovou hříčku, na níž je vidět, že ji tvůrci stvořili jen tak pro radost. Lepší 3* ()

JJ.Gibson

Na začátku jsem měl pocit, že to bude moje letošní "guilty pleasure" ale postupem času to ztratilo ten správný náboj. Upřímně točit film jako dokument o tom, že chcete zabít nejlepšího hitmana na světe v podání Schwarzeneggera, je to zatraceně dobrý nápad. Bohužel se myšlenka nakonec vymkla kontrole a guilty pleasure to tedy rozhodně nebude. Příchod Arnolda sice ještě trochu nakopnul skomírající touhu filmu po čemkoli, ale i tak to nestačí a závěr už je šíleně přepálenej!!! Škoda, ale nelituji té oběti 94 minut... ()

kaylin

Musím uznat, že je docela fajn, že si ze sebe Arnold Schwarzenegger dovede udělat srandu, jen to místy prostě není vtipné a je to spíše trapné. Ale je zde příběh, který není vyloženě marný, postavy, které celkem ujdou, a pár známých jmen která vás potěší. Arnold až na konci, ale za to si to užívá. Až moc možná. ()

M.i.k.e

první zhruba půl hodinka a závěrečných cca 15 minut kdy se konečně objeví Arnold byla docela příjemná,dost za vlasy přitažená zábava,která dokázala udržet mojí pozornost bez větších problémů.Bohužel je tu ale střed filmu,kdy se děj nepříjemně rozmělňuje,roztahuje a "humor" na čas mizí.V tuhle chvíli je pak Gunther veliká nuda.Jakkoliv jsem měl tendenci po prvních 15 minutách dávat 4 hvězdy,nakonec je to jen velmi těsně nad průměrem...55% ()

rakovnik

Cimrman vymyslel krásný způsob úspor: Hamleta bez Hamleta. Stejně jsme mohli sledovat většinu filmu o Guntherovi...bez Gunthera. Bohužel se o něm jen mluvilo. Což je škoda, protože když se objevil na scéně, dostal film vtip a aspoň nějaký náboj. Takovýto styl filmu mi spíše pasoval do doby před dvaceti lety, každopádně mě dlouhou dobu nebavil. ()

moviefreak

Škoda, že tam bolo Gunthera tak málo, keďže Arnold si svoju rolu poriadne vychutnával. Všimli ste si ako sa množia tieto fake docu filmy??? ()

C0r0ner

Vím, že kvalitní filmařiny a vůbec kvalitního čehokoli tady moc nenajdeme, ale tenhle film je pro mě čistou, jednoduchou zábavou, kde se banda volů navzájem likviduje v překvapivě hodně veselých scénách. Je to neobvyklé, vtipné a rychle to uteče, takže za mě spokojenost, i když to byla hrozná blbost. 70% ()

fugazi

Komedie s Arnoldem Schwarzeneggerem bez Arnolda Schwarzeneggera. Když se objeví, je to sice super, ale trvá to asi 8 minut. Zbytek stopáže je ubohá trapárna ... 4/10 ()