Praha stověžatá (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2016, 148 min

Spíš než průřez dějinami Prahou je průřez dějinami celé země. Nevím o ničem, co by bylo nějak špatně, všechno zpracováno humorně a s nadhledem Ypsilonky. Vzhledem k tomu, že jsem hru viděl nejdřív v divadle, a pak v televizi můžu říct, že část hry je dílem okamžiku a improvizace.(7.5.2017)

• Una111

Naprostá UBOHOST! Žasnu, čemu se lidé dokáží smát! A k čemu se dokáží snížit někteří (kdysi?) dobří herci!(1.9.2016)

Pár slušných frků, ale je to nějak útržkovité, nž jsem se dostal do děje, už přeskočil na další období.(26.9.2016)

Skvělý průřez našich dějin. Docela jsme až koukali, kolik známých osobností se sešlo na jednom místě a byla to fakt prča. Člověk mohl vždy přemýšlet nad tím, která známá osobnost bude asi následovat. Jen škoda, že občas nebylo úplně všemu rozumět, ruchové mikrofony trochu nestíhaly, ale to by se v divadle určitě nestalo. Navíc některé přebrepty a pauzy určitě nejsou ze scénáře. Za mě plný počet, na hluchá místa zde člověk téměř nenarazí a pokud, tak jen na pár sekund, když se mění scéna.(6.9.2016)