Nebezpečné vztahy na nás číhají na každém kroku, ať už jde o vztahy v záporném slova smyslu, tak i v tom kladném. Lidé mohou mít krásné vztahy, do kterých však mohou vstoupit nepřejícné osoby. Anebo když jde tzv. do tuhého, lidé se mohou hádat, ať už doma nebo v práci, a v tu chvíli se takový vztah stává nebezpečným... Nový pořad TV Barrandov tak tedy není pouze o vztazích mezi partnery, ale o vztazích všeobecně, o vztazích, do kterých se člověk denně dostává a musí je řešit. Samotná talk show v prostředí českých televizí v tomto kontextu prozatím nemá obdoby, protože v něm budou skutečné lidské příběhy, emoce a konfrontace, které navíc podpoří publikum v sále. (TV Barrandov)

Blue.Shark odpad!

Teletubbies pro dospělé aneb snaha o prohloubení debilizace diváků. A protože tento typ pořadů sleduje již debilní část diváků, vlastně se nic neděje. Debil se bude dívat dál, člověk s IQ nad 90 přepne na Toma a Jerryho. ()

Eterninox odpad!

Snaží se to tvářit jako seriozní, upřímné, a dokonce napínavé rozhovory, které mají rozkrývat temná zákoutí lidských duší a životů. Přitom jsou to ale vyumělkované bulvární žvásty, které sice sem tam mají dobře míněné morální poslání, ale skoro ze všech myslitelných hledisek představují naprosté dno televizní tvorby. Když si vzpomenu, že kdysi dávno jsem měl Musila za respektabilního talk-show moderátora, je mi z toho teď stydno. 10% ()

ProfesorJJ

Přehlídka odpadního materiálu. Takový hyenismus se v TV jen tak nevidí. Barandov se opět předvedl. Nahrané , amaterské , diváci jsou masakr. Scénář je jednoduchý. Ukažou vám co se stane , dají reklamu , pak se to stane. Pak zase ukažou co se stane po reklame...... a stále dokola a takhle se to vleče 40 minut. Jaký má smysl se na to dívat když vám vše vyzradí a nemá to žádný zvrat ? Opravdu katastrofa nebeských výšin. Asi jsem se hodně nudil , když jsem tomu dal šanci na 4 díly. Odpad jak vyšitý. ()

Blackhawks odpad!

Ach jo.. před lety všichni koukali na Chcete být Milionářem a Riskuj.. i když si o tom můžete myslet co chcete, tak to byla aspoň zábava, při které se člověk něco nového dozvěděl.. Je smutné že uběhla jedná dekáda a lidi jsou tak tupí a hltají tyhle mozek vymývajíci sračky !! Chtělo by to položit otázku.. co může být horšího než tohle ? Ale mám strach, že brzy příjde odpověď.. :( ()

AndreyCSFD odpad!

Nahrané "příběhy ze života", kde si na morální autoritu a pána moudra hraje Honza Musil, který už kde co zkusil. Pár dílů jsem i přes protesty viděla, holt nebylo kam újsť a všichni chtěli Honzu. Ale lepší je fakt koukat do zdi nebo číst návod na toaleťák. ()

Olík odpad!

Naučil jsem se žít s Ulicí, různými doktory nebo zpěváky z ulice ..........ale to jsem na tom opravdu tak špatně, že podobný produkt neskončil po prvním týdnu vysílání? ()

Ydrosten odpad!

Už když se snažily ukázat v ÁČKU že svět je bakaný, jsem měl pocit že je půlka dílů nasimulovaný problém a to jsem měl asi 15 nebo kolik. Tady se ani moc nesnaží ti "zainteresovaní" předstírat že to dělají proto že za to dostanou rohlík, párek a pivo. Musil z "investigativního" vítejte v ÁČKU, klesl na "bulvárního" a nyní detektor lži. Hlavně že se oženil a splodil nějaký ty sviště a pak se přiznal že je vlastně gajosexuál takže půl života lhal všem okolo ale teď sám v téhe šou moralizuje a kritizuje hloupé lidi že lhát se nemá a bič boží si lháře najde, aneb pozveme 3 "kamarády" kteří daného jedince potopí, poplivou a ještě se přiznají že mu tu holku hoblují všichni každý pátek v grupáči. Věděl jsem do čeho jdu, vidět jsem to prostě musel, protože poslední dobou mám občas náladu si pustit třeba Soukupovic zprávy, Musilovic "cokoliv" a nebo podobný škváry, protože se taky potřebuju zasmát a kroutit hlavou nad tím co všechno je možné pustit v TV. Zvládl jsem z manželkou asi 10 dílů Ulice, 5 dílů ZOO, 10 dílů Soukupova Soukupa (ani se nebudu pokoušet googlit jak se to všechno jmenuje kde se vyskytuje) ale tady to veledílo o nebezpečných vztazích, jednoznačně vede, protože ať už si o Soukupovi myslí kdo chce co chce, občas z něj vypadnou dobrý hlášky. Netuším jak to hodnotit, protože tohle je asi tak 8 pater pod klasickým odpadem. ()

Katcat odpad!

Když jsem viděla ukázky, byla jsem úplně v šoku, tak jsem to našla na ČSFD, a tam to má 6%. Tudíž jsem si to nutně musela pustit. NO, TO JE SRAČKA VŠECH SRAČEK! Edit: Musil je to nejhorší hovno, co kdy spatřilo světlo světa. ()

ludva10 odpad!

Tomu snad nikdo kromě důchodců snad ani uvěřit nemůže. Určitě ne normálně smýšlející člověk, který má všech 5 pohromadě a hlavně který vidí ty mizerné herecké výkony. ()

AloeB odpad!

Nejvíce je mi líto scénáristů tohoto pořadu, kteří ve snaze vytvořit kontent pro cílovou skupinu pravděpodobně zachází až na svoje dno, nejzábavnější je vždycky nahodile volený casting přirozeně hrajících neherců a nejlepší je na tom přehrávající Honza Musil, který alespoň ví, co se kolem vlastně děje. ()