Filmový dokument ROCCO sleduje životní příběh stejnojmenného slavného italského porno herce Rocca Siffrediho. Odhaluje mnohé z jeho bohaté kariéry stejně jako rozebírá hercovo nedávné rozhodnutí opustit porno byznys nadobro. Rocco Siffredi znamená pro pornografii to, co Mike Tyson pro box nebo Mick Jagger pro rock´n´roll: je žijící legendou. Siffrediho přezdívka „italský hřebec" jej dokonale vystihuje – ve své přes 30 let dlouhé kariéře natočil přes 1 500 filmů. Jeho matka chtěla, aby se stal knězem, on však svůj život zasvětil jinému bohu: chtíči. Siffredi se ve velmi otevřeném dokumentu doslova obnažuje a mluví o všem, i když to někdy znamená zboření vlastního mýtu. Ve snímku odkrývá svůj příběh, začátky, kariéru, manželku, děti... a konečně i něco, co navždy změní divákům pohled na jednoho z nejslavnějších porno herců všech dob... (Bohemia MP)

M.i.k.e

celkem zajímavý dokument,který ukazuje,že točit porno asi nebude zas až taková sranda.Na jednu stranu působí upřímně,ale na tu druhou až moc promyšleně a vykonstruovaně a je na divákovi jak si přebere...60% ()

cubajz

Bezvadně natočený dokument (záběry na nezúčastněné osoby jsou často dost vtipné), který by klidně mohl být o čtvrt hoďky kratší.. Nicméně občas nadhazuje zajímavé myšlenky, včetně věrnosti moulovi Gabimu. ()

campix

Dokument o nekorunovaném králi porna, kterému už je přes 50 let a stále je špičkou v tom, co dělá. Dokument se snaží nahlédnout do Siffredova nitra a spíše pokládat důležité otázka, proč on a jemu podobní dělají věci, které dělají. Absolutně zde nejde o žádnou bilanci kariéry nebo tak. Jde především o to, co lidi v této branži pohání. Na druhou stranu, zas tolik hluboké to není a myšlenku mělní neustále hádky hlavního protagonisty s vlastním bratrancem. Zajímavý pohled, který je po technické stránce hodně povedený, ale o nic objevného tu opravdu nejde. ()

WolfR

Některé scény mi přišla až okatě vykonstruované, na to, že to má být dokument, ale jinak neskutečná práce! Silné momenty a náhledy do duše a práce nejslavnějšího herce svého řemesla, 4 hvězdy. ()

Triple H

Ani nie tak čistý dokument ako silno štylizovaný a zromantizovaný portrét. Rocco v ňom oduševnene vysvetľuje ako ním zmieta "démon", nosí v peňaženke fotku svojej matky odobrujúcej mu jeho prácu a zároveň si v skratke vypočujeme názory jeho manželky, detí, chaotického bratranca a kolegov/kolegýň. Nahliadnutie do zákulisia porna je zaujímavé, keďže kontroverznejšie odvetvie showbiznisu asi ani neexistuje, ale nedzovieme sa nič o drogách, zdravotných problémoch, zneužívaní, atď. Tienisté stránky skrátka zostávajú na kompletku ignorované a vidíme len partičku svojských bonvivánov s netradičnou prácou. Škoda, ale zase chápem, že hlavný aktér si nechcel rozbíjať ten hallmarkovský feeling celej veci. Rocco inak pôsobí ako pomerne rozumný chlapík, čo ma napriek jeho brandži vlastne ani neprekvapuje (morálka bokom). ()

Copacabana

Rocco je legenda a extra trieda. Vo svojej sfére bezpochyby. Dobre vyzerá, má cit pre estetično, charizmu, ženy mu ležia pri nohách. Dokument je sexy, aj autentický, zaujal ma pohľad do niektorých štúdií, celkovo hodnotím kladne, no samotní pornoherci okrem Rocca nič moc teda neboli. Aj keď mi v niečom prídu zaujímaví tou ich animálnosťou, no väčšina sú iba samoľúbe arogantné a protivné fetky. Jedna vec mi taktiež vadila, čo si všimne asi každý, a to pokrytectvo jeho ženy, ktorá sa tvári ako je s tým strašne v pohode, zacvičí si yogu a pozdraví namaste, zatiaľ čo jej mužík pretiahne každú sukňu, tak to mi príde prinajmenšom falošné. Ale zase je to ich život, takže ich vec. Hmm a kto sa bude nad týmto dokumentom pohoršovať, a nikdy nevidel porno a odsudzuje takýchto ľudí, tak by som mu povedala že s ním nie je niečo v poriadku, lebo sám v sebe niečo potláča. ()

Jizni Tlapa

Zklamání z tohohle Italského hřebce,a to ho mám opravdu rád. Dokument, ale není porno, a tak je nutné více přemýšlet, než jen bezprostředně klátit. Vadí mi, že spíš než sonda do života tohoto polo_boha, je to behind thé scene z různých pornofilmů. Vadí mi ošizená zpověď jeho kolegů z branže a nejvíc mi vadí minimum informací z roccových začátků... absurdně nejlepší postavou je pro mě nakonec bratranec Gabi ()

hroubek

Rozhodně zajímavý pohled na pornografii a celý průmysl. Vůbec bych se nebránil, kdyby se šlo více do hloubky(po informační stránce)a objevily se i jiné legendy průmyslu, aby řekly něco o tom jak se jim s Roccem pracovalo, nebo jak ovlivnil jejich kariéru. Rocco se snaží být upřímný a jeho pohled je dost profesionální a v jistém slova smyslu lidský.Protože si je dost dobře vědom toho čím se živí, a co to všechno obnáší. I tak jsem se občas nezbavil pocitu, že se někdy zbytečně tlačí na pilu, a některé momenty nevyzní, tak jak vyznít měly. Zajímavý a přínosný film, který ukazuje odvrácenou stranu pornoprůmyslu. ()

Timak

Zpověď jednoho starého chlápka, co potřebuje rozhřešení. Podle mě, to je hodně dobře natočený příběh. Zajímavá sonda do tohoto zákoutí lidských duší a chtíče. Člověk si uvědomí, že to opravdu není zase taková legrace, jak to vypadá a že tenhle chlápek je v podstatě chodící sloní chobot. Já mu to věřím - všechno, ale je z toho trochu cítit ta "filmovost". Arnold to měl zmáknuté přece jen trochu lépe - vcelku podobná záležitost. Chovám hluboký respekt k jeho ženě a jeho synům. ()

bizz_mjc

Spíš než jako dokument vidím Rocca jako osobní zpověď, která mě nikterak zásadně neobohatila. Vypořádává se tu s osobními démony, kteří ho ženou dál, odhaluje své blízké, z nichž někteří (bratranec) se skrze něj realizují a nejspíš by potřebovali si pár věcí si srovnat, ukazuje, jak se chová k ženám mimo kameru, ale nic extra neodhaluje. ()

Brain-D

Při některých scénách nelze věřit Roccovi jeho odpor k jeho práci. Spíš to vypadá, že se snaží vykoupit, ale i tak je skvělý dokument o jednom průmyslu. 80% ()

ghatos

Dlouhé a jakože psychologie, umění...však to znáte. První půlka byla ok, ale pak už se hledalo v péčku něco, co tam prostě není. Rocco je prostě zavislák a žádná závislost není dobrá, protože způsobuje disbalanci duše. 62%. ()

Drnqonovic

Zajímavě laděný dokument, kde se dozvíme, jak to vypadá v rozervané duši pravého Italského hřebce a k tomu i něco málo, jak to chodí za kamerou v pornu. Jestli jsem to dobře pochopil, tak Rocco je takový, protože měl nezdravou fixaci na svou matku, která se po smrti jeho bratra emočně odstřihla a on už od ní nikdy nezažil něhu? Nebo jak? Každopádně na točení porna jeden musí být tak trochu magor, to jsem předpokládal, ale třeba takový harmonogram Abelly Danger mě donutil zvednout obočí. Holt pornoherec tvrdej chleba má. Nechápu, jak Rocco dokázal vydržet natáčet tak dlouho s tím idiotem Gabrielem. To zakomplexovaný hovado bych ubodal po několika minutách a bezvýznamné plus pro Kelly, jak ho dokázala krásně vyprovokovat. ()

Soweek

Roccova tvorba pro dospělé je skutečně "zajímavá" a jiná než většina obyčejných pornofilmů. Jeho životní cesta už ale tak zajímavá není, podobných životních příběhů byste mohli natočit stovky a proto byl pro mě tenhle dokument v podstatě zbytečný. ()

netahlo

Nema cenu resit nejakou filmarskou kvalitu tohoto dokumentu, Rocco je proste kral a ja mu dekuju za spoustu prijemnych zazitku pred monitorem! :-) Ta vzpominka na pritelkyni sve zemrele matky byla zajimava. Holt podivin, ale nas! :-) ()

Lukoboss

Ten dokument rozhodně není špatnej, navíc je zajímavej, protože se týká ne úplně všedního tématu. Dá se říct, že jde o jakousi zpověď Rocca, kterej už dnes spíš bilancuje, co zažil, dokázal a udělal, než že by vášnivě o pornoprůmyslu mluvil. Otázkou pak ale je, nakolik je to autentický a upřímný, protože jsou tam občas situace, který jsou spíš "pro kamery". Taky je z toho jasně vidět, jaký (většinou) slečny před ty kamery lezou. Netvrdím, že jsou takový všechny, ale zejména v první polovině uvidíte prototyp naivní, potažmo hloupé, dívky bez znalosti jazyka (angličtiny), která se usmívá, dělá, že je pro to jak stvořená, je celá omámená, když se potká s Mistrem, ale po chvíli jí spadne hřebínek. No, každej svýho štěstí strůjcem, šly do toho dobrovolně, tak o co jde vlastně?! ()

KoRner

Popravde, čakal som viac. Film nemá žiadnu schému a na začiatku vidíme Spieglera ako starého kamoša, avšak v druhej polovici sa s nim zoznamujú. Ďalej nám predstavuje Rocca ako ultraprasiaka, na druhej strane ako dobrého manžela a otca, zatiaľ čo manželku podvádzal aj mimo svojich filmov a synovia, pravdepodobne donútení vystupovať vo filme čítajú svoje výroky z vopred napísaných papierikov. Inak to má pár vtipných scén, Rocco je rodený šoumen a ľuďom, ktorí nikdy nevideli jeho "behind the scenes" možno dá nejaké zaujímavé informácie o pornobiznise. ()