• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $21,095,638(13.2.2007)

Vůbec nijak revoluční a trochu těžkopádně natočená komedie 80-tých let o vzácném propojení bordelu a márnice, kterou z prachu pozdvedává mladý a svěží Michael Keaton.(9.12.2002)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $23,600,000Tržby Celosvetovo $-(26.12.2009)

Správně potřeštěná komedie ze zlatých časů podobného typu jako třeba Pánská Jízda. Mike Keaton tady hrál poblázněnce se správným elánem do života .Kdo by to řek, že za pár let z něho bude Batman. Nevybírám si filmy podle obsazení, ale v případě Joe Spinella to jinak nejde. Celý film jsem se těšil na jeho nástup. Malá rolička managera nobl bordelu nebylo nic extra, ale pro fandu Spinella další z povinností. Noční šichta je jinak ujetá jak věčně žvýkající šlapka.(20.3.2012)

Mezi třema a čtyřma *. Henry Winkler v roli, která by se hodila na tělo i Chevy Chasemu. Keaton mě spíš štval, protože typologicky mi byl bližší Chuck Lumley (pedant, pořádnej, bez ambicí, divokejch myšlenek). Kdyby režie omladila všechny kněžky lásky asi o deset až osmnáct let, dalo by se na to krásně koukat.(4.11.2013)