Hříchy minulosti (S01E10) (epizoda)

Smoldering Children

Drama / Horor / Thriller

USA, 2011, 42 min

****Obsahuje spoilery****Po tom ako sme sa dozvedeli,že Vivien čaka takzvaného antikrista,bola uzavretá do blázninca a Ben konečne verí,že bola znásilnená.Je stále naštvaný na Violet,že vynecháva školu a dohodnú sa že si nájde inú.No zaútoči na neho latexový muž a pri bitke s ním zistí,že to je Tate.Violet sa snaží ujst Tateovi,no stále sa vracia do domu a dozvedá sa,že je mrtva.___95%(2.4.2017)

Constance vyšetrujú kvôli vražde Travisa takže Lorenz sa jej rozhodne pomôcť. Ben je naštvaný na Violet lebo nechodí do školy. Konečne uverí, že Vivien bola znásilnená a nemala románik s chlapíkom z ochranky. Dochádza ku konfrontácii Bena s mužom v kostýme a konečne sa dozvie jeho identitu. Rovnako sa dozvedáme dôvod Violetinho záškoláctva a Constance navštívi Lorenza vo väznici, kam ho dostala láska k nej.(18.3.2018)

Flashbacky nám do sebe krásně zapadají a odhalují se nám poslední záhadné informace. A nám nezbývá nic jiného než si jen naplno užít poslední dvě epizodky (doufám, že včetně slíbeného zrození antikrista)!(27.8.2017)

TOP epizoda. 100%(8.8.2018)