Julian Rome (James Spader), lehce zneuznávaný expert na mimozemské civilizace a nevysvětlitelné jevy, je povolán do srdce Antarktidy. Přísně tajný tým výzkumníků tu hluboko pod ledem narazil na neznámý mimozemský objekt, a Rome má pomoci plavidlo identifikovat. Od prvního kroku ho pronásleduje nedůvěra a překážky ze strany úřadů, on nicméně postupně spěje k nezvratitelnému objevu. Proběhla lidská evoluce opravdu bez cizího přičinění? (oficiální text distributora)

Quipido

No, je jasné, že to "béčko" je, ale přesto stojí za shlédnutí. Je alespoň lehce inovativní, vlastně nejvíce překvapuje tím, že nesleduje zaběhnutou vyšlapanou cestičku podobných filmů (tj. postupné vyvražďování všech členů týmu apod.) Jo a dodatek pro ty co film již shlédli: v komentářích několik lidí vyjadřuje podiv nad názvem filmu - ten se odvozuje od přezdívky, kterou měl hlavní hrdina v době, kdy pracoval v projektu SETI, protože "lovil mimozemšťany", hledal signály z vesmíru. I tak ale uznávám, že je název trochu zavádějící. ()

drankeryth

Cakal som, ze to bude nejaky nudny film, ale ono ma to bavilo pozerat od zaciatku az do konca. Film ma zaujal aj pribehom, ktory sa odohraval na Antarktide a v tejto oblasti mi to pripomenulo iny film. Trikove efekty su na slusnej urovni a maska mimozemstana tiez nebola odflaknuta nejakymi lacnymi digitalnymi efektami. Moja naj scena bola pri tom objavenom mimozemskom objekte, ked sa do nej dostavali silou mocou. Umieranie ludi bolo pekne zrealizovane a rychle odumieranie ludskej tkane bola radost pozerat na nich. To bol teda super vydareny hororovy prvok do tohoto filmu. Necakany utek polomrtveho mimozemstana do utrob zakladne na Antarktide ma moc nepotesil, pretoze som si myslel, ze jeho hladanie bude napinave a nezaobide sa to bez nejakych obeti. Ale ono nic sa take nekona a mimozemstana onedlho najdu a bezmilosrdne ho zabiju. Po prve som si myslel, ze to bude mimozemsky zabijak, ale on to bol mierumilovny votrelcek, ktory len chcel roznasat mier na zakladni:) a po druhe to bolo velmi kratke hladanie. Pekna podivana aj bola na tom kukuricnom poli, ked nainfikovani clenovia zakladne prechadzali cez to pole. Kukurica pri nich zacala scernavat a odumierat. Tiez fajnovo urobene do filmu. Zaver filmu sa dal zniest, ale mohol byt aj lepsi. Herecke obsadenie tiez nebolo zle. Film je dobry na jedno pozretie a na druhykrat by ma to uz nebavilo pozerat, lebo by som uz vedel ako sa bude dej filmu vyvijat. Nazov filmu som vobec nepochopil, preco ho dali do tohoto pribehu, ved to s tym ani nesuviselo. Jedine co s tym malo nieco spolocne bolo slovo ALIEN, ale preco HUNTER???? ()

Wallis3 odpad!

Když chci natočit akční film, tak nemůžu do hodiny a půl dlouhého filmu nacpat třičtvrtě hodiny prázdných a nezáživných keců, který vám nic nedají, ani vztah k postavám! Když chi natočit thriller, tak by to mělo mít takovou atmosféru k okusování nehtů do krve a ne vyvolat pocit ukecaného dokumentu, který vám nic nedá, ani vztah k postavám. Když chci natočit Lovce vetřelců, tak by tam měl nekdo nějakýho vetřelce lovit a ne to být prázdný sci-fi film, který Vám ubere akorát hodinu a půl života a nic vám nedá! ()

Ziggy Zagg

Nemastné - neslané, lehce čitelné. Už název nedává smysl. Kdo je lovec vetřelců? Vědec Julian Rome, který se do inkriminovaného okamžiku se žádným vetřelcem nesetkal? Otázek by bylo víc, ale nebudu se v tom babrat. ()

dalziel

"Daniel Jackson" a Zmrznutá vesmírna šiška.Banda kreténov s flexi brúskami a sexi vedkýň 50 m pod ľadom ktoré ponúkajú svoju spoločnosť. 👽🥶💀.Spoiler!!!! Nechytajte sa metly!!!Je to tu,zmizlo to ,musíme to nájsť......🤣🤣🤣Klasika!!! Je to špatné až je to dobré!!! ()

Zombo

Zajímavé, lehce nadprůměrné scífko, vykazující známky béčkovosti několika dialogy a scénami. Zamrzí klasicky zdlouhavé počáteční pochybování o mimozemském organismu, takže první polovina filmu by mohla někoho nudit. "Mimouš" by také snesl méně všední vzhled, už mě štvě, jak vypadají všude stejně - oči, tvar hlavy, sliz - jako přes kopírák. Napraví to velmi pěkné efekty ke konci (uvadání kukuřice, loď, nukleární výbuch). Název trochu mate, žádnou akci ve stylu Vetřelce v něm nehledejte, a proto Alien Huntera doporučuji raději jen příznivcům žánru. ()

Vafle

Nic sem od tohodle filmu nečekal, takže mě docela mile překvapil. Pokud nemáte zrovna nic lepšího na práci, tak můžete docela příjemně zabít hodinu a půl :) ()

bakeero

Slušně to našlápne, ale pak to utne relativně rychlej konec. Jeden z mála filmů, po jehož shlédnutí musim říct, že by to chtělo delší stopáž. ()

Arccos

Název sliboval neskutečnou televizní hovadinu a námět zprzněnou kopii Věci. Příjemným překvapením se tedy nakonec stalo, že ani jedna z těchto hrozeb se nestala a Lovec vetřelců byl docela vyvedené sci-fi. Pravda, na víc než TV určitě nemá, navíc je plný technoblábolů (matematici a jiní ing a PhD si užijí...) i logických nesmyslů a převažuje schematičnost postav (hlavní trouba je trouba už od začátku a celou dobu ho chcete inzultovat), ale jinak film nijak neurazí. ()

piglit

Dal bych i čtyři hvězdičky, ale několik scénáristických hovadin to srazilo na kolena. Kupodivu to nebylo závěrečné Deux Ex Machina, které vycházelo z logiky filmu, ale... Stupidita vědců, kteří souhlasí s otevřením neznámého předmětu, zpráva "DO NOT OPEN" od mimozemšťanů (aspoň tam mohli alieni hodit nějaký ten vykřičník), ale co mě rozladilo nejvíc bylo 20 (možná až 22) výstřelů z pistole bez jakéhokoliv dobíjení. Jsem fanoušek sci-fi, ale takový fantastasmagorista zase nejsem. ()

Pitryx

Děj má moc statických pasáží, skáče z místa na místo a je nudný. Zajímavý je až na konci. Tématicky ujeté. Podprůměrná ptákovina. Nova 271107 8435/8756 První půlhodina v podstatě jen kecy, pak se vyklube MZ a oni ho hledají. To vše za svitu baterek. Nějak mi unikl i název filmu, vždyť v něm nikdo neloví, ale hledá. Jen konec je jakž takž dobrý, jinak jen podprůměrná slátanina. Hodně podprůměrný film. Nova 090315 8440/8800 ()

mac000

Film, který na půkdruhé hodiny zabaví, a za další půldruhé hodiny zapomenete, o čemže vlastně byl děj a jeho zápletka. Věčný boj dobra a zla, lidí chápajících a nechápajících... ()

hwnd

Kvalitní scifi béčko, ale za to brutálně zakriptované "do not open" prostě nemůžu dát víc než ***. ()

Lajty

Skvělý sci-fi film s Jamesem Spaderem. Ta atmosféra mě vtáhla přímo do děje a moc jsem se bavil a vůbec jsem netušil, jak to dopadne. ()

gpx

"Tahle technologie je mnohem vyvinutější než ta naše" zazní ve filmu několikrát a ani jednou to nedává žádný smysl. ()

djcremo

Slabší béčkový sci-fi film, ktorý mi pripadá čo sa týka spracovania a efektov akoby bol z 90 rokov. Je tu vidieť, že na tento film bolo menej peňazí a že na scénari si až tak záležať nedali. Ináč taký nenásilný film o mimozemšťanoch, ktorí nám tentoraz neprišli ublížiť, ale skôr chceli nadviazať kontakt. Tentoraz to tu je trošička obrátene a práve ako agresor skôr pôsobia ľudia. ()

brasek

James Spader po Hviezdnej bráne sa opäť ukázal v sci-fi a tentoraz to už také svieže nebolo. Snímok má charakter lacného televízneho projektu. Neviem prečo, ale až tak ma to veľmi nenudilo. Na druhú stranu divák nič nestráca pokiaľ tento snímok vynechá. ()

Chaloupek

Zachraňuje to pouze Spader a ty hezké holky kolem. Jejich počet se ale bohužel postupem času snižuje. Stejně tak i počet hvězd. ()

Imouse

Nudný scénář, nehezké efekty, špatní herci. Díky bohu jsem se nedočkal ani pseudo porno prvků (James Spader). A ten konec? To si asi někdo spletl žánr, ne? ()