• Hennes

Odpad dávám nerad, protože za vším je nějaká snaha a práce, ale tady jsem od toho daleko nebyl. Uměle vytvářená zábava, všichni se povinně baví a smějí, vše jim přijde strašně zábavné a uměle nucená zábava je cítit už z upoutávek Petra Rychlého. Já vím, že jim za to dobře zaplatí, ale ti co tam lezou, přeci mají i navíc.(13.11.2016)

• MM_Ramone

Pred nedávnom začala slovenskú verziu tejto kreténskej shit show vysielať súkromná televízia Markíza. Do úlohy moderátora obsadili mentálne retardovaného trotla Andreja Bičana. Bolo to nesmierne trapné a po pár dieloch to zmizlo. Teraz sa "Hvězdná párty" objavila i v Čechách na obrazovkách TV Nova. Moderuje ju pojašený debílek Petr Rychlý a je to ešte o niečo primitívnejšie, trapnejšie a kokotskejšie ako bol ten náš slovenský odpad!(14.6.2017)

• Tommassi3

Rychlá franšíza, bez níž bych se tradičně obešel.. Petr Rychlý dal dávno zapomenout na své výtečné dabérství a stal se jen obrovsky trapnou loutkou tuzemské televizní pseudozábavy potřebného talentu navíc nemaje.. Co všechno za hovada lze nazývat hvězdami ?? Co všechno lze sprostě nazývat televizní zábavou ?? Může hodinový televizní projekt působit dojmem nekonečného ?? A může tentýž jednomu působit fyzickou bolest ?? Na všechny tyhle otázky nabízí tenhle nov(áck)ý odpad odpovědi, ačkoli o ně vlastně příčetný divák ani nestojí..(10.11.2016)

Ne zas tak špatné jak se může na první dojem zdát. Jasně není to nějaká intelektuální zábava (a daleko více mám rád různé vědomostní soutěže) , na druhou stranu věřím, že když se člověk vrátí unavený z práce tak takové pasivní odreágování u kterého nemusí moc přemýšlet bodne. Některé hry jsou zajímavé a myslím že docela i inspirativní (každá párty nemusí být jen o hektolitrech tvrdého alkoholu). Za mě průměr, 50%(7.11.2016)

• Olík

V pointě celkem neškodná zábava na všední usínání, ale...... Chápu, že TV Nova se zavázala k nějakému formátu, ale proč to neudělat po našom. Formát sousedského soaré kořeněného hraním párty her je určitě v pořádku, ale proč každou druhou sekundu ejchuchovat, strkat si petardy do uší, žonglovat hořícími pochodněmi, objíždět studio na jednokole a vůbec dávat světu na odiv jak jsme všichni duchem mladí a nikdo není víc cool než já. Korunu tomu domovská stanice ještě nasadila tím, že do prvního dílu pozvala účinkující z Tvoje tvář má známý hlas, což jsou v současné době asi nejvíc falešně free tvorové naší Showbyznysové kalužinky a tím odradili i tu nejotrlejší skupinu diváků. Naštěstí žijí na naší planetě i lidé, kteří nemají naprogramováno se na každém kroku chovat prvoplánově (např. sportovci) a tak některé z dalších dílů by se daly zařadit do šuplíku "koukatelné".....pachuť však zůstává(15.12.2016)