• Alan_Shearer

Proč? Ptám se, proč tohle vzniklo? Jakej to má smysl? Kdo tohle vymyslel? Kdo byl ten ultrakokot, kterej tuhle vyjebaninu plnou rádoby hvězd, zfetovanýho a zadluženýho Péti Rychlýho, trapnejch fórku a přehrávání posvětil? Když jsem během přepínání televizními kanály narazil na tuhle bizarní zhovadilost, tak jsem si nebyl jistej, jestli nejsme náhodou zpátky v časech Vládí Železnáho a jeho skvostů typu Český Bodyguard, Rande a Čtvéráci.(1.12.2016)

• ForGump

Zábavná show podle americké Hollywood Game Night, kterou uvádí Jane Lynch. Zase se pokouší naše produkce o něco, co u nás nebude nikdy možné. Udělat pokud možno nějaký zábavný formát, ze kterého by nebyla cítit strojenost, umělost a trapnost. Aby se celebrity, co se zde objevují, chovaly jako dospělí lidé a né jako šílení orangutani, kterým kdyby se daly do rukou nože, tak by se radostí ubodaly a všichni se u toho smály a kapela jim k tomu zahrála. Hry, které se zde hrají, jsou dohromady seskládané z různých jiných soutěžích, jež už se u nás v několika podobách vysílaly. Pravidla jakoby někdy neexistovala a celé bych to nazval CHAOS. Dám jednu hvězdu, protože mi nevadí Petr Rychlý a za tu dobu, co se vyskytuje na Nově, už jsem si na něj zvykl. Taky si dovedu představit to uvádět Libora Boučka. 15%(14.10.2016)

• MM_Ramone

Pred nedávnom začala slovenskú verziu tejto kreténskej shit show vysielať súkromná televízia Markíza. Do úlohy moderátora obsadili mentálne retardovaného trotla Andreja Bičana. Bolo to nesmierne trapné a po pár dieloch to zmizlo. Teraz sa "Hvězdná párty" objavila i v Čechách na obrazovkách TV Nova. Moderuje ju pojašený debílek Petr Rychlý a je to ešte o niečo primitívnejšie, trapnejšie a kokotskejšie ako bol ten náš slovenský odpad!(14.6.2017)

• Big Bear

Hrozné, opravdu velmi strašné! Rychlý si poté co v jiné šau parodoval senilního Nevěda asi myslí, že je pan herec (nebo mu to nakecal ten co jej do tohoto jako suprmoderátora naverboval) a tak se vtipností a přirozeností jemu vlastní rozjel tuhle sérebrity šau. Ono ale už z těch pozvaných jmen lze snadno poznat, že nejedna serebrita nebude srát jen Brita, ale i vás a o trapném Rychlém ani nemluvě. Tohle je opravdu dno televizní zábavy a místo toho snad opravdu raději tou Českou televizí po tisící zrecyklované varietém nebo kouzelníka... ODPAD(24.10.2016)

Ne zas tak špatné jak se může na první dojem zdát. Jasně není to nějaká intelektuální zábava (a daleko více mám rád různé vědomostní soutěže) , na druhou stranu věřím, že když se člověk vrátí unavený z práce tak takové pasivní odreágování u kterého nemusí moc přemýšlet bodne. Některé hry jsou zajímavé a myslím že docela i inspirativní (každá párty nemusí být jen o hektolitrech tvrdého alkoholu). Za mě průměr, 50%(7.11.2016)