• Big Bear

Hrozné, opravdu velmi strašné! Rychlý si poté co v jiné šau parodoval senilního Nevěda asi myslí, že je pan herec (nebo mu to nakecal ten co jej do tohoto jako suprmoderátora naverboval) a tak se vtipností a přirozeností jemu vlastní rozjel tuhle sérebrity šau. Ono ale už z těch pozvaných jmen lze snadno poznat, že nejedna serebrita nebude srát jen Brita, ale i vás a o trapném Rychlém ani nemluvě. Tohle je opravdu dno televizní zábavy a místo toho snad opravdu raději tou Českou televizí po tisící zrecyklované varietém nebo kouzelníka... ODPAD(24.10.2016)

• Olík

V pointě celkem neškodná zábava na všední usínání, ale...... Chápu, že TV Nova se zavázala k nějakému formátu, ale proč to neudělat po našom. Formát sousedského soaré kořeněného hraním párty her je určitě v pořádku, ale proč každou druhou sekundu ejchuchovat, strkat si petardy do uší, žonglovat hořícími pochodněmi, objíždět studio na jednokole a vůbec dávat světu na odiv jak jsme všichni duchem mladí a nikdo není víc cool než já. Korunu tomu domovská stanice ještě nasadila tím, že do prvního dílu pozvala účinkující z Tvoje tvář má známý hlas, což jsou v současné době asi nejvíc falešně free tvorové naší Showbyznysové kalužinky a tím odradili i tu nejotrlejší skupinu diváků. Naštěstí žijí na naší planetě i lidé, kteří nemají naprogramováno se na každém kroku chovat prvoplánově (např. sportovci) a tak některé z dalších dílů by se daly zařadit do šuplíku "koukatelné".....pachuť však zůstává(15.12.2016)

• Hennes

Odpad dávám nerad, protože za vším je nějaká snaha a práce, ale tady jsem od toho daleko nebyl. Uměle vytvářená zábava, všichni se povinně baví a smějí, vše jim přijde strašně zábavné a uměle nucená zábava je cítit už z upoutávek Petra Rychlého. Já vím, že jim za to dobře zaplatí, ale ti co tam lezou, přeci mají i navíc.(13.11.2016)

• ForGump

Zábavná show podle americké Hollywood Game Night, kterou uvádí Jane Lynch. Zase se pokouší naše produkce o něco, co u nás nebude nikdy možné. Udělat pokud možno nějaký zábavný formát, ze kterého by nebyla cítit strojenost, umělost a trapnost. Aby se celebrity, co se zde objevují, chovaly jako dospělí lidé a né jako šílení orangutani, kterým kdyby se daly do rukou nože, tak by se radostí ubodaly a všichni se u toho smály a kapela jim k tomu zahrála. Hry, které se zde hrají, jsou dohromady seskládané z různých jiných soutěžích, jež už se u nás v několika podobách vysílaly. Pravidla jakoby někdy neexistovala a celé bych to nazval CHAOS. Dám jednu hvězdu, protože mi nevadí Petr Rychlý a za tu dobu, co se vyskytuje na Nově, už jsem si na něj zvykl. Taky si dovedu představit to uvádět Libora Boučka. 15%(14.10.2016)

• Alan_Shearer

Proč? Ptám se, proč tohle vzniklo? Jakej to má smysl? Kdo tohle vymyslel? Kdo byl ten ultrakokot, kterej tuhle vyjebaninu plnou rádoby hvězd, zfetovanýho a zadluženýho Péti Rychlýho, trapnejch fórku a přehrávání posvětil? Když jsem během přepínání televizními kanály narazil na tuhle bizarní zhovadilost, tak jsem si nebyl jistej, jestli nejsme náhodou zpátky v časech Vládí Železnáho a jeho skvostů typu Český Bodyguard, Rande a Čtvéráci.(1.12.2016)