• Alan_Shearer
  odpad!

  Proč? Ptám se, proč tohle vzniklo? Jakej to má smysl? Kdo tohle vymyslel? Kdo byl ten ultrakokot, kterej tuhle vyjebaninu plnou rádoby hvězd, zfetovanýho a zadluženýho Péti Rychlýho, trapnejch fórku a přehrávání posvětil? Když jsem během přepínání televizními kanály narazil na tuhle bizarní zhovadilost, tak jsem si nebyl jistej, jestli nejsme náhodou zpátky v časech Vládí Železnáho a jeho skvostů typu Český Bodyguard, Rande a Čtvéráci.(1.12.2016)

 • ForGump
  *

  Zábavná show podle americké Hollywood Game Night, kterou uvádí Jane Lynch. Zase se pokouší naše produkce o něco, co u nás nebude nikdy možné. Udělat pokud možno nějaký zábavný formát, ze kterého by nebyla cítit strojenost, umělost a trapnost. Aby se celebrity, co se zde objevují, chovaly jako dospělí lidé a né jako šílení orangutani, kterým kdyby se daly do rukou nože, tak by se radostí ubodaly a všichni se u toho smály a kapela jim k tomu zahrála. Hry, které se zde hrají, jsou dohromady seskládané z různých jiných soutěžích, jež už se u nás v několika podobách vysílaly. Pravidla jakoby někdy neexistovala a celé bych to nazval CHAOS. Dám jednu hvězdu, protože mi nevadí Petr Rychlý a za tu dobu, co se vyskytuje na Nově, už jsem si na něj zvykl. Taky si dovedu představit to uvádět Libora Boučka. 15%(14.10.2016)

 • MM_Ramone
  odpad!

  Pred nedávnom začala slovenskú verziu tejto kreténskej shit show vysielať súkromná televízia Markíza. Do úlohy moderátora obsadili mentálne retardovaného trotla Andreja Bičana. Bolo to nesmierne trapné a po pár dieloch to zmizlo. Teraz sa "Hvězdná párty" objavila i v Čechách na obrazovkách TV Nova. Moderuje ju pojašený debílek Petr Rychlý a je to ešte o niečo primitívnejšie, trapnejšie a kokotskejšie ako bol ten náš slovenský odpad!(14.6.2017)

 • Big Bear

  Hrozné, opravdu velmi strašné! Rychlý si poté co v jiné šau parodoval senilního Nevěda asi myslí, že je pan herec (nebo mu to nakecal ten co jej do tohoto jako suprmoderátora naverboval) a tak se vtipností a přirozeností jemu vlastní rozjel tuhle sérebrity šau. Ono ale už z těch pozvaných jmen lze snadno poznat, že nejedna serebrita nebude srát jen Brita, ale i vás a o trapném Rychlém ani nemluvě. Tohle je opravdu dno televizní zábavy a místo toho snad opravdu raději tou Českou televizí po tisící zrecyklované varietém nebo kouzelníka... ODPAD(24.10.2016)

 • borohub
  ***

  Ne zas tak špatné jak se může na první dojem zdát. Jasně není to nějaká intelektuální zábava (a daleko více mám rád různé vědomostní soutěže) , na druhou stranu věřím, že když se člověk vrátí unavený z práce tak takové pasivní odreágování u kterého nemusí moc přemýšlet bodne. Některé hry jsou zajímavé a myslím že docela i inspirativní (každá párty nemusí být jen o hektolitrech tvrdého alkoholu). Za mě průměr, 50%(7.11.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace