Roman (E03) (epizoda)

Komedie

Česko, 2016, 8 min

Jan Drnek

Tak tady se už všechno netočilo jen okolo chlastu a děvek, ale tvůrci se rozhodli zajít ještě o „kus“ dále. Štáfek si roli Laviho doslova vychutnává a já s ním. Prozatím se kvalita tohoto miniseriálu drží na velice vysoké úrovni, přesto již jde zaregistrovat mírné zhoršení. Nicméně Roman a následné testy mě „odbourali“. Dylina vždy zůstane dylinou…Každopádně jsem rád, že se konečně Lavi objevil i na trávníku. Už se těším, s čímže přijdou tvůrci příště…(3.7.2017)

Stále vynikající kvalita a dokonalý návod, kterou omamnou látku jakožto zoufalý agent pro svého chráněnce zvolit, aby uspěl u fyzických testů. A to hrozilo vyšehradské "béčko". Těším se na další díly.(27.12.2016)

"Jestli zejtra neuděláš ty testy, tak tě musíme dát do béčka." Tak Vyšehrad má i béčko, to je překvapení. A na tréninku je Lavi fakt za blbce, což je taky celkem fajn. Ovšem lajnový doping od Bedýnky je vynikající a machrující Lavi na testech taky nemá chybu. On se snad v tom áčku udrží a z něj už je snadná cesta do LaLigy. Jen aby to nebyl ten prokletý Valladolid.(2.1.2017)

Tak tady se povedl jen ten Roman, jinak už je to opakovačka. A Žloudek = Krobot.(31.12.2016)

Tentokrát jsem hvězdičku ubral, měl jsem pocit, že se děj příliš nikam nepohnul, fyzické testy byly sice skvělé, ale jinak byla většina scén podobných těm, které jsem už viděl v obou předchozích epizodách. Navíc tvůrci nepokrytě vykrádají Pepíka Hnátka, jenže Miroslav Krobot byl ve své roli přirozenější a drsnější.(3.2.2018)