Tully vypraví příběh Marly (Charlize Theron), matky tří dětí, které její bratr (Mark Duplass) pořídí chůvu. Přes počáteční nedůvěru si Marla k pozorné, nepředvídatelné a mladé chůvě Tully (Mackenzie Davis) vytvoří silné pouto. (Bontonfilm)

ilegal1983

Tully je v skutocnosti pomale rodinne drama a asi by nikto necakal nic viac nebyt zasadneho zvratu pri konci filmu.Pri sledovani divakovi prichadzaju na rozum rozne scenare podla ktorych si modeluje ako bude film napredovat.No v zivote vas nenapadne a to je to najlepsie ako to vsetko nakoniec dopadne.Za mna spokojnost,cakal som menej a dostal viac.Vdaka rozuzleniu a Thic Charlize.Nedoporucujem citat akekolvek recenzie,mohli by ste tak prist o to najlepsie.Proste sa len posadit a pustit si film.Hviezdicku pridavam za to ze je to uz moj 50 komentar. ()

peproch

To je vynikající představení mateřské vyčerpanosti, poruch kognice, vnímání, soudnosti..... Vynikající předvedení Charlize T. Moc se mi líbila!!!! ()

Sejkorka

Nominace Golden Globes 2019 pro Charlize Theron. Určitě zasloužená, ona udělá pro roli vše, třebas přibere 20 kilo. Film jako takový žádná bomba není. Pointa je sice překvapivá, ale v podstatě to nic nemění na tuctovosti příběhu. Nelehký úděl ženy v domácnosti. 50%, 2* (se zahrnutím silného vlivu ChT). ()