Faster, Pussycat! Kill! Kill!

Mankillers, The

(USA)

Faster Pussycat! Wham! Bang!

(USA)

Faster Pussycat, Kill!... Kill!

(USA)

Faster, Pussycat! Go! Go!

Leather Girls, The

(USA)

Faster Pussycat... Kill! Kill!

Krimi / Thriller / Drama / Komedie / Akční

USA, 1965, 83 min

Walter Schenk

Russ Meyer

Hodně jsem se bál, protože tenhle typ filmů zrovna nevyhledávám ale jelikož se jedná o oblíbený film plno tvůrců, především Tarantina, tak jsem tomu věřil a vyplatilo se. Ono to je sice hodně hloupé ale funguje to dobře. První co je v tomto filmu důležité jsou postavy které jsou takové jaké mají být, holky hezké ale všechny jsou mrchy, hlavně tu dvě ze tří postav měly šíleně strašný přízvuk. Chlapy tu jsou jen tupci, ale ne takový aby se nedokázaly ubránit. Rvačky jsou úsměvné a celkem mě překvapilo že tu není ani moc akčních pasáží v autech. Nicméně člověk se nenudí a baví se. Parádní špatně dobrý film.(28.10.2016)

FASTER, PUSSYCAT! KILL! KILL! má proste svoje neopísateľné kúzlo, a to nielen kôli herečkám s veľkými prsiami. Najlepší Meyerov kúsok čo som videl - väčšina jeho filmov je zameraná hlavne na mega dudy krásnych dievčat (čo je tiež fajn :) ale tento má aj skvelý dej.(18.9.2011)

• Divočák

Já teda nevim, mám rád béčka všeho druhu, ale tohle mi přišlo jako totální kravina. Stupidní příběh, amaterské zpracování a herecké výkony zredukované na natřásání koz a kroutění zadkem. Přesně na takovýchhle filmech kdysi vyrůstal Quentin Tarantino a ve všech možných podobách se nám je snaží cpát i dnes. Máme to ale opravdu zapotřebí?***Veděli jste že: Spice Girls se filmem inspirovaly pro videoklip ke svému singlu "Say you´ll be there".// Quentin Tarantino prohlásil, že by se okamžitě vzdal pěti let svého života za možnost natáčet s představitelkou Varly".***(20.9.2007)

Tři tanečnice s ohromnými přednostmi a nemenšími zadnostmi si odskočily od striptýzových tyčí, naskočily do tří našlapaných vozidel a vyrazily za relaxem. V souladu s úvodním upozorněním komentátora se odreagovaly násilím nerozlučně spojeným se sexem, přičemž 50% postav tuto kombinaci nepřežilo. Musím se přiznat, že jsem řval smíchy při některých násilných pasážích, neboť směšně odletující postavy od vozidel, vrhání nožem za hranici dostřelu kulometu či napěťové vytrubování žesťů z tohoto snímku vytvořilo černobílý stylový úlet daleko za hranici dobrého vkusu, jehož vlastníkem jsem se nikdy nestal.(2.2.2012)

Obrovské výstřihy, naplněné až po okraj, někdy až přetékající a rychlá auta – co víc si chlap může přát! U filmu jsem se výborně bavil a proto odpouštím i ty hodně špatné herecké výkony. Navíc pro fanoušky Tarantina by měl být tento film povinností (čerpal z něj inspiraci pro svůj film Grindhouse: Auto zabiják)! Film má také výborný soundtrack, zejména titulní song nemá chybu!(13.5.2011)

• Haji

• - Russ Meyer pojmenoval svůj film podle toho, co vlastně obsahuje: „Faster“ znamená rychlost, „Pussycat“ sex a „Kill! Kill!“ násilí. (Trainspotter)

• - Veľkým fanúšikom filmu je aj Quentin Tarantino, ktorý chcel pôvodne natočiť aj jeho tvrdší remake a obsadiť doň známe tváre, ako Kim Kardashian, Eva Mendes či Britney Spears, ale z nápadu nakoniec zišlo. Nechal sa ním však inšpirovať pri svojej snímke Grindhouse: Auto zabijak (2007). (ash99)

• - Ve Velké Británii byl film certifikován pro projekci až v roce 1980. (Trainspotter)