poster

Černý dort (studentský film)

 • anglický

  Black Cake

  (festivalový název)

Krátkometrážní

Česko, 2016, 25 min

Režie:

Johana Ožvold

Scénář:

Kristina Dufková

Střih:

Adam Patyk

Zvuk:

Jan Richtr
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ***

  Další z případu kvalitních studentských filmů, ve kterých není nic špatně, takže plně naplňují svůj smysl exhibice naučeného řemesla, ale zase v nich není dost "dobře", resp., dost vyčnívajícího a originálního, aby to obstálo jako svébytný kraťas mimo školní půdu.(29.11.2016)

 • venca163
  ****

  Taky jsem jednu takovou rodinnou oslavu krátce po rozchodu zažil, je to slušnej bizár, vyprávět kam se chystáme na dovolenou. Je třeba to ale dohrát až do konce =). Nestačil jsem se nudit a tušim, že by to mohla Johana příště dotáhnout až na celovečerák. Jen bacha ať to neni moc fenní. A ať se toho moc nenechá na divákovi... #kviff (70%)(7.7.2017)

 • Ryuuhei
  **

  Natočeno velmi dobře - střihy perfekt. Obsah se točil už jen okolo stolu na rodinné oslavě a defakto nepředvedl nic výjimečného.(7.10.2017)

 • fctp
  ***

  Nepatřím zrovna k těm jedincům, kteří během rodinných oslav netrpělivě vyčkávají na hodinkách jejich konce, přesto hodnotím Černý dort pozitivně. Vtipný, na sledování příjemný studentský film s jednoduchou myšlenkou - nejedná se sice o nic závratného, ale rozhodně neurazí. Role Neužila při jeho osobním uvedení ve Varech vyzněla ještě vtipněji, když se diváci zaměřili na těch jeho několik vět.(10.7.2017)