Reklama

Reklama

Smrtelné stroje

  • Nový Zéland Mortal Engines (více)
Trailer 7

Obsahy(1)

Za pár set let bude svět jen umírající nehostinnou pustinou, křižovanou obřími stroji na kolech, jejichž primární snahou je nacházet zbývající zdroje obživy a surovin. V tato monstra se proměnila původní města. Sídla na kolech jsou plná lidí a největším a nejmocnějším z nich je Londýn. Ten se rozrůstá i díky pohlcování menších strojů, které se objeví v jeho cestě. Tímhle způsobem se v Londýně ocitne i Hester Shaw (Hera Hilmar), tajemná dívka se zjizvenou tváří. Jí jediné, zdá se, nevadí, že Londýn spolknul její domovské město. Hester se totiž díky tomu ocitla v blízkosti jeho vládce Thaddeuse Valentina (Hugo Weaving), s nímž má z minulosti nevyřízené účty. Jenže i Thaddeus je rád, že Hester vidí. Dívka má v držení předmět, s nímž by se mohl stát nejmocnějším mužem na světě. A protože má Thaddeus poněkud větší palebnou sílu než ona, ocitne se Hester na útěku a v doprovodu zoufale nepraktického knihomola a renegátky, na jejíž hlavu je vypsaná obrovská odměna. (CinemArt)

(více)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Cooller

Cooller (hodnocení, recenze)

Badmaniak

to bude tim že archeologie samotná nebyla pointa filmu... co bys chtěl aby tam 10 minut oprašovali kosti v pisku? wake up man....
......................
nevím co dodat k takovému hodnoceni.. steampunk filmu je pramálo a tohle je vic než povedené... konec byl poměrně open ... že by dvojička? hope so...

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Není úplně jistý že zemřel... Protože se to v určitá moment zastavilo... celí ten mechanizmus je vysoce komplexní...v některém tom pásu... mohla být prohlubeň nebo byl poškozený. 

No a taky je tu možnost... že se z něho stane další vzkříšený... tentokrát ale, bez slabiny srdce. :)

Badmaniak

Badmaniak (hodnocení, recenze)

No, nebýt těch nelogičností, byl to i dobrej film. A teď nemyslím nějaké scifi nelogičnosti a popírání základních Newtonových zákonů, ale třeba když archeologie vypadala tak, že na stole odhrnula pár drobků zeminy z loga - to šla pátá hvězda prostě dolů. :)

na příspěvěk reagoval Cooller

ALIENka_

ALIENka_ (hodnocení, recenze)

Pořád se rozmejšlim jestli tomu dát šanci, i když steampunkový filmy se v poslední době moc nevidí, takže mi nezbejvá jiná možnost. :D

na příspěvěk reagoval mm13

Nevka

Nevka (hodnocení, recenze)

Gibbs

Tak protože nechtějí vyvolat reakci, která by je všechny zabila? Tohle je jeden z logických aspektů filmu :D

PeITeeR

PeITeeR (hodnocení, recenze)

Konecne film nekde jinde, ikdyz predvidatelnosti, pokud je clovek genius - coz je muj pripad, se clovek nevyhne.

na příspěvěk reagoval TheDarKnig

SeTTi

SeTTi (hodnocení, recenze)

V době, kdy Disney tak perfektně przní SW a CBS to samé provádí ST se hlouposti tohoto filmu zdají malicherné a film se stává i celkem koukatelným. Čekal jsem větší průšvih.

Gibbs

Gibbs (hodnocení, recenze)

60 Minut Trvalo nez ludstvo znicilo celu planetu a oni za 20 minut nevedeli znicit jednu stenu ....

na příspěvěk reagoval Nevka

PhilTesi

PhilTesi (hodnocení, recenze)

Zajímáve, že Promtheus může rozebírat Spidermana den až dva po premiéře aniž by upozorňoval na spoilery, ale ostatním to  stejné vyčítá. Prostě demence.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Proste..Jana

Prosimtě můžes mi zdělit na jaké filmy se příští rok chystaš? Udělam si seznam a budu na ně chodit co nedřív... Abych ti to pak dopodrobna vyzvracel do pošty včetně spoilerů a mejch pocitů... Už se těŠÍŠ! BX

Proste..Jana

Proste..Jana (hodnocení, recenze)

Yoshitsune , EricNor

Já vím, projevil se i v soukromé poště. 

Vůbec mu nedochází, že se vždycky, ale naprosto vždycky najde někdo, kdo nějaký film neviděl. 

Jak jsem se měla cítit já když jsem se šla podívat na diskuzi o novém filmu SW a tam ne, že byl jediný komentář, ale celé tisíce...

 

Nejde o nějakou slušnost ani co obstojí. Premiéra proběhla a žádné embargo není v platnosti, to platí výhradně do premiéry. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69

EricNor

EricNor (hodnocení, recenze)

Myslím, že je slušné označit příspěvek nebo část příspěvku upozorněním SPOILER. Dělá to většina lidí. Takže chápu Promethea99, že se mu nelíbí prozrazení podstatného údaje ze zápletky. Argument, že si na to mohl zajít, protože se to už hraje týden, neobstojí. 

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Proste..Jana

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Proste..Jana

Hele ty ja chtěl bejt slušný, normalně se k takovýmto invidui chovám jinak.. ale jelikož jsi nejspíš totalně nechapající rozmazlenej fracek... Je pod mou uroveň ti psat že jsi sobecká krava které je totalně u prdele že ve filmech ktery ještě nikfo neviděl platí informační enbargo... Kterému se říka SPOILER! 

Ale jelikož jsem slusně vychovaný a nehodlam se dohadovat o píčovinach... tak tě ztvym tvým pokryteckym nazorem pošlu do zadnic. 

Související novinky

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

S blížícím se koncem roku se pochopitelně pojí vznik různých žebříčků, rok 2019 je ale specifický ještě v tom, že spolu s ním zároveň končí i celá dekáda, a to ohlížení proto bude místy větší.… (více)

Hunger Games dostanou prequel

Hunger Games dostanou prequel

17.06.2019

Spisovatelka Suzanne Collins oznámila na květen roku 2020 zatím nepojmenovaný knižní prequel Hunger Games a filmová adaptace na sebe nejspíš nenechá dlouho čekat. O právech na zfilmování knihy… (více)

Novinka Petera Jacksona v kinech prodělá

Novinka Petera Jacksona v kinech prodělá

18.12.2018

Nový film z produkční dílny Petera Jacksona (Pán prstenů, King Kong) Smrtelné stroje podle všeho studiu Universal prodělá něco mezi 100 – 125 miliony dolarů. Snímek měl premiéru minulý týden a… (více)

Jak to vypadá s pokračováním Tintina?

Jak to vypadá s pokračováním Tintina?

09.10.2018

Peter Jackson (Pán prstenů: Společenstvo Prstenu, King Kong) má teď plné ruce práce s produkováním jeho nadcházejícího filmu Smrtelné stroje. Jako režisér už má ale pár let volno a přestože se v… (více)

Reklama

Reklama