Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zavražděný instalatér si vedle svého zaměstnaneckého poměru přivydělával i jako hodinový manžel: „Šikula Libor“. Zdá se však, že mrtvému nešlo ani tak o přivýdělky, jako o šikovný způsob, jak navazovat intimní styky s pohlednými ženami v okolí. Byla to některá z těchto mimomanželských aférek, která stála Šikulu Libora život... (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Totálně překombinovaný děj a motivy, opět se všichni navzájem znají, jenom tentokrát tvůrci diváka zmátli tím, že obsadili dvě slavnější herečky, takže hned není jasné - jak to v této sérii často přečasto bývá -, kdo je vrah. Vondráčková přehrávala děsivě, buď hrála zbytečně hystericky, nebo afektovaně, nedalo se tomu výkonu věřit. ()

Reklama

sorrow odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To byl zase úlet, jak se patří. SPOILER. Pokud to shrnu: majitel železářství tvrdí policii, že poplašné pistole neprodává a po jejich odchodu je urychleně skládá do batohu a odnáší pryč, aby záhy policie zjistila z účetních dokladů, že kupoval deset poplašných pistolí a z toho dvě prodal (proč lhal, proč schovával pistole není jasné asi nikomu, s vraždou neměl nic společného), jednu pistoli si koupí Vondráčková, sestřenice fotografa Vojty Plouhara, který randí se Šafářovou a současně sousedka a milenka zavražděného, druhou si koupí syn zavražděného (prostě v té lokaci kolem železářství bydlí tisíce lidí, ale dvě pistole si koupí zrovna sousedé z jednoho domu), té Vondráčkové někdo ukradne kolo zrovna i s tou pistolí (ta dvojka z benzíny) a zrovna tahle dvojka si úplnou náhodou pozve na opravu v domě později zavražděného šikulu Libora (souseda Vondráčkové, které ukradli kolo a pistoli), který zrovna úplnou náhodou prorazí nějakou příčku a zjistí abnormální počet kol ve vedlejší místnosti, nabyde dojmu, že jsou kradená a začne vydírat, tahle dvojka pak na šikulu Libora vytáhnou kradenou poplašnou pistoli, ale dílo dokoná až zhrzená manželka, která je puťka domácí, ale s pistolí samozřejmě umí bravurně zacházet. Už vůbec nechápu, proč syn zavražděného se vloupá maskovaný k sobě domů a nechá otevřené vstupní dveře, aby ho tam mohl Vojtík Plouharů nachytat a pak před ním nelogicky utíká (svůj byt, kde bydlí s matkou by si snad mohl prohlídnout bez toho, aniž by se do něho vloupal). Jinak další epizoda, která opět souvisí přímo se Špecialisty, tentokrát zase sestřenice od přítele Šafářové. Lucka nám pěkně zestárla a její afektovaný herecký výkon nebyl zrovna z těch nejlepších. Také zůstává rozum stát z toho, jak policie úplně v pohodě vezme Plouhara na místo činu, kde společně mudrují nad mrtvolou metr opodál, to snad opravdu není normální… ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama