Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pod oknem psychoterapeutického centra je nalezena mrtvola mladičké Sandry Nolové. Prvním úkolem Specialistů je zjistit, zda Sandra spáchala sebevraždu, nebo byla zavražděna. Pátrání mezi klienty psychoterapeutického centra záhy odhalí, že se o sebevraždu nejednalo. Specialisté jsou velmi překvapeni, když je vyšetřování případu zastaveno. Strouhal se dožaduje vysvětlení u krajského policejního ředitele, ale je mu doporučeno, aby se příliš nevyptával, protože jde o politický zájem. Strouhal nechápe, jak by mohla smrt mladé dívky ovlivnit politiku, a jeho podezření, že se někdo snaží chránit vraha, se záhy potvrdí. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak už vidím, jak místo, aby na něho poslal gorily, jezdí za policajty sám ministr. Který jde do úřadu ne v obleku, ale ve free stylovém oblečení. Plusem pro mne jsou exteriéry branického nádraží (i když fakt nevím, kde by u pokladen mohl kdokoliv sehnat na otočku čtyři plechovky piva) a že se tu objeví Khek Kubařová - naposled v tomto seriálu a evidentně těhotná. Ty tři trapné střihy ve scéně v kavárně, kdy vstává a Zadražil jí dává kabát, byly fakt zbytečné, když ve scéně v parku je jí vidět bříško. Škoda, že linie Lenka - Čermák tímto byla utnuta, docela by mne těšilo, kdyby se nějak vyvinula třeba ve svatbu. Jinak než o kriminální případ jde o takovou politickou agitku, částečně na podporu utlačovaných homosexuálů a více proti zneužívačům politické moci (bez nějakého bližšího určení, jen povrchně kydnuto do placu á la Blesk). ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Veronika Kubařová v té šedi dokáže potěšit i malou rolí. Na rozdíl od bývalého ministra, který vyhrožuje "elitním detektivům". Věta majora, že potřebuje vědět, kdy ten pták přesně umřel, vystihuje pokračující bídu seriálu. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pád pacientky z okna psychocentra. Podprůměrný díl, kde mne iritoval zhmotněný společenský pocit, jak je komplet všechno koupené , zkorumpované a zlobované na příkladu ministra vnitra, který nechtěl, aby se vyšetřovalo kolem jeho dcery, Ne že bych si myslel, že žijeme v ráji, ale aby ministr osobně objížděl kriminalisty, sledoval je a pak jim osobně vyhrožoval mi přišlo až moc přestřelené. Jak se to dělá v reálu nám ukáže asi až Babíš až bude jednou nohou v lochu. ()

Reklama

Reklama