• caba
  ****

  Milé překvapení -nebylo to vůbec špatné.Milan Šteindler byl super ,perlil .Škoda -musel zemřít.Těším se na rozuzlení.(13.3.2017)

 • DavidHolub
  *****

  Zatím nejlepší díl uvidíme co bude dál(1.8.2018)

 • nula87
  *

  Je fajn, že v Temném kraji máme nějaké jistoty - třeba tu, že když zůstalo zelené listí na stromech na Dušičky, vydrží tam i do Vánoc. Nejvíce pobavilo asi to, jak si z toho Milan Šteindler celou dobu dělal prdel, ale tvůrcům to asi nedošlo. No nic, bohužel těch věcí, které jim nedochází, je podstatně víc.(23.3.2017)

 • rakovnik
  ***

  Nechal jsem si tento díl až na reprízu, protože upoutávky na operaci Kraje a ne na tajemné vraždy mě opravdu nenalákaly. Přednost jsem dal opravdové krimi na ČT1 a dobře jsem udělal. Napětí se nekonalo, ale díky příjemnému obsazení se dalo dívat i na tuto telenovelu s vraždami. Jen Pepan Kala Zimy mi přijde už otravný svou neschopností a nadbytečností. Citováním pověstí má vnést do seriálu slibované mystično, místo toho je jen komickou figurkou. Potěšil mě naopak Milan Šteindler, bohužel ale ne na dlouho.(13.3.2017)

 • - Natáčeno v Konojedech a Praze. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace