Den porodu (S01E02) (epizoda)

Birth Day

Deň pôrodu

Drama / Sci-Fi

USA, 2017, 47 min

Přetvářka a permanentní boj se sebou sama pokračují. Musí plnit rozkazy, jinak zle dopadne. Seriál je možná aktuálnější, než by se mohlo na první pohled zdát. Nechci sem tahat zaoceánskou politiku, nicméně atmosféra je nepříjemně děsivá. Na druhou stranu jsme neustále atakováni vyhláškami, nařízeními a kontrolami nad vším, tudíž jsem zvědavý, jak a kam se to celé rozvine. Možná bych uvítal méně mechaničnosti a rozvláčnosti a více živočišnosti.(30.4.2019)

Slabší epizoda, která ovšem plně nastínila celou stránku dosud zamotaného příběhu a jednotlivé charaktery hlavních postav. Neustále se rozvíjející příběh plný zatím neobjasněných nových faktů. Velitel se taky nezdá být jako hajzl, když pozval matku svého budoucího dítěte na skromnou schůzku do jeho salónku.(28.5.2018)

Tak po skončení neviem, či som videl epizódu seriálu alebo hudobný videoklip. Zadrž dych, nádych, tlač! bolo tiež na mňa priveľa. Rituály sú až príliš divné, aby som ich bral vážne. Ani tie obligátne tri hviezdy sa mi nechce dávať. –––– Musí existovať nejake MY, pretože teraz tu sú ONI.(12.1.2019)

• otilrak

První díl byl odpad, ale nejsem prvoplánový a dal jsem seriálu šanci druhým dílem. Seriál nezklamal, nálepku ODPAD si zaslouží ještě víc! Ani druhý díl mi neumožnil ztotožnění nebo nějaké fandění naprosto nesympatické hlavní hrdince. Nemůžu pochopit jak může mít tento seriál takové hodnocení?! Lidi, kam se ztratila kritická část vaší mysli?!?! Probuďte se!(13.1.2019)

Stále si neviem zvyknúť, že sledujem Elisabeth Moss a nie jej dvojníčku Sarah Poley, ale tak časom to snáď prejde. Osobne ma časť venovaná pôrodom ako kultového rituálu tejto spoločnosti príliš nebavila a v podstate sa tu naťahuje čo to len ide, aspoň nám ostal poriadny cliffhanger a bude sa na čo tešiť.(15.9.2018)