Den porodu (S01E02) (epizoda)

Birth Day

Deň pôrodu

Drama / Sci-Fi

USA, 2017, 47 min

Tak po skončení neviem, či som videl epizódu seriálu alebo hudobný videoklip. Zadrž dych, nádych, tlač! bolo tiež na mňa priveľa. Rituály sú až príliš divné, aby som ich bral vážne. Ani tie obligátne tri hviezdy sa mi nechce dávať. –––– Musí existovať nejake MY, pretože teraz tu sú ONI.(12.1.2019)

Stále si neviem zvyknúť, že sledujem Elisabeth Moss a nie jej dvojníčku Sarah Poley, ale tak časom to snáď prejde. Osobne ma časť venovaná pôrodom ako kultového rituálu tejto spoločnosti príliš nebavila a v podstate sa tu naťahuje čo to len ide, aspoň nám ostal poriadny cliffhanger a bude sa na čo tešiť.(15.9.2018)

,,Fuck.´´ Zmizela Rory.(22.9.2018)

Slabší epizoda, která ovšem plně nastínila celou stránku dosud zamotaného příběhu a jednotlivé charaktery hlavních postav. Neustále se rozvíjející příběh plný zatím neobjasněných nových faktů. Velitel se taky nezdá být jako hajzl, když pozval matku svého budoucího dítěte na skromnou schůzku do jeho salónku.(28.5.2018)

• otilrak

První díl byl odpad, ale nejsem prvoplánový a dal jsem seriálu šanci druhým dílem. Seriál nezklamal, nálepku ODPAD si zaslouží ještě víc! Ani druhý díl mi neumožnil ztotožnění nebo nějaké fandění naprosto nesympatické hlavní hrdince. Nemůžu pochopit jak může mít tento seriál takové hodnocení?! Lidi, kam se ztratila kritická část vaší mysli?!?! Probuďte se!(13.1.2019)